Czy PrivateVPN jest dobry? Co warto wiedzieć o PrivateVPN

Czy PrivateVPN jest dobry? Co warto wiedzieć o PrivateVPN

Autor: Michał Smolski, 13.02.2019, 11:09:19 w usłudze VPN


Przy każdej usłudze pojawiają się pytania typu „czy PrivateVPN jest dobry?” W tym poście nie omówimy wszystkiego, co należy wiedzieć o PrivateVPN. Nie można odpowiedzieć na wszystkie pytania tylko w jednym poście, ale oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań na temat PrivateVPN, które wyjaśnimy, miejmy nadzieję, pomagając w podjęciu decyzji, czy PrivateVPN jest dobry, dla twoich konkretnych potrzeb.

Czy PrivateVPN działa z Netflix?

PrivateVPN nie działa tylko z Netflix. Obsługuje większość regionów Netflix na rynku w oparciu o testy przeprowadzone przez Comparitech składające się z 5000 testów ręcznych. Jeśli chcesz oglądać American Netflix, UK Netflix, pfft, a nawet koreański Netflix, PrivateVPN zapewnia obsługę 21 regionów Netflix.

Jeśli zastanawiasz się, czy PrivateVPN jest dobry, jeśli chodzi o serwis Netflix, jeśli chodzi o obsługę regionu, nie jest lepiej.

Czy PrivateVPN działa z DAZN?

Tak, jesteśmy jedną z niewielu platform współpracujących z DAZN.

Czy PrivateVPN współpracuje z Hulu, Amazon Prime, HBO i BBC iPlayer?

Jeszcze raz tak. PrivateVPN obsługuje wszystkie główne platformy, a także wiele małych!

Jeśli istnieje niewielka usługa, której nie jesteś pewien, skontaktuj się z naszą obsługą klienta.

Jak bezpieczny jest PrivateVPN?

Czy PrivateVPN jest dobry dla niektórych, może dotyczyć tego, jak dobrze PrivateVPN działa w zakresie rozrywki, dla innych chodzi o bezpieczeństwo, a jeśli chodzi o bezpieczeństwo, PrivateVPN jest wyposażony w szyfrowanie 2048-bitowe z AES-256, najwyższym poziomem szyfrowania na rynek.

Oczywiście szyfrowanie to nie jedyne, co się liczy. PrivateVPN jest również wyposażony w przełącznik Killswitch, Application Guard i IPv6 Leak Protection, dzięki czemu możesz być całkowicie bezpieczny podczas korzystania z VPN.

PrivateVPN ma siedzibę w Szwecji, gdzie obowiązują surowe przepisy dotyczące prywatności, co oznacza, że ​​logi również nie są przechowywane, co zapewnia pełną ochronę. Firmy VPN uwielbiają mówić, że nie przechowują dzienników, ale potem coś się dzieje, rząd prosi o dane, i boom, już tam jest. To się zdarzyło wcześniej. Zgodnie ze szwedzkim prawem PrivateVPN nie może tego zrobić, co oznacza, że ​​jesteś w pełni bezpieczny.

Czy PrivateVPN ma Stealth VPN?

Tak. Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie Apple, Android, czy Amazon, nie zapominając o komputerach stacjonarnych, PrivateVPN ma Stealth VPN.

Stealth VPN pozwala ominąć bloki VPN w krajach takich jak Chiny. Zasadniczo pozwala ci łączyć się w krajach z cenzurą, abyś nie został odkryty. Bardzo ważne, aby mieć.

Czy PrivateVPN działa na Chromecast i Apple TV?

Dla niektórych, czy PrivateVPN jest dobry, zależy w pełni od tego, czy działa na platformach, z których można korzystać.

Ale nie, PrivateVPN nie działa z Chromecastem i Apple TV. Nie ma też żadnych innych usług VPN.

