Czy HBO TERAZ jest tego warte w 2019 roku, czy powinieneś wybrać inną usługę?

Czy HBO TERAZ jest tego warte w 2019 r., Czy powinieneś wybrać inną usługę?

Michael Smolski, 28.01.2019 10:03:43 w Rozrywka


Czy HBO NOW jest tego warte w 2019 roku? A co z HBO GO? Powiedzmy to lepiej, czy ogólnie HBO jest tego wart w 2019 roku? Zwłaszcza w świecie, w którym mamy Amazon Prime, Netflix, DAZN i Hulu? Ile usług subskrypcji potrzebujemy, dopóki nie możemy powiedzieć, że „wystarczy”, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Disney wprowadza również własną usługę latem 2019 r.?

Co ważniejsze, jeśli możesz korzystać tylko z jednej usługi, po co kupować HBO NOW przez Netflix? Na to odpowiemy w tym poście. I tak, jeśli mieszkasz poza USA, na końcu tego postu pokażemy również, jak zdobyć HBO TERAZ.

Zrób to dla Game of Thrones

„Szukałem, czy HBO NOW jest tego warte w 2019 roku, a ty każesz mi go zdobyć na jeden program?”

Kiedy myślisz o tym w ten sposób, brzmi to trochę szalone, ale kiedy naprawdę o tym myślisz, to prawda?

Na co zasysa internet? Spoilery Czy kiedykolwiek przypadkiem wszedłeś do Internetu bez czytania spoilera dotyczącego filmu lub programu telewizyjnego, gdy jest to dobry program lub film? Problem polega na tym, że Game of Thrones to najlepszy program telewizyjny. To najdroższy i najpopularniejszy program telewizyjny, jaki istnieje obecnie. Mówimy co najmniej 15 milionów dolarów na odcinek. Mówimy o 2 latach produkcji w ostatnim sezonie tego programu.

Niezależnie od tego, czy subskrybujesz tuż przed rozpoczęciem Game of Thrones, czy nie, jeśli nie oglądasz ostatniego sezonu GOT od samego początku, równie dobrze możesz go w ogóle nie oglądać lub nie korzystać z Internetu, dopóki tego nie zrobisz lub doświadczenie zostanie zrujnowane.

Niewiele programów, które istnieją, jest wartych subskrypcji. Ten jest jednym z tych programów, które są tego warte. A jeśli rozbijesz liczbę emisji w ciągu miesiąca, płacisz około 3 USD za odcinek, co wcale nie jest złe, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nadal masz dostęp do wszystkich innych programów HBO i wielu cholernych filmów.

HBO robi niesamowite pokazy

HBO nie ma tyle programów, co Netflix, ale jedna rzecz, której nie można kwestionować, to jakość produkcji. HBO naprawdę wyprzedza grę. Być może nie jest to większość programów na rynku, ale programy, które robi, są pamiętane przez lata. I spójrzmy prawdzie w oczy, nie ma usługi subskrypcji, która produkuje programy na poziomie Gry o Tron.

Być może wynika to z faktu, że HBO działa w grze znacznie dłużej niż Netflix i Amazon Prime, jeśli chodzi o tworzenie treści.

I filmy!

HBO ma kolekcję ponad 2000 filmów. Nie tak bardzo jak w serwisie Netflix, ale jest to sytuacja jakościowa w stosunku do ilości.

Gdybyś musiał wybierać między biblioteką 2000 filmów lub biblioteką 4000 filmów, ale ta mniejsza biblioteka miała filmy, które były kilkakrotnie lepsze niż większość filmów na drugiej stronie, co byś wybrał? Wybralibyśmy HBO. Gdybyśmy musieli zdecydować.

HBO ściśle współpracuje z jednymi z najlepszych studiów na świecie, takimi jak Universal Pictures, Warner Bros. Pictures i 20th Century Fox. Netflix pokazuje świetne filmy ze świetnych studiów, ale pokazuje też wiele filmów, które nie są warte obejrzenia.

Jeśli zastanawiasz się, czy HBO NOW jest warte w 2019 roku pod względem jakości treści, absolutnie. Nie najbardziej, ale jakość. HBO NOW jest tego rodzaju usługą, w której jeśli odtworzysz losowy film, najprawdopodobniej Ci się spodoba.

HBO NOW jest znacznie tańszy niż abonament telewizyjny

Możesz uzyskać HBO NOW, Hulu, Netflix, Amazon Prime i DAZN, aby mieć miejsce w chmurze, 2-dniową wysyłkę, dostęp do 2 milionów książek i 2 milionów piosenek, z programami i filmami z Hulu, Netflix i Prime w połączeniu z transmisje sportowe na żywo podczas korzystania z DAZN składającego się z dwóch rodzajów piłki nożnej, NHL, NBA, NFL, a to tylko kilka z nich, a wszystko to przy mniejszej cenie niż abonament telewizyjny.

