Jak korzystać z funkcji Google Face & Culture Face Match poza USA

Jak korzystać z Google Arts & Kultura Funkcja dopasowania twarzy poza USA

Michael Smolski, 30.01.2018 16:07:22 w Rozrywka
Wiele gwiazd mówi o tym w mediach społecznościowych. Google stwierdził, że 30 milionów selfie zostało już zrobionych. Ale jest tylko jeden problem. Jeśli chcesz korzystać z Google Arts & Kultowa funkcja dopasowania twarzy poza USA, nie możesz.


Angielski nie był pierwszym językiem. Obecnie prawie 7000 języków wciąż istnieje. Jest o wiele więcej. Większość wyginęła. Zmarli. Sztuka jednak nie wyginęła. Nie mówimy językami sprzed 500 lat, ale na pewno patrzymy na sztukę sprzed 500 lat. A Google wprowadził tę sztukę na nasze ekrany telefonu za pomocą jej Art & Aplikacja Kultura. I to nie tylko stara sztuka, ale także sztuka współczesna. Niezależnie od tego, czy jesteś blisko sztuki, czy nie, Google oferuje Ci sztukę. Ich aplikacja jest jak muzeum internetowe.

Jak korzystać z funkcji Google Face & Culture Face Match poza USA
Sama aplikacja to świetny sposób na zanurzenie się w przeszłości lub zainspirowanie, ale ostatnio Google dodało funkcję, która sprawił, że ta usługa, o której nie słyszało wiele osób, usłyszała. Dodali funkcję dopasowania twarzy, która pozwala ludziom zrobić selfie, które jest następnie analizowane. Nie możesz używać Google Arts & Funkcja dopasowania twarzy kultury poza USA. Ale jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, na podstawie Twojego zdjęcia i analizy Google, możesz znaleźć osoby, które wyglądają podobnie do Ciebie z przeszłości. Oczywiście nie zawsze znajdziesz idealne dopasowanie, w końcu to tylko baza sztuki, nie wszystkich, którzy istnieli.

Ta funkcja automatycznie zainteresowała ludzi. To nie zmienia życia, ale raczej coś interesującego. Coś, co może zainspiruje cię do zapoznania się z historią rodziny.
Wszyscy znamy w telewizji kogoś, kto wygląda podobnie do kogoś, kogo znamy. Dzięki tej nowej funkcji nie musimy patrzeć. Google zapewnia nam podobieństwa. To nie ludzie w programach telewizyjnych, ale ludzie z przeszłości. Nasi dubbelgangers.

Jak korzystać z funkcji Google Face & Culture Face Match poza USA

Możesz być zainteresowany, ale z powodu ograniczeń możesz także nie być w stanie korzystać z Google Arts & Kulturowa funkcja dopasowania twarzy poza USA.

Ale jest sztuczka...

Użyj Google Arts & Kultowa funkcja dopasowania twarzy poza USA poprzez oszukanie Google

Ale jak oszukać gigantów, takich jak Google? Tak jak w każdej innej firmie. Zmieniasz lokalizacje. I nie, nie lataj do USA tylko po to, aby zrobić selfie. Zamiast tego wirtualnie zmieniaj lokalizacje. Coś, na co pozwala wirtualna prywatna sieć, znana również jako VPN. No chyba, że ​​mieszkasz w Chinach, ale jest na ten temat inny post.

VPN zapewnia szyfrowanie. Co to znaczy? Oznacza to, że nie ma znaczenia, czy to rząd, czy dostawca Internetu, Twoje działania będą bezpieczne. Nikt się nie dowie. W tym przypadku nie masz wiele do ukrycia, no chyba że twój dubbelganger nie wygląda zbyt dobrze.

Jak korzystać z funkcji Google Face & Culture Face Match poza USA
Korzystając z VPN, możesz być praktycznie wszędzie, pod warunkiem, że firma, której używasz, ma serwery w kraju, z którym chcesz się połączyć. PrivateVPN oferuje na przykład 56 różnych lokalizacji serwerów. Nie dlatego, że będziesz potrzebować 56 w tym przypadku, ponieważ wystarczy połączyć się z serwerem w USA.

To proste. O ile nie jesteś w Stanach Zjednoczonych, zanim połączysz się z VPN, Google Arts & Kultura Google nie pokaże nowej funkcji dopasowania twarzy. Ale kiedy połączysz się z amerykańskim serwerem podczas korzystania z VPN i ponownie uruchom Google Arts & Kultura, pojawi się automatycznie po lekkim przewinięciu.

Jak to zrobić

Pierwszy krok do korzystania z Google Arts & Funkcja dopasowania twarzy kultury poza USA polega na założeniu konta PrivateVPN.

  • Aby to zrobić, wejdź na stronę PrivateVPN i naciśnij przycisk kup w prawym górnym rogu ekranu. Nie martw się Masz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli Ci się nie podoba.
  • Następnie wypełnij wymagane dane i przejdź do sekcji Pobieranie u dołu ekranu, jeśli planujesz korzystać z naszej usługi na urządzeniach innych niż telefony. Jeśli chcesz, żeby korzystał ze Sztuki Google & Zatem funkcja dopasowania twarzy kultury poza USA po prostu wyszukaj go w sklepie z aplikacjami i zainstaluj.
  • Po zainstalowaniu podaj swoje dane i połącz się z amerykańskim serwerem.
  • Otwórz Google Arts & Kultura i przewiń, aż zobaczysz pytanie z pytaniem, czy Twój portret jest w muzeum.

Fajna funkcja, dzięki której historia staje się lepsza

Spójrzmy prawdzie w oczy, to nie zmieni planety, ale jest to fajne narzędzie do wypróbowania. I dobry sposób, by zainteresować się historią, badając osoby, które znajdziesz.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me