Zastavte poskytovatelům internetových služeb a hackerům protokolování vaší IP a všeho, co stahujete


Bezpečně sdílejte soubory bez předání zabezpečení pomocí naší ultra bezpečné a super rychlé VPN pro Torrenting

Konečně stahujte soubory beze strachu ze ztráty soukromí. Naše nejoblíbenější torrent VPN používá šifrování na vojenské úrovni, aby vaše osobní údaje, jako je IP adresa a umístění, byly zcela anonymní a stahování vašeho oblíbeného obsahu je 100% bezpečné..

Není to jen tvůj ISP, který tě sleduje Torrent

Pravděpodobně už víte, jak váš ISP špionuje a přihlašuje vše, co děláte online. To zahrnuje historii vašeho prohlížeče (weby, vyhledávání atd.), Nákupy, sledovaná videa, prohlížené obrázky a samozřejmě stažené soubory. Věděli jste však, že vás sledují také tisíce lidí, kteří vidí vaši IP adresu jen pomocí Torrentingu?

To znamená, že kdykoli se připojíte k „roji“ za účelem sdílení souborů, vystavujete svou IP adresu 10 000 cizinců přes internet. Cizinci, kteří mohou mít zlý úmysl zachytit vaše soukromé údaje, jako je poloha, internetový provoz, a proto citlivější informace, jako jsou bankovní údaje atd..

Pozorně sledují a pokud mají tito počítačoví podezření, že mohou sledovat vaše údaje, mohou to udělat během několika hodin, v některých případech dokonce i minut. Mnohokrát tito hackeři najdou vaše jméno a adresu pouze, aby vás vydírali, aby vám předali co chtějí, obvykle peníze.

A nejde jen o vaše stahování

Pokud se při sledování vás objeví nějaký podezřelý příznak s vaším poskytovatelem internetových služeb, vláda se může dostavit a prohlédnout si ROKY své předchozí činnosti, včetně:

 • Každý krok historie prohlížeče
 • Vaše soukromé e-maily a veškerý jejich obsah
 • Vaše online nákupy
 • Vaše současná pozice
 • Vaše odesláno a přijato obrázky a soubory
 • a mnohem víc...

Neriskujte přístup vlády k záznamům o vašich aktivitách ani hazardujte se svou finanční bezpečností vystavením své adresy IP Torrent Swarm...

Proto jsme vytvořili PrivateVPN

I když neděláte nic podezřelého online, věříme, že soukromí je základním lidským právem a vy to musíte udělat. Proto jsme vytvořili nejbezpečnější VPN pro Torrenting na trhu.

Na PrivateVPN jsme poskytli 100% anonymita od roku 2008 více než 44 000 uživatelům bez jediného porušení dat.

 • Torrent (a sdílení souborů), aniž byste vystavili vaši skutečnou IP někomu
 • Torrent beze strachu z přijímání náročného vydírání
 • Využijte jakékoli veřejné wifi, aniž byste obětovali své soukromí nebo finanční bezpečnost
 • Skrýt svou totožnost, umístění a aktivitu před poskytovateli internetových služeb, vládami a hackery
 • Torrent a sdílení souborů beze strachu ze zachycení
 • Odesílejte / přijímejte soubory, obrázky, videa a zprávy se 100% soukromí

a mnohem, mnohem více...

Díky čemu je PrivateVPN tak silný?

Zásady protokolování dat ZERO

Naše švédské zákony na ochranu osobních údajů znamenají, že vlády neuchovávají žádné dopravní záznamy. Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů VPN ani my nevíme, co děláte online.

6 Současná připojení

Jsme jediný poskytovatel VPN, který se připojil až k 6 různých zařízení současně na jedinečné IP adresy

Ochrana proti netěsnosti IPv6

Vaše identita tedy zůstává v bezpečí, i když jste náhle odpojeni od sítě VPN

Neomezená šířka pásma & Rychlost

Nikdy se nebudete zabývat ukládáním videí do vyrovnávací paměti, pomalým stahováním nebo vypršením časového limitu kvůli směrování chmele viděného u jiných poskytovatelů

2048bitové šifrování pomocí AES-256

nejvyšší úroveň šifrování na trhu, dokonce používaného vládními armádami

Servery v 60 zemích

Získejte přístup ke všem našim serverům v 60 nejoblíbenějších zemích pro přístup k obsahu s omezeným přístupem

Anonymní torrent / P2P přátelský

Dovolujeme vám používat jakýkoli přenos P2P ve Velké Británii. Nakupujeme vysoce kvalitní síťovou kapacitu přímo od nejlepších poskytovatelů IP Transit

Kompletní podpora

Nepoužíváme zástupce zákaznických služeb na volné noze, mluvíte přímo s našimi vývojáři o pomoc

Protokol VPN zahrnuje OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2 a IPSec

Pokud dáváte přednost aplikaci s otevřeným zdrojem VPN, rádi vám poskytneme všechny naše VPN

PLNÁ 30denní záruka vrácení peněz!

