5 najlepszych najlepszych torrentów alternatywnych do pobierania wszystkiego, co chcesz

5 najlepszych najlepszych torrentów alternatywnych do pobierania wszystkiego, co chcesz

Michael Smolski, 26.09.2018 10:50:24 w Rozrywka


Torrentowanie może być legalne. Może to być również nielegalne. To, co robisz, zależy od ciebie, ale ten post dotyczy najlepszych alternatywnych torrentów do pobrania wszystkiego, co chcesz w 2018/2019.

Ta lista może znajdować się w pierwszej 40. Może być w pierwszej 10. Ale szukasz najlepszej alternatywy dla torrentów Kickass do pobrania wszystkiego, czego chcesz, czy po prostu szukasz listy usług torrentowych? Ten post dotyczy około 5 najlepszych alternatyw Kickass Torrent do pobierania wszystkiego, czego chcesz, a nie usług z wadami.

Jeśli jednak zdecydujesz się pobrać nielegalne treści, nie szukaj usług zapewniających prywatność, a „nie spowoduje to problemów z prawem”. Nie ma czegoś takiego. Jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty, przeczytaj, co mamy do powiedzenia na końcu tego postu.

A jeśli nie możesz uzyskać dostępu do żadnej z witryn wymienionych w tym poście na temat najlepszych 5 najlepszych alternatywnych torrentów Kickass, o tym również na dole postu.

LimeTorrents

LimeTorrents jest jedną z tych stron z torrentami, do których odwiedzasz, a ty po prostu uwielbiasz, jak to wygląda, nawet jeśli nie wygląda fantazyjnie. A ponieważ nie wygląda to fantazyjnie, nie jest też zbyt skomplikowane, a dzięki temu jest jedną z 5 najlepszych alternatyw Kickass Torrent do pobierania wszystkiego, co chcesz. Po prostu wszystko widzisz.

Interfejs użytkownika LimeTorrents składa się z tego jasnozielonego koloru, który jest bardzo przyjemny dla oka i ma wpływ na wrażenia użytkownika. Ale z drugiej strony nie jesteś tutaj, aby przeczytać o kolorach. Chcesz wiedzieć o zawartości i niezawodności.

Witryna ma bardzo przydatny pasek wyszukiwania, który pozwala od razu wybrać kategorię, której szukasz, a sama witryna pokazuje 50 najlepszych filmów, a następnie programy, muzyka, gry i tak dalej. Jeśli wiesz, czego szukasz, znajdziesz to w kilka sekund, bez konieczności przechodzenia przez reklamy, które Cię oszukują, a jeśli nie wiesz, czego szukasz, z pewnością pomoże Ci 50 najlepszych list.

Ale reklamy mogą prowadzić do instalowania złośliwego oprogramowania. Na stronie znajduje się wiele fałszywych linków do pobrania. Tym, którzy twierdzą, że „pobierają bezpośrednio i anonimowo”, nie należy ufać. Ale jednocześnie jest to powszechna sprawa i ogólnie, jeśli wiesz, co kliknąć, LimeTorrents jest z pewnością jedną z 5 najlepszych alternatyw Kickass Torrents do pobierania wszystkiego, co chcesz.

LimeTorrents obecnie współpracuje z domeną .cc i nie próbuje używać go z żadnymi innymi. Mogą to być fałszywe wersje LimeTorrents.

1337x

1337x jest trzecim najpopularniejszym serwisem torrentowym na rok 2018 według TorrentFreak. I może jest ku temu powód. Stoi od ponad dekady, ale nie został zdjęty, co nie jest powszechne w przypadku stron torrentowych. Na przykład LimeTorrents został kilkakrotnie usunięty. Być może ta dziwna nazwa jest powodem, dla którego strona nie została usunięta. Brak terminu torrent.

1337x ma interfejs użytkownika, który jest znacznie ostrzejszy z ciemnymi czerwonymi kolorami, ale chociaż nazwa nie jest atrakcyjna, strona oferuje bardziej atrakcyjny wygląd niż strona torrentów, która nie znalazła się w pierwszej dziesiątce.

Kilka lat temu nie stworzyłby listy 5 najlepszych alternatyw Kickass Torrent do pobrania wszystkiego, czego na pewno chcesz, ale ogromnie się rozwinął w ciągu ostatnich kilku lat przy braku Kickass Torrents.

