Jak korzystać z Hulu poza USA – NAJLEPSZY PRZEWODNIK

Jak korzystać z Hulu poza USA - NAJLEPSZY PRZEWODNIK

Przez PrivateVPN, 2018-05-08 09:29:37 w przewodnikach


Szukasz sposobu korzystania z Hulu poza USA? Niezależnie od tego, czy masz urządzenie mobilne, Fire TV Stick, czy komputer, jest to najlepszy przewodnik, który pomoże Ci korzystać z Hulu poza USA. Powiedzmy po prostu, to nie jest tak proste, jak użycie VPN, aby Hulu myślało, że jesteś w USA.

Zacznijmy jednak od najczęściej zadawanych pytań na temat Hulu.

Potrzebujesz aplikacji na komputerze??

Nie. Na komputerze możesz używać Hulu bezpośrednio z przeglądarki internetowej.

Czy Hulu działa na Chromecastie, jeśli jesteś poza USA?

Jeśli chcesz używać Hulu poza USA na Chromecastie, nawet jeśli normalnie mieszkasz w USA, nie będzie to możliwe. Podobnie jak w przypadku Netflix, nie ma znaczenia, co zrobisz, aby zmusić Hulu do pracy z Chromecastem. To nie zadziała. Dlatego zamiast korzystać z Chromecasta, prawdopodobnie powinieneś wypróbować Amazon Fire TV Stick, jeśli chcesz korzystać z Hulu poza USA.

Jeśli naprawdę potrzebujesz użyć Chromecasta, bo nie masz innego wyjścia, możesz spróbować przesłać ekran z telefonu lub laptopa na Chromecasta. Ale w wielu przypadkach nie będzie to najlepsze rozwiązanie, ponieważ wtedy przesyłasz coś strumieniowo i wysyłasz coś z jednego urządzenia w tym samym czasie, a to może nie zapewnić ci płynności, jeśli chcesz korzystać z Hulu poza USA.

Co jest potrzebne do korzystania z Hulu poza USA?

Potrzebujesz aplikacji. Potrzebujesz konta Potrzebujesz Hulu, aby pomyśleć, że jesteś w USA.

Jeśli masz już aplikację i konto lub jedno z nich i chcesz korzystać z Hulu poza USA, będzie to proste zadanie. Jeśli tego nie zrobisz, będzie to nieco trudniejsze i prawdopodobnie będziesz musiał poczekać kilka dni, ale w końcu będzie warto.

Pobieranie Hulu:

Pobieranie aplikacji Hulu na Androida

Na Androidzie, aby Hulu pojawiało się w Sklepie Play, musisz zmienić adres rozliczeniowy. To stosunkowo prosty proces.

 • Iść do payments.google.com i kliknij Ustawienia.
 • Zobaczysz Kraj tam kartę. Stuknij w to.
 • Dowiesz się, że „Po przeprowadzce do nowego kraju musisz utworzyć nowy profil płatności.”Kliknij link poniżej. naciśnij Kontyntynuj.
 • Wybierz NAS jako kraj i naciśnij Kontyntynuj. Następnie musisz podać swój amerykański adres, którego nie masz, zamiast tego musisz poszukać generatora adresów w Google, który dostarczy Ci adres rozliczeniowy i kod pocztowy. Teraz powinno być Zatwierdź przycisk obecny. Naciśnij na to.
 • Teraz powinieneś wejść Ustawienia na urządzeniu, a następnie przejdź do Aplikacje patka.
 • Znajdź sklep Google Play i naciśnij Wymuszone zatrzymanie następnie naciśnij Przechowywanie i kliknięcie przycisku, który stwierdza WYCZYŚĆ DANE.

To powinno pozwolić ci znaleźć Hulu w Sklepie Play. Jeśli nie, powtórz kilka razy ostatnie dwa punkty. I połącz się z naszą VPN. Więcej na ten temat poniżej.

Pobieranie aplikacji Hulu na iOS

Na urządzeniach Apple działa nieco inaczej niż na urządzeniach z Androidem.

Nie możesz po prostu zmienić adresu na urządzeniu Apple. Jeśli to zrobisz, automatycznie stracisz wszystko, co kiedykolwiek pobrałeś.

Zamiast tego musisz założyć nowe konto w USA, a następnie pobrać Hulu, a następnie wrócić do starego konta. W ten sposób nic nie stracisz. Jak ty to robisz?

Najpierw wyloguj się z bieżącego konta iCloud na swoim urządzeniu, a następnie przejdź do Ustawienia i naciskanie iCloud gdzie powinieneś zobaczyć przycisk związany z tworzeniem nowego Apple ID.

Oczywiście musisz przejść przez proces rejestracji. Zrobiłeś to już wcześniej, więc wiesz, jak to idzie.

Tym razem musisz podać amerykański adres z amerykańskim kodem pocztowym. W Google jest wiele generatorów adresów, jeśli ich szukasz, więc nie martw się. Na koniec wybierz płatność Żaden.

Po utworzeniu konta możesz zobaczyć Hulu w App Store. Jeśli nie, uruchom ponownie urządzenie, a także połącz się z VPN, o której powiemy nieco niżej.

Pobieranie aplikacji Hulu na Fire TV Stick

To jest powód, dla którego Fire TV Stick jest o wiele lepszy niż Chromecast. Nie możesz używać Hulu poza USA z Chromecastem. Możesz dzięki Fire TV Stick.

Ale Hulu nie będzie tam tylko po to, by pobierać pliki bez powodu. Jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, więc będzie dostępny tylko w amerykańskim sklepie Amazon Appstore. Podczas gdy inne przewodniki instalacji bardziej dotyczą urządzeń, ten powinieneś zrobić w przeglądarce internetowej na swoim komputerze.

