Czy Amazon Prime jest tego wart w 2019 roku, czy powinieneś dostać Netflix

Czy Amazon Prime jest tego wart w 2019 roku, czy powinieneś dostać Netflix

Michael Smolski, 15.01.2019, 18:28:09 w Rozrywka


Czy Amazon Prime jest tego wart w 2019 roku, czy powinieneś dostać Netflix? O to możesz zapytać w 2019 roku. Szybką odpowiedzią jest uzyskanie obu, ale co, jeśli masz pieniądze tylko na jeden lub co, jeśli mieszkasz w kraju z ograniczeniami i po prostu chcesz dowiedzieć się, który z nich będzie najmniej ograniczony w twoim kraju? Amazon Prime czy Netflix? Porozmawiamy o wszystkim, co musisz wiedzieć!

Chcesz po prostu oglądać programy telewizyjne i filmy?

To jedyne pytanie, które należy zadać większości ludzi.

Netflix wyprzedza filmy i programy telewizyjne na wiele sposobów, ale Amazon to znacznie więcej niż tylko programy telewizyjne i filmy. Amazon Prime polega na ulepszaniu twojego życia.

Jeśli robisz zakupy w Amazon...

Czy kiedykolwiek robisz zakupy w Amazon Prime? Niedawno kupiłem laptopa w USA. To było około 40 dolarów, aby przyszło tak szybko, jak tego potrzebowałem. Amazon Prime? 12,99 USD za dostawę 2-dniową, a nie za dostawę, ale za miesięczną subskrypcję Amazon Prime. 38 USD zapisywane automatycznie. Jeśli kiedykolwiek robisz zakupy w Amazon, co najprawdopodobniej robisz, jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji i wielu innych, Amazon Prime jest tego wart w 2019 r.. Netflix nie zapewni Ci programów i filmów, oszczędzając przy tym ogromną ilość pieniędzy na wysyłkę produktów.

Aha, Amazon Prime daje również zniżki na produkty.

Czy korzystasz już z usługi subskrypcji muzyki??

Pytanie o to, czy Amazon Prime warto w 2019 roku, czy też powinieneś dostać tendencję do Netflix, zależy w dużej mierze od twojego stylu życia. Jeśli robisz zakupy w Amazon, Amazon Prime ma wiele sensu, ponieważ oszczędza cię, jeśli tego nie zrobisz, to niczego nie uratuje. Tak samo jest z muzyką.

Amazon Prime oferuje również usługę muzyczną. To jest jak Spotify, ale z gorszym wyborem piosenek. Jeśli posłuchasz bardzo wyjątkowych piosenek, może ich tam nie być. Jeśli nie masz subskrypcji muzyki i zastanawiasz się nad nią, ale potrzebujesz także usługi, która pozwoli Ci oglądać filmy i programy, Amazon Prime na pewno będzie wart w 2019 r.. Biblioteka muzyczna będzie się powiększać, a Amazon jest firmą, która ma więcej pieniędzy niż cokolwiek innego.

Jeśli masz ograniczony budżet i być może niedawno anulowałeś subskrypcję muzyki lub nie chcesz za nią płacić, Amazon Prime może być świetnym wyborem dla Ciebie, ponieważ daje ci muzykę, dzięki Amazon Prime. Chociaż usługa jest obecnie ograniczona do 2 milionów piosenek.

Czy ty też czytasz?

Czy Amazon Prime jest tego wart w 2019 roku, czy powinieneś dostać Netflix? Musisz teraz zobaczyć wzór. Amazon Prime oferuje wiele sposobów konsumpcji. Czy to muzyka, książki, programy telewizyjne i filmy.

Chociaż Amazon Prime nie zapewnia dostępu do pełnej biblioteki książek, nadal zapewnia dostęp do 2 milionów książek, a niektóre z nich są naprawdę warte przeczytania.

Niektóre z dostępnych książek są naprawdę znane na całym świecie, na przykład The ONE Thing: The zaskakująco prosta prawda za niezwykłymi wynikami, na przykład, który znalazł się na pierwszym miejscu w Wall Street Journal, NewYork Times i USA Today wraz z wieloma innymi.

Czy robisz zdjęcia?

Po raz kolejny Amazon Cię objął. Oferuje nieograniczone miejsce na Twoje zdjęcia w chmurze i 5 GB miejsca na twoje filmy.

