Dlaczego Hulu nie jest dostępne w Kanadzie i jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2019 r

Dlaczego Hulu nie jest dostępne w Kanadzie i jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2019 r

Przez PrivateVPN, 02.01.2019 20:21:01 w Rozrywka


Czy chcesz założyć Hulu w Kanadzie w 2019 r? Zastanawiasz się, dlaczego Hulu nie jest dostępne w Kanadzie? Krótko mówiąc, sprowadza się to do praw do treści. Niektóre firmy w innych krajach mają wyłączne prawa do niektórych treści w Hulu, a Hulu, w przeciwieństwie do Netflix, wyświetla treści następnego dnia po emisji. O wiele trudniej jest uzyskać prawa do pokazania czegoś dzień po emisji, niż rok po emisji. Właśnie dlatego Hulu nie jest dostępne w Kanadzie ani nigdzie indziej poza USA, co wyjaśniono w najprostszej formie.

 • Trudno jest uzyskać wyłączne (a nawet niewyłączne) prawa do programów telewizyjnych w kilku różnych krajach, jeśli chodzi o właśnie emitowane treści.
 • Jest również bardzo kosztowny, ponieważ wszystkie treści, które już istnieją, Hulu musiałaby ponownie uzyskać licencję na to w innych krajach, w których żaden inny kraj nie ma tak dużego potencjału pod względem wzrostu liczby użytkowników, jak Stany Zjednoczone.

To nie znaczy, że nie możesz oglądać Hulu w Kanadzie. Niezależnie od tego, czy mieszkasz 100 km, czy 1 km od USA, w tym samouczku możesz obejrzeć Hulu w Kanadzie.

Jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2019 r?

Istnieją 3 kroki do założenia Hulu w Kanadzie w 2019 roku.

 1. Musisz mieć ważną amerykańską metodę płatności w celu rejestracji.
 2. Musisz oszukać Hulu, że myślisz, że jesteś w USA.
 3. Och, i musisz pobierz aplikację Hulu, która nie jest tak prosta, jak się wydaje.

Omówimy je wszystkie, jeden po drugim.

Najtrudniejszy krok, jeśli chcesz założyć Hulu w Kanadzie w 2019 roku

Pierwszy krok nie jest najważniejszy z punktu widzenia umożliwienia Hulu pracy w Kanadzie, ale wszystkie te czynności należy wykonać, ponieważ inaczej, Hulu i tak nie zadziała.

Aby się zarejestrować, musisz podać ważną amerykańską kartę.

To najtrudniejszy krok, ponieważ uzyskanie amerykańskiej karty oznacza, że ​​karta wydana w USA nie jest łatwa.

Jeśli nie jesteś mieszkańcem Kanady i nigdy nie próbowałeś wyjechać do USA, wiedziałbyś, ile razy może to być walka. Wszystko, co amerykańskie, jest walką dla większości ludzi spoza USA. Jak na ironię, Hulu jest tego doskonałym przykładem. Trzeba było sprawdzić, dlaczego Hulu nie jest dostępne w Kanadzie i jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2019 roku...

Mamy kilka pomysłów, jak zdobyć amerykańską kartę, aby ustawić Hulu w Kanadzie w 2019 roku:

 1. Poproś amerykańskiego przyjaciela, aby ci pomógł i zapłacił za ciebie. Zapłać im w razie potrzeby lub zaoferuj udostępnienie konta. A jeśli są dobrymi przyjaciółmi, mogą to zrobić, ponieważ zależy im na rozrywce!
 2. Jeśli nie masz nikogo, kto zaoferowałby Ci swoją kartę, być może ktoś, kogo znasz, ma już konto Hulu. Zapytaj ich, czy mogą udostępnić lub w inny sposób zaoferować, że zapłacą im połowę subskrypcji, a nawet całość, jeśli desperacko chcesz założyć Hulu w Kanadzie w 2019 roku.
 3. Kup kartę przedpłaconą. Nie wszystkie karty przedpłacone działają z Hulu, ale jeśli przeprowadzisz jakieś badania i znajdziesz kartę, która działa z Hulu podczas wyszukiwania, zdobądź ją. Niezależnie od tego, czy zamawiasz online, czy jedziesz do USA, aby uzyskać go bezpośrednio.
 4. Kup wirtualną kartę. Jest to najmniej prawdopodobna metoda, ale może być najbardziej efektywna pod względem czasu, jeśli spieszysz się z konfiguracją Hulu w Kanadzie.