Mówiąc najprościej, możesz uzyskać wszystkie programy telewizyjne i filmy, które kiedykolwiek chciałbyś oglądać na żądanie w dowolnym momencie, a jeśli chcesz oglądać niektóre sporty, możesz to robić na żywo, niezależnie od gry, pod warunkiem ligi jest na platformie streamingowej. Zamiast być zadowolonym z tego, co ktoś chce grać w określonym czasie, możesz oglądać to, co chcesz, na dowolnym urządzeniu, za mniej niż abonament telewizyjny.

Pytanie brzmi, kiedy zamierzasz anulować subskrypcję telewizyjną?

Teraz DAZN jest ograniczony w USA do walki tylko z miejscami i nie jest dostępny na całym świecie, więc jest kilka rzeczy, które musisz zrobić wcześniej, chyba że mieszkasz w jednym z obsługiwanych krajów, ale istnieje sposób, aby działał niezależnie od gdzie jesteś. To samo z American Netflix lub British Netflix. To samo z HBO NOW, który jest dostępny tylko w USA. To samo dotyczy Hulu i niektórych treści na Amazon Prime. I tak, na naszym blogu mamy treści związane z nimi wszystkimi.

Otrzymujesz darmowy okres próbny

HBO NOW ma niesamowite produkcje, jeśli chodzi o programy, i ma także doskonały dostęp do filmów, ale rozumiemy to, nie wszystkie treści są dla wszystkich. Być może szukasz programów, które nie są tak ciemne. Netflix jest do tego świetny.

Ale najlepszym sposobem na sprawdzenie, czy usługa jest warta twoich pieniędzy, jest uzyskanie wersji próbnej, aw najgorszym przypadku możesz anulować. Możemy powiedzieć, że HBO NOW jest tego warte w 2019 r., Ale to, czy HBO NOW jest tego warte w 2019 r., Czy też zdecydujesz się na inną usługę, zależy wyłącznie od tego, co lubisz oglądać. Tak jest w przypadku wszystkich tych usług rozrywkowych. Tak, wiele dostępnych treści pomaga, ale ostatecznie zależy to od tego, czego chcesz i danych demograficznych użytkownika. Jeśli masz dzieci / młodzież, Netflix będzie ostatecznie najlepszym wyborem. Jeśli dużo kupujesz, Amazon Prime może być najlepszym wyborem.

Ostatecznie możesz albo mieć wszystkie usługi subskrypcyjne, które wymieniliśmy na tej liście, albo możesz mieć tylko dwie. Jeśli kochasz sport, DAZN jest koniecznością. Wraz z innymi usługami. Hulu jest naszą silną rekomendacją dla programów telewizyjnych zaraz po ich emisji. Netflix jest mocny ze względu na swoje oryginały. I Prime, cóż, to najlepsza usługa dla osób szukających wielu usług w jednym.

Jak sprawić, by HBO NOW działało poza USA w 2019 r?

W tym momencie pojawia się VPN. VPN pozwala ci być w innym miejscu niż ty. Oznacza to, że możesz być w USA, nie będąc tam.

VPN pozwoli ci zarówno oglądać HBO NOW, jak i GO poza USA, jeśli skorzystasz z odpowiedniej usługi. Tak naprawdę nie rozmawialiśmy tutaj o HBO GO, ale mówiąc wprost, to jest dokładnie tak, jak HBO NOW, ale dla osób, które mają HBO z abonamentem telewizyjnym.

Problem z usługami VPN polega na tym, że usługi takie jak HBO są świadome ich istnienia, a gdy w grę wchodzą programy lub filmy innych firm, należy podjąć pewne wysiłki, aby uniemożliwić dostęp osobom z innych krajów z powodu właściwych problemów. PrivateVPN jest jedną z działających usług VPN z HBO NOW i ogólnie jest doskonałym wyborem dla rozrywki, ponieważ zapewnia dostęp do DAZN, Amazon Prime, Hulu, i jest najlepszym VPN dla Netflix wybranym przez Comparitech.

W przypadku HBO połącz się z jednym z działających amerykańskich serwerów za pomocą klienta PrivateVPN, niezależnie od tego, czy jest to na telefonie, komputerze, czy na Amazon Fire TV Stick, połącz się z jednym z działających amerykańskich serwerów i to wszystko. Chociaż może być konieczne wypróbowanie kilku serwerów, aby zobaczyć, która praca z HBO.

Aha, PrivateVPN oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, ponieważ wiemy, że jeśli chcesz uzyskać dostęp do rozrywki, pomożemy ci.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me