Czy VPN jest naprawdę niezbędny w Chinach w 2019 roku?

Jest VPN naprawdę niezbędny w Chinach w 2019 roku?

Przez Michael Smolski, 01.01.2019 11:06:04 w podróży


Internet jest znany z tego, że potrafi sprzedawać produkty. Może wybierasz się do Chin i powiedziano ci, że potrzebujesz VPN i zastanawiasz się, czy VPN jest naprawdę potrzebny w Chinach w 2019 roku? Ten post wyjaśni, dlaczego najprawdopodobniej nie, ale także dlaczego.

Skąd jesteś?

To, skąd pochodzisz, będzie ważnym czynnikiem przy ustalaniu, czy VPN jest naprawdę niezbędny w Chinach w 2019 roku. Czy sądzisz, że prezydent Donald Trump pozwoliłby Chinom wsadzić Amerykanina do więzienia w Chinach za zrobienie czegoś nielegalnego w Chinach? Wysoce nieprawdopodobne. Chociaż mielibyśmy wątpliwości, czy byłby to ktoś z CNN.

Jeśli chodzi o twoje bezpieczeństwo i to, czy VPN jest naprawdę potrzebny w Chinach w 2019 r., Jeśli jesteś z Chin, kraju o mniejszych wpływach lub kraju silnie sprzymierzonego z Chinami, tam może być konieczna VPN. Ponieważ właśnie tam VPN może być różnicą między twoją swobodą, a nie, gdy jesteś w Chinach.

Chiński właściciel VPN został skazany na 5 lat nie tak dawno temu. Być może nie jesteś właścicielem VPN, ale nadal możesz być Chińczykiem i używać czegoś, co zostało zakazane w kraju komunistycznym. Przez zakaz rozumiemy nielegalne. Wysoce nielegalne. A jeśli masz dostęp do czegoś, co jest również nielegalne w kraju za pomocą nielegalnego narzędzia...

Chiny znają każdy twój ruch!

170 milionów aparatów teraz. 400 milionów do końca 2020 r.

Chiny znają prawie wszystkie twoje ruchy. Znalezienie reportera BBC zajęło jego systemowi zaledwie 8 minut. I chociaż może się wydawać, że to dla bezpieczeństwa, jeśli przejdziesz przez ulicę, gdy nie jest to przeznaczone, może to obniżyć wynik karty kredytowej w Chinach. Jeśli kupisz gry wideo, dokładnie tak samo. W końcu możesz nawet uzyskać zakaz podróżowania. Oczywiście jeśli mieszkasz w Chinach.

Jakie masz informacje?

Czy pracujesz nad następną wielką rzeczą? Świetnie, z wyjątkiem tego, że tak zwana „patent” nie istnieje w Chinach. Firmy i rząd w Chinach znane są z kradzieży i powielania pomysłów, prototypów i już wyprodukowanych produktów. Więc jeśli zastanawiasz się, czy VPN jest naprawdę niezbędny w Chinach w 2019 roku z punktu widzenia twoich danych, absolutnie. Albo chronisz to, co posiadasz, albo ktoś może uczynić to swoim.

Oczywiście ktoś może mimo to skopiować Twój produkt, ale o wiele łatwiej jest stworzyć coś, gdy masz plan i przepis, niż zgadując, prawda?

„Informacje” nie dotyczą jednak wyłącznie pomysłów na produkty. Jeśli masz jakieś hasła, a nawet dane kontaktowe osób, jest to również zagrożone. Większość krajów może się włamać, ale istnieją ograniczenia prawne. Chiny mogą robić, co chcą. Jesteś w pełni narażony. Oczywiście w Chinach jest wielu ludzi i dlaczego ktoś powinien troszczyć się o ciebie lub twoje dane, ale w Chinach są również 2 miliony ludzi pracujących jako policja internetowa.

Ale dla większości VPN jest naprawdę niezbędny w Chinach w 2019 r. Nie chodzi o ochronę danych, ale o dostęp do danych

Kiedy jedziesz do Chin, masz wrażenie, że cofasz się w czasie. Usuń wszystkie istniejące media społecznościowe, pomijając oczywiście kontrolowane przez Chiny platformy! Zabierz prawie każde używane narzędzie. Tak to jest być w Chinach.

Ludzie myślą, że usługi VPN sprawiają, że wydaje się znacznie gorzej, ale sprawdzają recenzje lotnisk w Chinach. Znajdziesz ludzie narzekają na brak dostępu do niczego na lotniskach podczas lotów przez Chiny.

To prawdziwa rzecz, a jeśli nie przygotujesz się na to przed przyjazdem do Chin, możesz nie mieć dostępu do niczego, dopóki nie wyjdziesz. A kiedy masz dostęp do e-maili i ludzi, na które możesz odpowiedzieć, nie musisz sobie z tym poradzić.

Jeśli nie korzystasz z Internetu, nie potrzebujesz VPN. Biorąc pod uwagę fakt, że tu jesteś, jest całkiem jasne, że korzystasz z Internetu i jeśli pytasz, czy VPN jest naprawdę niezbędny w Chinach w 2019 r., tak, i będziesz żałować całej podróży, jeśli go nie masz. Mamy nadzieję, że nie musisz się o tym dowiedzieć na własnej skórze.

Jaka jest najlepsza sieć VPN dla Chin w 2019 r?

Najlepsza VPN dla Chin to taka, która działa w Chinach.

Jeśli przede wszystkim Chiny podejmują działania przeciwko usługom VPN, czy uważasz, że VPN będzie działał nawet w Chinach? Jeśli masz pieniądze rządu na podjęcie działań, absolutnie nie!

Chiny mają system, który jest w stanie wykryć, czy używa się VPN.

Jeśli jesteś, cóż, VPN nie będzie dla ciebie działał.

Dlatego potrzebujesz Stealth VPN. Stealth VPN może oszukać nawet chiński rząd. Jeśli go użyjesz, będziesz mógł uzyskać dostęp do dowolnej witryny, do której chcesz uzyskać dostęp.

Jaka jest najlepsza VPN dla Chin w 2019 roku? W PrivateVPN nie powiemy Ci, że jesteśmy najlepsi. Przetestuj nas i sam to ustal. Możemy powiedzieć, że oferujemy najlepszą usługę VPN dla Netflix. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do więcej niż tylko amerykańskiego serwisu Netflix, zapewniamy Ci ochronę. Nawet jeśli chcesz uzyskać dostęp do koreańskiego Netflix. Jesteśmy również jedną z niewielu platform, które obsługują DAZN, platformę umożliwiającą strumieniowe przesyłanie sportu na żywo.

Aby uzyskać dostęp do mediów społecznościowych, każda sieć VPN obsługująca technologię Stealth VPN będzie działać. W ogóle. Ale aby uzyskać Stealth VPN, musisz zapłacić, a jeśli zamierzasz zapłacić, co wolisz? Ponad 60 amerykańskich serwerów, które działają tylko z kilkoma usługami, lub serwery na całym świecie, które obsługują najszerszą gamę lokalizacji Netflix i platformy takie jak DAZN, a jednocześnie są najlepszymi VPN pod względem wartości wybranym przez bestvpn.com

Dołącz do nas teraz, czy nie, w każdym razie, jeśli zastanawiasz się, czy VPN jest naprawdę niezbędny w Chinach w 2019 roku, absolutnie jest to, W latach 80. Chiny przekształcają Internet w Internet.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me