Czy sieci VPN współpracują z Netflix w 2019 r

Czy sieci VPN współpracują z Netflix w 2019 r

Michael Smolski, 07.01.2019, 22:29:25 w Rozrywka


Czy chcesz oglądać American Netflix w 2019 roku? Być może szukasz brytyjskiej wersji Netflix? A może koreański lub szwedzki? Wygląda na to, że zorientowałeś się, że chociaż amerykański serwis Netflix może mieć znacznie większą bibliotekę treści, to nie ma wszystkiego i czasami może to oznaczać, że brakuje ci świetnych programów telewizyjnych i filmów. Usługa VPN może pomóc zmienić twoją lokalizację, ale czy VPN działa z Netflix w 2019 roku? Krótko mówiąc, tak, ale zależy to od lokalizacji programu, usługi, z której korzystasz w sieci VPN i gdzie jesteś.

Ale najpierw porozmawiajmy o tym, dlaczego nie możesz uzyskać dostępu do całej biblioteki Netflix, a zatem szukamy, czy VPN działają z Netflix w 2019 roku.

Dlaczego Netflix „Nierówność treści” istnieje w pierwszej kolejności

Szukasz sieci VPN współpracujących z Netflix tylko w 2019 r., Ponieważ wiesz, że istnieje nierówność treści.

Tyle że nie ma to nic wspólnego z tym, że Netflix nie lubi niektórych krajów. Ma to wszystko wspólnego z faktem, że treść jest dystrybuowana na podstawie licencji. Przy czym te często dotyczą wyłącznie określonego regionu. W końcu amerykańska sieć nie potrzebuje praw do filmu w Niemczech, jeśli nie ma tam swojego kanału.

Netflix to platforma, która zmieniła się, ponieważ opiera się na całej planecie. Ale to także powoduje ograniczenia. Niektóre firmy w niektórych krajach mają wyłączne prawa do niektórych programów i filmów, co uniemożliwia Netflix zakup praw do treści. To plus fakt, że firmy takie jak Netflix są zasilane danymi, a dane mogą wskazywać, że nie ma sensu pokazywanie określonego programu lub filmu w danym kraju.

I tu właśnie pojawiają się usługi VPN.

Ale pytanie, czy VPN działa z Netflix w 2019 roku, jest dość skomplikowane. Aby to wyjaśnić, dzielimy to na 3 kroki.

Jaka jest lokalizacja programu telewizyjnego lub filmu, który chcesz obejrzeć??

Sieci VPN działają z Netflix w 2019 r., Ale nie wszystkie regiony Netflix są obsługiwane, co oznacza, że ​​jeśli chcesz oglądać brytyjską wersję Netflix w Stanach Zjednoczonych, możesz nie być w stanie tego zrobić, ponieważ chociaż firma VPN może zapewnić serwer w Wielkiej Brytanii, może nie działać z Netflix.

Jeśli chcesz oglądać tajski Netflix, który ma 7. sezon garniturów, a większość Netflix pokazuje sezon 6, to jaką usługę VPN zapewnia działający serwer Netflix dla regionu tajlandzkiego?

W świecie, w którym większość usług VPN koncentruje się na Stanach Zjednoczonych i zapewnia jak najwięcej serwerów, większość usług VPN nie będzie mieć serwera, który będzie działał z Netflix w innym kraju niż USA.

Zamiast szukać jak największej liczby serwerów, sprawdź, ile serwerów obsługuje firma dla określonej platformy, a PrivateVPN obsługuje większość dostępnych regionów Netflix.

To może nie mieć znaczenia dla wszystkich. Osoba mieszkająca w kraju takim jak Szwecja z niewielką zawartością serwisu Netflix najprawdopodobniej będzie zadowolona tylko z amerykańskiego serwera. Ale dla osób szukających jak największej ilości treści liczy się usługa oferująca inne lokalizacje.

Spójrz na usługę VPN, z której korzystasz

Każda darmowa VPN jest w większości automatyczna NIE dla większości, ponieważ możesz mieć ponad 200 serwerów, ale firmy takie jak Netflix wiedzą, że usługi VPN istnieją i mają najwięcej użytkowników, a także są łatwe do złamania.

Jeśli masz szczęście, możesz otrzymać bezpłatny amerykański serwer do współpracy z Netflix, ale jest pytanie o szybkość, ponieważ pytasz, czy VPN działają z Netflix w 2019 roku, a 2019 to era, w której 35% telewizorów w USA będzie w 4K, a problem z bezpłatnymi usługami VPN, a nawet niektórymi płatnymi, polega na tym, że kupują one swoją pojemność internetową od witryn hostingowych, co prowadzi do znacznie niższych prędkości internetu niż w przypadku zakupu bezpośrednio od dostawców tranzytu IP.

Gdzie jesteś??

Zapytałeś, czy VPNy działają z Netflix w 2019 roku? Tak, ale większym problemem może być rząd. Oczywiście w zależności od twojej lokalizacji.

Możesz zapomnieć o Netflix w większości krajów z cenzurą, a jeśli w kraju występują zakazy VPN, istnieje prawdopodobieństwo, że Twoja sieć VPN nie będzie działać w tym kraju.

Chyba że używasz Stealth VPN.

Technologia Stealth VPN umożliwia wtopienie się VPN w ruch internetowy w taki sposób, że nikt nie jest w stanie wykryć, że jest on używany.


Jeśli chcesz oglądać Netflix w krajach takich jak Chiny, VPN z Stealth VPN jest dla Ciebie niezbędny.

A PrivateVPN nie jest z tym związany. Obsługuje go także na Amazon Fire TV Stick, gdzie możesz cieszyć się swoją Netflix najbardziej.

Czy sieci VPN współpracują z Netflix w 2019 r?

Jeśli zastanawiasz się, czy sieci VPN współpracują z Netflix w 2019 r., Robią to, ale w zależności od twoich potrzeb i lokalizacji, odpowiednia usługa VPN będzie oparta na twoich potrzebach, lub możesz po prostu uzyskać wszystko, czego potrzebujesz z PrivateVPN, abyś mógł cieszyć się wszystkie Netflix, ale także DAZN i Hulu oraz wszystkie inne platformy obsługiwane przez PrivateVPN.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me