 • Kliknij ten link, który podaliśmy, aby go zmienić. W przeciwnym razie po przejściu do ustawień konta powinna pojawić się karta Zarządzaj treścią i urządzeniami.
 • Tam musisz kliknąć Ustawienia śledzony przez Ustawienia kraju a następnie przez Zmiana.
 • Po kliknięciu Zmiana, musisz zmienić adres na amerykański, podając amerykański adres wygenerowany przez generator adresów, który można znaleźć za pomocą prostego wyszukiwania w Google.
 • Po wykonaniu tej czynności kliknij Aktualizacja, i zostaniesz poproszony o ponowną rejestrację konta na Fire TV Stick po włączeniu.

Powinieneś pobrać naszą aplikację PrivateVPN bezpośrednio na swoje urządzenie przed pobraniem Hulu, ponieważ może to być potrzebne do pojawienia się Hulu, i jest to potrzebny krok później, aby przekonać Hulu, że jesteś w USA.

To proste. Wyszukujesz go tak, jak każdą inną aplikację na Fire TV Stick.

Zakładanie konta w Hulu

Czy chcesz korzystać z Hulu poza USA? To jest najtrudniejsze zadanie. Hulu sprawiało, że było to trudne. Nie wystarczy zarejestrować się za pomocą wygenerowanego adresu. Hulu sprawdza, skąd pochodzi twoja karta. Jeśli nie zostanie wydany w Stanach Zjednoczonych, nie będziesz mógł korzystać z Hulu. I nie ma sposobu, aby z tym walczyć.

Najlepszym wyborem jest poznanie kogoś w USA i spytanie go, czy może założyć dla ciebie konto Hulu, a jeśli nie, możesz użyć ich i zapłacić połowę rachunku, ponieważ w końcu prawdopodobnie korzystają z Hulu.

Jeśli nie znasz nikogo, kto używa Hulu lub chce to dla Ciebie zrobić, Twoja podróż z Hulu prawdopodobnie nie rozpocznie się dzisiaj.

Potrzebujesz karty amerykańskiej. Bez wyjątków.

Ten z Kanady lub Meksyku nie zadziała. To musi być z Ameryki.

Najszybsza metoda? Karta wirtualna. Ta metoda jest najszybsza, ale najprawdopodobniej nie zadziała.

Lepsza metoda? Karta przedpłacona z USA. W Internecie jest mnóstwo. Czasami nie są to najlepsze wartości, ponieważ usługi te zazwyczaj wykorzystują fakt, że potrzebujesz karty amerykańskiej, ale są dobrym wyborem do założenia Hulu. Będziesz jednak musiał poczekać kilka dni, aż ktoś wejdzie.

A jeśli zastanawiasz się, jak zapłacisz za Hulu, jeśli nie chcesz korzystać z tej karty przedpłaconej po zarejestrowaniu się w Hulu, możesz kupić karty podarunkowe Hulu bez problemu w Internecie. I mogą być wykorzystane do płatności.

Sprawianie, by Hulu myślało, że jesteś w USA, aby korzystać z Hulu poza USA

To nie jest najtrudniejsza część, ale najważniejsza. Bez tego posiadanie konta i aplikacji nie będzie miało znaczenia. W tym kroku powinieneś złożyć wniosek, zanim zmienisz kraj swoich sklepów, gdy chcesz pobrać Hulu.

Zobacz, Hulu może powiedzieć, że nie jesteś w USA, jeśli nie jesteś w USA. Na szczęście łatwiej jest oszukać internet i oprogramowanie niż ludzie. Dzięki odpowiednim narzędziom możesz sprawić, że Hulu będzie myślał, że jesteś w USA, nigdy nie wchodząc do USA. My, w PrivateVPN, zapewniamy ludziom możliwość korzystania z wirtualnej sieci prywatnej, często nazywanej również VPN. Gdy masz połączenie z VPN, wszystko, co robisz, staje się bezpieczne, ale możesz też być w dowolnym miejscu na świecie, nie będąc tam.

To świetnie w teorii, ale połączenie z serwerem w danym kraju nie wystarczy.

Hulu walczy z usługami VPN i próbuje często blokować serwery.

Oznacza to, że wiele usług ma amerykańskie serwery, ale nie działają, jeśli chodzi o Hulu. Oferujemy dwa serwery współpracujące z Hulu. Bawół & Nowy Jork 1.

Jeśli się z nimi połączysz, Hulu pomyśli, że jesteś w Stanach Zjednoczonych i pozwoli ci korzystać z ich usług.

Jak skonfigurować PrivateVPN do korzystania z Hulu poza USA?

 • Pierwszym krokiem jest kliknięcie przycisku Kup w prawym górnym rogu ekranu.
 • Następnie wybierasz swój plan, podając jedynie hasło i adres e-mail, a na końcu wybierz formę płatności.
 • Następnie jesteś gotowy do pracy, a wszystko, co musisz zrobić, to pobrać naszego klienta. Nasza strona pobierania zawiera wszystko, czego potrzebujesz, ale możesz po prostu wyszukać naszego klienta w sklepie z aplikacjami, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu się znajdujesz.
 • Ostatnim krokiem jest połączenie się z jednym z naszych działających serwerów dla Hulu i czerpanie przyjemności z oglądania wszystkiego, co chcesz oglądać.

Nazwaliśmy to ostatecznym przewodnikiem, ponieważ powinien pomóc Ci wiedzieć, jak korzystać z Hulu poza USA, niezależnie od tego, gdzie jesteś na jakim urządzeniu jesteś, ale jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta!

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me