Czy VPN jest dozwolony w Wielkiej Brytanii? Od 2018 r. – Netflix i treść

Czy VPN jest dozwolony w Wielkiej Brytanii? Od 2018 r. - Netflix & Zawartość

Michael Smolski, 01.03.2018 14:29:04 w Rozrywka


Czy VPN jest dozwolony w Wielkiej Brytanii? W końcu może być wykorzystywany do wielu złych rzeczy, takich jak pobieranie nielegalnych treści. Czy nie powinno to oznaczać, że jest to nielegalne? To nie jest takie proste. Oto świetny przykład, nóż może być używany do siekania warzyw, ale może także służyć do zabijania ludzi. VPN może być używany do ochrony przed ludźmi kradnącymi twoje informacje lub może być wykorzystywany do pobierania nielegalnych treści. Wszystko zależy od tego, jak go używasz i jak go używasz określa, czy VPN jest legalny, czy nie.

Jest to VPN, którego można używać w Wielkiej Brytanii, jeśli chcesz oglądać amerykański lub inny serwis Netflix?

Jak myślisz, co się stanie?? Netflix zobaczy, że oglądasz swój ulubiony program, który nie jest dostępny w twoim kraju, i wyśle ​​cię do więzienia? To tak nie działa. To nie jest nawet warte pieniędzy ani złych relacji w mediach.

Jest to niezgodne z warunkami użytkowania. To prawda.

Netflix nie ma prawa do strumieniowego przesyłania każdego filmu i programu telewizyjnego do każdego kraju. Kosztuje pieniądze firm i wywiera presję na Netflix w celu przełamania usług VPN. W rezultacie wiele usług VPN nie działa z VPN. PrivateVPN robi to i jest pełny przewodnik na temat odblokowywania Netflix.

Czy korzystanie z Netflix jest dozwolone w Wielkiej Brytanii w Wielkiej Brytanii? Absolutnie. Nie łamiesz prawa. Nie oglądasz nielegalnych treści. Płacisz za abonament. Na dzień dzisiejszy w Wielkiej Brytanii nie ma żadnego bezpośredniego prawa dotyczącego korzystania z usług VPN do oglądania treści w różnych krajach, gdy płacisz za abonament. Może to być sprzeczne z Warunkami użytkowania, ale jeśli chodzi o zgodność z prawem, wszystko jest w porządku.

Twój strumień może czasem się zatrzymać i będziesz musiał ponownie uruchomić aplikację Netflix, ale poza tym nie będziesz miał problemów z oglądaniem treści z Netflix w innych krajach.

To samo dotyczy wszystkich innych usług subskrypcyjnych podobnych do Netflix.

VPN jest legalny w Wielkiej Brytanii, jeśli chodzi o pobieranie i oglądanie nielegalnych treści?

To jest ta rzecz. VPN jest legalnie używany w Wielkiej Brytanii przez cały czas. Nie ma nic złego w usługach VPN. Sprowadza się to tylko do tego, co robisz. Korzystanie z VPN nie jest nielegalne. Pobieranie nielegalnych treści jest. Nielegalne treści to wciąż treści nielegalne pod koniec dnia.

Jeśli korzystasz z VPN i pobierasz nielegalne treści, jest to nielegalne, ale nie jest to nielegalne korzystanie z VPN. To tylko twoje działania.

VPN z doskonałym szyfrowaniem nie da się złapać, ale nie jest to legalne.

PrivateVPN nie zachęca do piractwa i podaje to wyłącznie w celach edukacyjnych, ale jeśli planujesz pobrać treści, których nie powinieneś, bądź przygotowany na korzystanie z VPN przez cały czas, nie jest trudno ukryć rzeczy w pobieranych elementach.

I bądź ostrożny, nie wszystkie firmy VPN zapewniają bezpieczeństwo, które ma zapewnić VPN. Na przykład Onavo należąca do Facebooka oferuje bezpłatną usługę VPN, ale zbiera dane o twoich działaniach. I to nie jest VPN przeznaczony do tego.

Co by się stało, gdyby usługi VPN były nielegalne w Wielkiej Brytanii?

Wyobraźmy sobie, że po wyjściu z UE Wielka Brytania zdecydowała się na nielegalizację. Co by się właściwie stało? Dużo czasu, nic.

Istnieje wiele firm VPN i bardzo trudno jest po prostu pozbyć się takiej części Internetu. Chiny, które nawet obecnie zakazują niektórych listów w Internecie, nie były w stanie całkowicie usunąć korzystania z usług VPN, mimo że wszystkie usługi VPN miały zostać usunięte z Chin do początku lutego 2018 r.. Naprawdę trudno jest usunąć takie usługi, ponieważ nie ma tylko jednej.

W Chinach, jako turysta, Twój telefon może być zablokowany, dopóki nie usuniesz VPN, co się dzieje. Jeśli mieszkasz w Chinach, możesz spotkać się z poważniejszymi konsekwencjami, takimi jak pójście do więzienia. Trzeba jednak wiedzieć, że korzystasz z VPN. Istnieją sposoby, aby powiedzieć, że używasz jednego. Ale ustalenie, kim jest osoba, która go używa, nie jest takie proste. Właśnie w tym VPN jest świetny. Istnieje jednak wiele innych sposobów, aby dowiedzieć się, na przykład przeglądając czyjś komputer.

Czy VPN jest legalny w Wielkiej Brytanii? To zależy od tego, co z tym zrobisz

Robienie treści, które są normalnie nielegalne, jest nadal nielegalne. Oglądanie ulubionego programu, który nie jest dostępny w twoim kraju po drugiej stronie, nie jest nielegalne, ale bardziej sprzeczne z warunkami użytkowania. VPN zapobiegnie szyfrowaniu tego, co robisz w obu przypadkach, ale wykonywanie nielegalnych działań nie czyni legalnym korzystania z VPN.

Korzystanie z VPN jest legalne w Wielkiej Brytanii. I jest to niezwykle łatwe do skonfigurowania. Kliknij przycisk Kup w prawym górnym rogu strony. Przejdź 3-etapowy proces rejestracji. Pobierz naszego klienta PrivateVPN. Podaj swoje dane. Połącz się z serwerem.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me