Czy Amazon Prime jest tego wart w 2019 roku, czy też powinieneś dostać Netflix, jeśli chodzi o zawartość?

Jedynym powodem, dla którego warto kupić Netflix zamiast Amazon Prime, jest biblioteka Netflix.

Obie oferują świetne biblioteki. Który jest lepszy? Naprawdę trudno powiedzieć, bo gdybyśmy musieli wybierać między jednym a drugim, nie bylibyśmy w stanie. Wydaje się, że Amazon Prime zawiera lepsze i nowsze filmy niż Netflix. Z drugiej strony Netflix wykonuje niesamowitą pracę z programami telewizyjnymi.

Jeśli zastanawiasz się, czy Amazon Prime jest tego wart w 2019 r., Czy powinieneś kupić Netflix, jeśli chodzi o programy telewizyjne, będziemy korzystać z Netflix ze względu na oryginalne serie, które są na tak wysokim poziomie produkcji. Netflix naprawdę wykonuje niesamowitą robotę, niezależnie od tego, czy jest z kimś partnerem, czy robi to samodzielnie.

Niedawno nabyli prawa do niektórych programów, które były kochane przez ludzi, ale porzuciły takie jak Lucyfer, który był na Fox. Prawa do wszechświata Narnii zostały również nabyte, więc na pewno można spodziewać się niektórych programów telewizyjnych w najbliższej przyszłości. Riverdale, 13 powodów, dlaczego najdziwniejsze rzeczy, wraz z anulowanym teraz Sense8 & House of Cards to jedne z ulubionych programów fanów na Netflix. I nie zapominajmy o programach Marvela, których było dużo.

Z drugiej strony Netflix i Marvel mieli pewne problemy ze współpracą, co spowodowało anulowanie niektórych programów. Disney i Netflix również rozstają się latem 2019 r., Ponieważ Disney uruchamia własną platformę przesyłania strumieniowego. To jest coś, o czym należy pamiętać!

W przypadku filmów Amazon Prime jest prawdopodobnie lepszym wyborem, w przypadku programów telewizyjnych Netflix, chociaż ogólnie Hulu może być najlepszym graczem w całym dziale programów telewizyjnych.

Czy Amazon Prime jest tego wart w 2019 roku, czy powinieneś dostać Netflix?

Jeśli nie potrzebujesz niczego, co oferuje Amazon Prime, a szukasz programów i filmów, Netflix to świetny wybór. Ostatecznie, czy Amazon Prime czy Netflix jest tego wart, zależy również od tego, gdzie jesteś.

W USA obie platformy są świetne, ale w większości krajów są ograniczone. Dlatego warto mieć VPN, aby mieć dostęp do tego, za co płacisz.

VPN pozwala zmienić swoją lokalizację bez konieczności nigdzie chodzenia, co oznacza, że ​​jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii i chcesz uzyskać dostęp do serwerów amerykańskich, aby oglądać amerykańską zawartość, możesz to zrobić. Cóż, w zależności od sieci VPN.

To, że usługa ma sto serwerów, nic nie znaczy. Dodanie bezużytecznych serwerów jest stosunkowo łatwe, aby wyglądać lepiej niż inne firmy, ale ile z tych serwerów jest rzeczywiście użytecznych dla ludzi. Normalny serwer VPN nie będzie współpracował z Amazon Prime ani Netflix, co oznacza, że ​​możesz mieć dostęp do 1000 serwerów, ale nie będą one dla ciebie wartościowe.


Powody, dla których normalne serwery nie współpracują z Netflix i Amazon Prime, to fakt, że na tych platformach znajdują się bloki, ponieważ niektóre treści mają być dostępne tylko w niektórych lokalizacjach. Dlatego potrzebujesz dedykowanych serwerów Netflix i Amazon Prime.

PrivateVPN, nie ma setek serwerów, ale ma najwięcej serwerów VPN spośród wszystkich innych firm, jak przetestowano w firmie Comparitech z 5000 ręcznymi testami usług VPN. Poza tym PrivateVPN zdecydowanie współpracuje z większością lokalizacji! I oczywiście działa również z Amazon Prime na wszystkich platformach. Jeśli chcesz uzyskać pełny dostęp do Netflix lub Amazon Prime, potrzebna jest sieć VPN. W przeciwnym razie nie będziesz mieć treści, nawet jeśli jesteś w USA, która ma najwięcej treści, ale nie ma jej wcale.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me