Działa z Fire TV Stick i innymi urządzeniami Amazon, więc jeśli chcesz korzystać z VPN na dużym ekranie, aby uzyskać dostęp do takich serwisów jak DAZN lub American Netflix, zalecamy, aby go zdobyć, chyba że masz już Android TV na twój telewizor. PrivateVPN też z tym współpracuje.

Czy PrivateVPN działa w Chinach?

Tak. Działa w Chinach i we wszystkich innych krajach z cenzurą, pod warunkiem, że używasz Stealth VPN. Musisz wcześniej mieć klienta, ponieważ w przeciwnym razie możesz mieć problem z pobraniem go.

Gdzie jest oparty na PrivateVPN?

Jak już wspomniano, PrivateVPN ma siedzibę w Szwecji, gdzie obowiązują surowe przepisy dotyczące prywatności, dzięki czemu korzystanie z VPN jest znacznie bezpieczniejsze niż od firmy w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii.

Jest PrivateVPN bezpłatny?

Nie. Ale gdyby tak było, nie szukałbyś, czy PrivateVPN jest dobry.

Problem z bezpłatnymi usługami VPN polega na tym, że gdy coś jest darmowe, płacisz walutą prywatności. Jejvo, której właścicielem jest Facebook, jest tego doskonałym przykładem.

Jeśli korzystasz z bezpłatnego VPN, najprawdopodobniej oddajesz swoje dane, dokładnie przed tym, co VPN ma cię chronić. Bezpłatne usługi VPN są również znacznie bardziej popularne, co oznacza, że ​​więcej użytkowników oznacza większe przeciążenie, a co gorsza, serwery, które nie działają z usługami, do których chcesz uzyskać dostęp.

Więc nie, PrivateVPN nie jest darmowy, ale często nie jest tak drogi, że jest często wybierany jako najlepszy budżetowy VPN przez ludzi.

Ile serwerów ma PrivateVPN?

Wiele osób uwielbia oceniać na podstawie liczb. Ustalą, czy PrivateVPN jest dobry na podstawie liczby serwerów.

PrivateVPN? Obecnie jest dostarczany z 59 regionami serwerów. Istnieje wiele usług, które mają znacznie więcej.

Ale ile z nich działa z usługami, z których chcesz korzystać? PrivateVPN może nie mieć największej liczby serwerów, ale patrzysz na to źle. Zamiast patrzeć, kto ma najwięcej serwerów, sprawdź, ile z tych serwerów współpracuje z takimi jak Netflix. PrivateVPN nie ma najwięcej serwerów, ale jakoś ma najbardziej obsługiwane regiony Netflix na rynku.

Jakość ma znaczenie ponad ilością.

PrivateVPN jest tak dobry jak prędkość?

Jeśli twój Internet jest do tej pory do bani, nadal będzie do bani podczas korzystania z PrivateVPN.

Ale PrivateVPN czerpie większość swojej przepustowości z Internetu bezpośrednio od dostawców tranzytu IP, a nie ze stron hostujących. Umożliwiając znacznie szybsze połączenie zarówno w zakresie pingowania, jak i ogólnej prędkości pobierania, niż gdyby miał on pojemność Internetu tylko z witryn hostujących, co jest powszechną praktyką, ponieważ jest tańsze.

Dzięki PrivateVPN Twój Internet nie będzie szybszy, chyba że Twój dostawca Internetu ogranicza Cię w niektórych witrynach, ale nie będzie też wolniejszy. Prawie tak samo. VPN jest dobry dla rozrywki, o ile w końcu działa.

To wszystko, co możesz wiedzieć o PrivateVPN

Gdybyśmy odpowiedzieli na każdy drobiazg lub każdą funkcję, z którą wchodzi PrivateVPN, najprawdopodobniej skończyłbyś. Zamiast tego omówiliśmy rzeczy, które warto wiedzieć o PrivateVPN, o które ludzie prosili.

Jeśli nauczyłeś się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, zakładamy, że wiesz, jak się zarejestrować, a jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta!

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me