Jedna z tych czterech metod zapewni ci dostęp do Hulu, ale ostatecznie potrzebujesz tylko karty, aby się zarejestrować. Następnie możesz kupić kartę podarunkową Hulu.

Nie będziemy omawiać sposobu rejestracji konta. To całkiem proste. To tak jak rejestracja na dowolnej innej stronie internetowej. Upewnij się oczywiście, że podałeś amerykański adres.

Możesz do tego użyć generatora adresów.

Najważniejszy krok, jeśli chcesz założyć Hulu w Kanadzie w 2019 roku

Zastanawiałeś się, dlaczego Hulu nie jest dostępne w Kanadzie. Powodem są prawa do pokazów. Hulu wie, że dostęp do Hulu w Kanadzie lub w innym regionie byłby łatwy, gdyby tylko Hulu został zablokowany geograficznie.

Dlatego należy uzyskać kilka kroków, aby uzyskać dostęp do Hulu. Najpierw rejestracja. Teraz Hulu sprawia, że ​​myślisz, że jesteś w USA zamiast w Kanadzie.

Hulu wie, że nie jesteś w USA. Jak oszukasz to? Będąc w USA wirtualnie.


VPN to sposób, w jaki to robisz.

Nie musisz wchodzić w jego szczegóły, ale mówiąc prościej, VPN pozwala zmienić Twoją lokalizację na dowolną na świecie, w zależności od serwerów, z których korzystasz..

Na tym etapie nie wystarczy jednak mieć VPN. Potrzebujesz sieci VPN współpracującej z Hulu. Usługi takie jak Netflix, Hulu, BBC, Amazon Prime i tak dalej, wiedzą, że ludzie mogą korzystać z usług VPN w celu ominięcia bloków geograficznych.

Być może wiesz już o usługach VPN wcześniej pobranych dla Hulu, ale nadal szukałeś, dlaczego Hulu nie jest dostępne w Kanadzie i jak je skonfigurować. To dlatego, że ta usługa VPN miała serwery w USA, ale nie były dla Hulu.

W PrivateVPN mamy działające serwery Hulu. Czy to oznacza, że ​​musisz się z nami zarejestrować? Nie, nie ma.

Ale już tu jesteś, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zależy ci na dostępie do takich serwisów jak amerykański Netflix lub Amazon Prime, a my jesteśmy najlepszą usługą VPN do uzyskiwania dostępu nie tylko do amerykańskiego Netflix, ale do większości usług Netflix, oferując najszersze wsparcie dla Netflix. Amerykańska Netflix może mieć najwięcej treści, ale nie ma jej wszystkiego, ponieważ ktoś inny może już mieć prawa do niektórych treści, które są dostępne w USA.

Załóż konto u nas. Pobierz naszego klienta, przewijając w dół naszej strony lub wyszukując nas w sklepie z aplikacjami, i połącz się z jednym z obsługiwanych przez nas serwerów Hulu, niezależnie od tego, czy znajduje się on na twoim iPhonie, iPadzie, Androidzie, Amazon Fire TV Stick lub komputerze.

I w ten sposób możesz skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2019 roku, z wyjątkiem większości urządzeń, to nie jest tak, ponieważ musisz podjąć dodatkowe kroki, ponieważ pobranie aplikacji nie jest tak łatwe.

Jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2019 roku na urządzeniach Apple

Na urządzeniach Apple, aby skonfigurować Hulu w Kanadzie, musisz mieć aplikację Hulu, ponieważ nie możesz oglądać w przeglądarce, chyba że oczywiście oglądasz z komputera Mac.