Podstawowa strona główna jest w rzeczywistości o wiele ładniejsza niż LimeTorrents. Nie ma w tym zbyt wielu rzeczy. Tylko pasek wyszukiwania i boczna lista kategorii. U góry strony znajduje się również sekcja 100 najlepszych. Otóż ​​to. Dostępna jest również bardziej zaawansowana strona główna, podobna do tej na LimeTorrents.

Byłoby miło, gdyby dostępna była strona z bardziej szczegółowymi kategoriami, ale przynajmniej pliki zawierają wiele szczegółów dotyczących między innymi pobierania, wersji, języka pobieranych plików, między innymi.

YourBittorrent

YourBittorrent istnieje od 2003 roku. Jest to również jedyna strona na tej liście z końcówką .com.

Ze względu na swój wiek YourBittorrent jest witryną zawierającą treści, których nie byłoby wiele innych alternatyw. Wspaniałą rzeczą jest to, że ma ogromną różnorodność treści w różnych językach, więc jeśli szukasz strony z torrentami dla treści nie w języku angielskim, może to być najlepszy wybór, który sprawiłby, że YourBittorrent jest jedną z 5 najlepszych alternatyw Kickass Torrents aby pobrać wszystko, co chcesz.

Podczas gdy LimeTorrents pokazuje najpopularniejsze torrenty, YourBittorrent pokazuje najnowsze, a większość ludzi woli nowsze treści niż coś popularnego, ale od 2016 roku.

Jest to jednak witryna torrentowa, której nie zalecamy, gdy odwiedzamy ją z powodu rodzaju wyświetlanych reklam, ale jednocześnie jest to witryna zawierająca torrenty z dużą ilością seederów i pijawek, dzięki czemu pobieranie jest znacznie szybsze.

The Pirate Bay

The Pirate Bay to jedna z legend witryn torrentowych. Działając od 2003 roku, miał swoje wzloty i upadki, ale przetrwał je w przeciwieństwie do piratów, i w przeciwieństwie do wielu innych stron, które przestały istnieć po początkowym zamknięciu, The Pirate Bay przetrwał i nie tylko, odkąd Kickass Torrents został wyłączony, odzyskał swoje miejsce jako najlepszy serwis torrentowy.

To proste. Nie dostajesz niczego takiego jak „50 najlepszych”, ale znajdziesz to, czego szukasz, ponieważ katalog jest ogromny.

Jedynym problemem jest to, że jest mnóstwo wszelkiego rodzaju reklam. Prawie za każdym razem, gdy coś klikniesz, zostaniesz przekierowany na inną stronę.

Kickass Torrents

Kickass Torrents znany głównie jako KickassTorrents jest powodem, dla którego szukałeś tego postu. Chciałeś poznać 5 najlepszych Kickass Torrents alternatywnych sposobów pobierania wszystkiego, co chcesz w 2018/2019, ponieważ myślałeś, że Kickass Torrents nie działa. Cóż, nie jest. Nigdy więcej. To tylko pod inną nazwą.

Nie musisz nawet wyjaśniać Kickass Torrents, jeśli szukasz tego postu.

Strona nosi nazwę katcr.co i robi to, co ludzie kochają w Kickass Torrents.

Co należy wiedzieć o torrentowaniu i o tym, jak uzyskać dostęp do 5 najlepszych najlepszych torrentów alternatywnych do pobierania wszystkiego, co chcesz

Pobranie torrentów nie jest bezpieczne. Jeśli robisz coś nielegalnego, czego nie popieramy, skorzystaj z antywirusa. Istnieje duża szansa, że ​​pobierzesz coś, co nie jest dobre dla twojego komputera.

A jeśli zamierzasz pobierać torrenty, nie szukaj strony z torrentami, która zapewni Ci bezpieczeństwo. Zdobądź VPN, który. PrivateVPN została wybrana jako usługa VPN o najlepszej wartości, a także mamy post na blogu o najlepszej sieci VPN dla Kickass Torrents, którą powinieneś sprawdzić, jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo dzięki jakimkolwiek stronom torrentowym.

Zostawimy Ci jednak jedną istotną informację. PrivateVPN nie przechowuje dzienników, co oznacza, że ​​jako firma VPN nie możemy nikomu Cię sprzedać. I jak powiedzieliśmy w naszym ostatnim poście, nie bierz tego od nas. Weź to ze szwedzkiego prawa. Nie możemy legalnie przechowywać dzienników. A to oznacza, że ​​nie mamy żadnych informacji, które mogłyby zostać wykorzystane do wyśledzenia cię. VPN ukrywa twoje IP i zapewnia ochronę podczas torrentowania. VPN bez dzienników zapewnia ochronę przed samą firmą VPN.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me