Dlaczego Hulu nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii i jak skonfigurować Hulu w Wielkiej Brytanii

Dlaczego Hulu nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii i jak skonfigurować Hulu w Wielkiej Brytanii

Michael Smolski, 03.03.2019, 10:03:30 w Rozrywka


Choć można sobie wyobrazić, że Wielka Brytania będzie obsługiwać wszystkie główne platformy przesyłania strumieniowego, w rzeczywistości obsługuje bardzo niewiele, ponieważ pozwala na oglądanie BBC iPlayer bez problemu, Hulu nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii, a także DAZN z siedzibą w Londynie. Ale dlaczego Hulu nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii? Odpowiemy na to, a następnie pokażemy, jak skonfigurować Hulu w Wielkiej Brytanii.

Jeśli chodzi o to, dlaczego Hulu nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii, istnieje kilka czynników, z których najważniejszym jest fakt, że inne platformy, czy to Netflix, czy kanał telewizyjny, taki jak BBC, posiadają prawa lub wyłączne prawa do programów i filmów w Wielkiej Brytanii . Chociaż Hulu może być w stanie transmitować określony program w USA, może nie być w stanie tego zrobić w Wielkiej Brytanii. Jeśli kilka kanałów licytuje wyłączne prawa do pokazania określonego programu w Wielkiej Brytanii, żadna inna firma nie może wejść, aby go pokazać. Tego rodzaju umowy często ograniczają możliwość wejścia platform takich jak Hulu i DAZN do innych krajów.

Wszyscy wiemy, że ostatecznie zależy ci bardziej na tym, jak założyć Hulu w Wielkiej Brytanii, niż dlaczego Hulu jest niedostępne, ponieważ ostatecznie chcesz po prostu móc go obejrzeć, a do tego trzeba podjąć 3 kroki.

 1. Utwórz konto Hulu przy użyciu karty amerykańskiej.
 2. Oszukaj Hulu, że myślisz, że jesteś w USA.
 3. Oszukaj w sklepie z aplikacjami Hulu abyś mógł go pobrać, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego lub Fire TV Stick.

Tworzenie konta Hulu w celu założenia Hulu w Wielkiej Brytanii

Prawdopodobnie nigdy nie wyobrażałeś sobie, że będziesz czytać samouczek na temat tworzenia konta w witrynie. Na szczęście sam proces jest dość łatwy.

Haczyk? Że jeśli chcesz założyć Hulu w Wielkiej Brytanii, potrzebujesz karty amerykańskiej. Bez wyjątków.

Mamy jednak kilka sugestii, które wciąż wymagają karty amerykańskiej, ale może ci to ułatwić:

 1. Zapytaj kogoś w USA, czy pozwoli ci użyć jednej z jego kart niezależnie od tego, czy utworzą dla Ciebie konto, czy podadzą Ci szczegóły.
 2. Zapytaj kogoś, kto już ma konto Hulu, czy może udostępnić. Być może zaoferować w zamian dostęp do innej usługi lub zaoferować połowę miesięcznej opłaty abonamentowej.
 3. Uzyskaj kartę przedpłaconą wydaną w USA. Zapłać przyjacielowi w USA, aby kupić go w sklepie, lub zamów online. Kluczem do sukcesu jest posiadanie pieniędzy, ponieważ nawet jeśli zarejestrujesz się na okres próbny, odniesiesz sukces tylko wtedy, gdy będziesz mieć pieniądze na karcie. Zapobiega to przeprowadzaniu nieograniczonej liczby prób.
 4. Uzyskaj przedpłaconą kartę wirtualną wydaną w USA. Ten proces jest prawie natychmiastowy, ale ma mniejszy wskaźnik sukcesu, chociaż wynika to głównie z faktu, że większość nie ma środków na wirtualnych kartach, a te są koniecznością!

Każda z tych opcji powinna działać. To, co nie zadziała, to uzyskanie karty podarunkowej, ponieważ podczas gdy karty podarunkowe Hulu są opcją w przyszłości podczas rejestracji, nie ma żadnych opcji korzystania z karty podarunkowej Hulu.

Oszukiwanie Hulu w myślenie, że jesteś w USA, aby założyć Hulu w Wielkiej Brytanii

Zdobycie karty amerykańskiej jest bez wątpienia najtrudniejszą częścią tego procesu i powodem, dla którego wielu nie zakłada Hulu w Wielkiej Brytanii, ale oszukanie Hulu, że myślisz, że jesteś w USA, jest najważniejszym krokiem tego przewodnika, ponieważ jeśli użyjesz niewłaściwego narzędzia, Hulu albo nie zadziała, albo nada jakość, której nie można oglądać.

Sposób, w jaki oszukujesz Hulu? Z VPN.

Usługi VPN umożliwiają zmianę lokalizacji bez ruszania się. Wybierz region, z którym chcesz się połączyć, i cóż, to wszystko.