Pokud nejste spokojeni s vaší službou VPN, vrátíme vám každou penny do 30 dnů

NIKDY nedošlo k jedinému porušení dat!

Po úspěšném šifrování 15 000 terabajtů dat a chráníme soukromé informace našich uživatelů, není divu, že se naši zákazníci drží s PrivateVPN několik let, a to i po vyzkoušení jiných poskytovatelů!

Podívejte se, co naši uživatelé říkají o PrivateVPN:

Gary

★★★★★

PrivateVPN byl nejlepší vpn, který jsem zkusil.

Vše bylo jednoduché a snadno nastavitelné. V zásadě nainstalujte a jděte. Musel jsem občas změnit několik nastavení, ale to bylo s největší pravděpodobností, protože moje IP změnilo jejich. PrivateVPN rychle reagoval na mou výzvu o pomoc a problém vyřešil jedním e-mailem. Přepínač zabíjení, který je pro mě životně důležitý, funguje perfektně. Velmi doporučuji PrivateVPN

Přečíst celou recenzi

Fred Meyer

★★★★★

Dobré služby a rychlá odpověď

"Zákaznický servis je velmi dobrý. Snaží se představit si, jaký je váš problém, a nabídnou vám správné řešení.
Mým problémem bylo to, že po instalaci Facebook a Pinterest již nestahoval obrázky. Dostal jsem odpověď na výběr jiného serveru a to bylo správné řešení."

Přečíst celou recenzi

Dave

★★★★★

Nápověda od PVPN

"Nemohu zavinit pomoc a zálohu z PVPN. Byli rychle reagovat na jakékoli problémy, ne že jich bylo mnoho. Mohu doporučit příteli o PVPN a předat to přátelům.
Děkuji"

Přečíst celou recenzi

Vaše časté dotazy

+ Proč bych měl platit za Torrent VPN přes bezplatný proxy?

I když vám oba dovolují vypadat, jako byste procházeli na jiném místě, podobnost končí. Pro začátečníky maskuje server proxy pouze aktivitu vašeho internetového prohlížeče, nikoli data aplikace, jako je Bitorrent, bankovnictví, e-mail a další internetový software.

Za druhé, servery proxy nešifrují vaše data mezi vámi a serverem, takže data vašeho prohlížeče a aplikace jsou stále otevřená pro hackování. Také bezplatné proxy služby si nemohou dovolit vysoce kvalitní servery, což znamená, že vaše rychlost je značně snížena a časté odpojení bude znamenat, že vaše data, IP a umístění budou přeneseny na toho, kdo sleduje..

+ Přeruší mé přerušení výpadky?

Od uvedení na trh v roce 2008 jsme měli rekordní 99,98% provozuschopnost, proto naši zákazníci milují technologii PrivateVPN!

+ Bude moje rychlost internetu snížena na polovinu?

Na rozdíl od mnoha služeb VPN nakupujeme naši internetovou kapacitu přímo od poskytovatelů přenosu IP. To ve spojení s našimi vysoce kvalitními síťovými servery (HQN) znamená, že nezažijete výrazné snížení rychlosti.

Mnoho poskytovatelů připojení navíc používá technologii Speed ​​Throttling ke zpomalení připojení v závislosti na vašich aktivitách. Použití VPN obchází toto omezení, protože poskytovatelé internetových služeb nevidí vaše aktivity, takže někteří uživatelé skutečně zažívají zvýšil rychlosti internetu.

+ Je můj počítač se systémem Windows SKUTEČNĚ zabezpečen pomocí PrivateVPN?

Podle švédských bezpečnostních zákonů PrivateVPN získáte 100% anonymitu od poskytovatelů internetových služeb, vlád a počítačových zločinců. Naše šifrování na vojenské úrovni nebylo od uvedení na trh v roce 2008 NIKDY ohroženo. Stručně řečeno, ano, jste zabezpečeni.

+ Co když změním názor a chci vrátit peníze?

Jsem rád, že jste se zeptal! To nás přivádí k dalšímu bodu…

Zastavte poskytovatelům internetových služeb a hackerům protokolování vaší IP a všeho, co stahujete

Máte plnou 30denní záruku vrácení peněz!

Pokud vám naše služba nedovolí přístup každý jediný titul na Netflixu v USA, dodržujte naše vysokorychlostní standardy a požadavky na odemykání geo odemknutí a umožní vám relaxovat s plným klidem, když si užijete noci plné zábavy, vrátíme vám každý poslední cent!

Nemusíte se rozhodovat pro finále právě teď, ale musíte jednat. Jednoduše zkuste PrivateVPN po dobu 30 dnů a rozhodněte se, zda chcete zůstat na konci anonymní a v bezpečí. Je tu absolutně nulové riziko.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me