Aby to zrobić, oto kroki, które musisz wykonać:

 1. Wyloguj się z iCloud.
 2. Utwórz nowe konto iCloud ze swoją lokalizacją w USA.
 3. Pobierz Hulu.
 4. Zaloguj się ponownie na swoje stare konto, jeśli chcesz.

Dlaczego musisz to zrobić??

Choć teoretycznie możesz po prostu zmienić swoją lokalizację na bieżącym koncie, ale wtedy stracisz wszystkie swoje dane. I nie chcesz tego, prawda?

Jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2019 roku na urządzeniach z Androidem

Na urządzeniach z Androidem działa to nieco inaczej niż na urządzeniach Apple. Tutaj faktycznie musisz zmienić swoją lokalizację na bieżącym koncie.

 • Iść do payments.google.com i kliknij Ustawienia następnie naciśnij Kraj patka.
 • Wybierz Kanada jako swój kraj i wprowadź adres kanadyjski.
 • Po zakończeniu przejdź do Ustawienia, Kliknij ZApps, i wybierz Sklep Google Play. naciśnij Wymuszone zatrzymanie. Na koniec wejdź do Przechowywanie, znaleźć Sklep Google Play jeszcze raz, i wyczyść dane.
 • To powinno pozwolić ci zobaczyć Hulu w Sklepie Play. A jeśli nie, powtórz wymuszone zatrzymywanie i czyszczenie danych.

Jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2019 roku na Amazon Fire TV Stick

W przeciwieństwie do Chromecasta, Amazon Fire TV Stick pozwala na pobieranie aplikacji, co oznacza, że ​​możesz uzyskać na nim VPN, co daje mu dużą przewagę.

Ale skonfigurowanie Hulu w Kanadzie na Amazon Fire TV Stick jest właściwie drugą najtrudniejszą rzeczą w tym samouczku.

 • Idź do amazon.ca w przeglądarce internetowej i zaloguj się na swoje konto. naciśnij Twoje konto i dalej Treść i urządzenia.
 • Tam będziesz mógł zmienić swój region. Oczywiście musisz to zmienić, aby znaleźć się w USA.

Problem, który możesz tutaj mieć, polega na tym, że chociaż możesz zmienić swój region, podczas próby pobrania Hulu możesz mieć problem, ponieważ może pojawić się błąd. Wynika to z faktu, że Hulu nie jest dostępne w Kanadzie oraz z faktu dodania karty kanadyjskiej.

Dla niektórych może to nie stanowić problemu, w zależności od banku / karty, ale może być problemem. Ponieważ jednak potrzebujesz amerykańskiej karty, aby założyć Hulu w Kanadzie w 2019 roku, nie powinno to być dla ciebie tak dużym problemem.

Musisz wylogować się z konta Amazon na Fire TV Stick lub Cube, aby zaktualizować swoją lokalizację. Aby to zrobić, w urządzeniu przejdź do Ustawienia śledzony przez Moje konto, i Konto Amazon. Na koniec naciśnij Deregister. Będzie to wymagać ponownego zalogowania się.

Następnie powinieneś mieć możliwość pobrania i uzyskania dostępu do Hulu w Kanadzie w 2019 roku lub w innym roku.

Dlatego Hulu nie jest dostępne w Kanadzie i jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2019 roku

Wyjaśniliśmy dlaczego, a także wyjaśniliśmy, jak to skonfigurować. Mamy nadzieję, że rozwiązaliśmy Twoje problemy, a jeśli nie, skontaktuj się z naszą wielokrotnie nagradzaną obsługą klienta. Pomożemy ci!

W międzyczasie sprawdź nasze inne samouczki na naszym blogu. Jakąkolwiek platformę rozrywkową potrzebujesz uzyskać dostęp, prawie o niej pisaliśmy, a jeśli nie, daj nam znać!

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me