Ale chociaż istnieje wiele usług VPN, jeśli chodzi o dostęp do platform takich jak Hulu, HBO NOW lub DAZN, istnieje tylko kilka opcji, ponieważ usługi te starają się uniemożliwić działanie usług VPN. Rozmawialiśmy o tym, dlaczego Hulu nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii. Głównym powodem był brak praw do programów i filmów. Dzięki sieci VPN ktoś może z łatwością uzyskać dostęp do programu Hulu. Ten program może być dystrybuowany wyłącznie przez określony kanał telewizyjny w Wielkiej Brytanii. Dlaczego ktoś miałby płacić za pakiet, który zawiera określony kanał, skoro może dostać Hulu za znacznie taniej? To powoduje, że wiele firm wywiera presję na Hulu, DAZN, a nawet na Netflix.

PrivateVPN to usługa współpracująca z Hulu. W końcu gdyby tak nie było, nie publikowalibyśmy tego postu. Współpracuje również z DAZN i obsługuje większość regionów Netflix na rynku, zapewniając jednocześnie prędkości, do których jesteś już przyzwyczajony, co może, ale nie musi być świetną wiadomością, jeśli twój Internet jest zły.

To tylko 60-sekundowa rejestracja, po której następuje połączenie z serwerem obsługiwanym przez Hulu.

To pozwoli ci założyć Hulu w Wielkiej Brytanii lub w dowolnym miejscu na tej planecie. Chociaż zależy to od twojego urządzenia. Na określonych urządzeniach potrzebujesz również aplikacji, a jeśli nie masz amerykańskiego sklepu z aplikacjami, najprawdopodobniej Hulu nie będzie od razu w tym sklepie. Aby rozwiązać te problemy, czytaj dalej.

Oto jak skonfigurować Hulu w Wielkiej Brytanii na urządzeniach z Androidem

Na urządzeniach z Androidem jesteś dość elastyczny, jeśli chodzi o opcje pobierania Hulu, aby go skonfigurować.

 1. Oto samouczek Google dotyczący zmiany lokalizacji Sklepu Google Play. Zastosuj go, podając lokalizację zmiany w USA. To pozwoli ci pobrać Hulu w oficjalny sposób. Zawsze możesz zmienić później.
 2. Wyszukaj „Hulu.APK” w Internecie. Na tym etapie musisz zachować ostrożność, ponieważ nie wszystkie źródła są wiarygodne, ale biorąc pod uwagę, że Hulu jest bezpłatną aplikacją, powinieneś być w stanie znaleźć wiarygodne źródło, z którego można ją łatwo pobrać. Po pobraniu włącz instalację z nieznanych źródeł i zainstaluj aplikację Hulu.
 3. Włączyć Witryna na komputerze w przeglądarce, aby Hulu wyglądało, jakbyś był na komputerze. (NIE DZIAŁA NA WSZYSTKICH URZĄDZENIACH)

Oto jak skonfigurować Hulu w Wielkiej Brytanii na urządzeniach Apple

Niezależnie od tego, czy na iPadzie, czy na iPhonie, jeśli chodzi o konfigurację Hulu w Wielkiej Brytanii na urządzeniach Apple, musisz najpierw wylogować się z bieżącego konta iCloud w sekcji ustawień urządzenia.

Po wylogowaniu się z bieżącego konta musisz utworzyć nowe, z lokalizacją tego nowego konta w USA.

Tak, teoretycznie można zmienić region za pomocą bieżącego rachunku, ale jeśli to zrobisz, stracisz wszystko, co masz, więc nie rób tego.

Po utworzeniu nowego konta i pobraniu Hulu możesz ponownie zalogować się na swoje stare konto, jeśli chcesz.

Oto jak skonfigurować Hulu w Wielkiej Brytanii na Amazon Fire TV Stick / Cube

 • Na amazon.co.uk przejdź Konta & Listy a następnie naciśnij Zarządzaj swoim kontem i treścią.
 • Zmień swój region na amerykański.
 • Idź do swojego Amazon Fire TV Stick. włączyć Ustawienia śledzony przez Moje konto.
 • Wyrejestruj się.
 • Musisz zalogować się ponownie na swoje konto.

To powinno pozwolić ci pobrać Hulu. W niektórych przypadkach może być konieczne usunięcie bieżącej metody płatności lub w innym przypadku konieczne będzie dodanie amerykańskiej metody płatności.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz zdobyć Hulu na urządzeniach Apple TV lub Chromecast, nie możesz. Te platformy nie obsługują usług VPN.

Dlatego Hulu nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii i jak skonfigurować Hulu w Wielkiej Brytanii

Prawa do treści stanowią problem dla Hulu na wielu innych platformach, dlatego Hulu nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii i dlaczego najprawdopodobniej nie potrwa to długo. Mimo że niektóre strony tak sugerują. Mówiąc o tym, bardzo dobrze jest skonfigurować Hulu w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Afryce Południowej lub gdziekolwiek zechcesz, jeśli możesz dostać amerykańską kartę, VPN, który współpracuje z Hulu i może oszukać Twój sklep z aplikacjami do pozwalając ci pobrać Hulu.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me