ESPN + vs DAZN – Który lepszy?

ESPN + vs DAZN - Który lepszy?

Michael Smolski, 26.09.2019, 10:25:03 w rozrywce


Który jest lepszy? Dobrze znany gigant, że ESPN + jest, a może Netflix sportów na żywo, DAZN? W tej bitwie ESPN + VS DAZN omawiamy wszystkie kluczowe powody, dla których jeden z nich może być dla Ciebie lepszy, i jak sprawić, by działały dla Ciebie, nawet jeśli jesteś w nieobsługiwanym kraju.

ESPN + to elita do oglądania sportów na uczelni

Wszyscy wiemy, jak duże są sporty uniwersyteckie w USA, a jeśli chodzi o sport uniwersytecki, ESPN + jest absolutnie najlepszy z szeroką gamą gier, od futbolu kobiecego po futbol amerykański. Co najważniejsze, w przeciwieństwie do niektórych transmisji ze studiów, w ESPN + nie dostajesz tylko transmisji na żywo. Dostajesz światowej klasy komentarze i osoby, które faktycznie wiedzą, co robią.

W bitwie ESPN + VS DAZN, jeśli zastanawiasz się, co jest lepsze, jeśli chodzi o sporty uniwersyteckie, ESPN + jest twoją jedyną opcją. DAZN w ogóle nie koncentruje się na sporcie.

ESPN + vs DAZN tak dalece, jak sport profesjonalny?

Ostatnie kilka dni spędziliśmy, próbując dowiedzieć się, która platforma jest lepsza pod względem zawartości, a prawda jest taka, że ​​żadna z nich nie jest lepsza.

Jeśli chcesz oglądać mecze Ligue 1, Premier League, Serie A lub Ligi Mistrzów, DAZN oferuje to wszystko w swoim kanadyjskim serwisie. Jednocześnie ESPN + oferuje na swojej platformie również serie A lub Ligę Mistrzów, a także ma wiele unikalnych lig, takich jak szwedzka Allsvenskan, chińska Super League i holenderska Eredivisie.

ESPN + oferuje również pełną relację z Mistrzostw Świata FIBA ​​w koszykówce, a także pokazuje wspaniałe wydarzenia międzynarodowe, takie jak Mistrzostwa Futsal U-19. Tymczasem DAZN oferuje duży wybór walk bokserskich, co znacznie odświeża dyscyplinę boksu. ESPN +? Koncentruje się bardzo na UFC.

I dlatego trudno jest wybrać, który jest lepszy od profesjonalnych wydarzeń. Oba oferują niewiarygodną liczbę wydarzeń za ułamek abonamentu telewizyjnego, a oba zawierają także unikalne treści, których nie ma druga platforma. ESPN + VS DAZN w zakresie sportu zawodowego? Być może powinieneś dostać oba.

Amerykański DAZN nie jest tego wart, jeśli nie lubisz sportów walki

American DAZN oferuje tylko sporty walki, co ogranicza usługi w USA. Miłośnicy sportu często kochają różnorodne dyscypliny i niekoniecznie tylko jeden sport. ESPN + w USA zapewnia mnóstwo wszystkiego. DAZN w USA zapewnia tylko sporty walki.

Właśnie dlatego PrivateVPN pojawia się jako usługa, która pozwala połączyć się z kanadyjskim DAZN, który oferuje znacznie więcej niż tylko walkę z jednymi z najlepszych lig na świecie..

Co to jest PrivateVPN? Jest to usługa VPN, która pozwala ci wirtualnie łączyć się z innym regionem świata. W tym przypadku możesz być w Kanadzie, aby oglądać kanadyjski DAZN. Lub ... aby obejrzeć włoski DAZN, ponieważ my również go wspieramy.

Mamy kilka poradników na temat konfiguracji DAZN na naszym blogu, jeśli jesteś w niewłaściwej lokalizacji.

Oba nie są dostępne na całym świecie

ESPN + VS DAZN? Jeśli chodzi o dostępność, oba są ograniczone. ESPN +? To jest jak Hulu, co oznacza, że ​​jest dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. DAZN? To bardziej jak Netflix. Dostępne na całym świecie, ale z ograniczoną zawartością w niektórych krajach.

DAZN? Będzie działać w Austrii, Brazylii, Kanadzie, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii, Japonii i Stanach Zjednoczonych.

Ale co, jeśli nie mieszkasz w USA lub mieszkasz w lokalizacji, która obsługuje takie usługi jak DAZN, ale nie jesteś zadowolony z treści oferowanych przez DAZN w Twojej lokalizacji?

Właśnie tam wkracza PrivateVPN.

Dzięki PrivateVPN możesz połączyć się z ESPN + poza USA, mając jednocześnie dostęp do kanadyjskiego, włoskiego i amerykańskiego DAZN, niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie.

Jak już wspomnieliśmy, PrivateVPN to usługa, która pozwala połączyć się z innym regionem na świecie i obsługuje zarówno ESPN + i DAZN, jak również Hulu i wiele innych dobrze znanych platform.

Czujesz, że spowolni twoje połączenie do tego stopnia, że ​​nie będziesz mógł oglądać transmisji na żywo? Stawiamy na jakość ponad ilość; dlatego przede wszystkim mamy działające serwery dla tych platform, ale także dlatego, że nie zauważysz prędkości, które nie pozwalają na przesyłanie strumieniowe. Nie wierzysz nam? Nie oczekujemy cię. Wypróbuj naszą 7-dniową bezpłatną wersję próbną, aby przekonać się sam.

ESPN + VS DAZN - czyli mądrzejsze ceny?

Podczas gdy obie oferują niesamowitą zawartość, ESPN + jest o połowę tańszy od DAZN. Biorąc to pod uwagę, DAZN jest nadal stosunkowo tani, za jedyne 9,99 USD miesięcznie ... jeśli płacisz przez cały rok. W przeciwnym razie jest to 19,99 USD.

Który z nich jest dla ciebie wart? To zależy od dokładnej treści, którą chcesz. Naszą sugestią jest wypróbowanie obu metod, a następnie podjęcie decyzji w oparciu o to. DAZN oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, podczas gdy ESPN kosztuje tylko 4,99 USD na koniec dnia.

Bardzo ważnym aspektem jest łatwość dostępu, a jeśli nie mieszkasz w obsługiwanym kraju, warto to zbadać. Zarejestruj się w ESPN +.

ESPN + VS DAZN - Więc co jest lepsze?

Rozstrzygnięcie tej bitwy ESPN + VS DAZN nie jest lepsze.

Obaj wykonują niesamowitą robotę w branży streamingu sportowego i najlepiej wypróbować oba, ponieważ są tego warte.

A jeśli obecnie nie możesz ich wypróbować ze względu na swoją lokalizację, w naszej witrynie mamy przewodniki, jak sprawić, by zarówno ESPN +, jak i DAZN działały, jeśli zdarzy się, że znajdziesz się w nieobsługiwanych lokalizacjach.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me