Udržuje vás VPN v bezpečí při Torrentingu?

Udržuje vás VPN v bezpečí při torrentování?

Autor: Michael Smolski, 2018-08-15 11:23:39 in Entertainment


Udržuje vás VPN při torrentování v bezpečí? Stručná odpověď? Není to ano. Ne vždy. Existuje několik faktorů, které mají vliv na to, zda vás VPN udržuje v bezpečí při torrentování. Některé služby jsou lepší, jiné horší. A pokud plánujete dělat torrenting, z jakéhokoli důvodu, který máte, existuje několik věcí, které byste měli vědět o torrentingu a zůstat v bezpečí, zatímco to děláte..

Torrentování samo o sobě není nezákonné

"Ty torrent, ty nelegální."

Jedna ze slangových frází používaných k popisu torrentingu.

Až na, samotné torrentování není nezákonné.

Torrenting je pouze nástroj pro stahování.

Co ale stahujete? To je velká otázka.

Pokud stahujete něco, co musíte za přístup zaplatit, je to více než pravděpodobné nezákonné. Potom je torrentování nezákonné. Ne proto, že torrentujete, ale proto, že stahujete něco nelegálně.

A pokud něco stahujete nelegálně, váš poskytovatel internetu o tom ví...

Mohli by s tím také něco udělat.

Čas na příběh.

Než byl Spotify velkou věcí, stáhli si lidé hudbu.

Měl jsem CD umělce, které se mi líbilo. Až na to, že CD nebyla k poslechu na vašem telefonu k ničemu.

Co jsem udělal? Rozhodl jsem se stáhnout píseň.

O několik týdnů později byl v mém domě dopis o tom.

V dopise bylo uvedeno, že poskytovatel nesleduje aktivity ostatních lidí.

Pokud aktivity nesledujete, jak to víte?

VPN?

Síť VPN je určena k zajištění bezpečnosti při torrentování.

Udržuje vás VPN v bezpečí, i když je torrent?

No, existuje několik faktorů, na které se musíte nejprve podívat, bez zahrnutí dané změny IP adresy, která je nutností a je součástí všech služeb VPN.

Za prvé, VPN musí mít silné šifrování.

Všechny služby VPN přicházejí s nějakým druhem šifrování, ale to nestačí. Potřebujete silné šifrování, jinak vás VPN při torrentování nezachrání. PrivateVPN nabízí 2048bitové šifrování pomocí AES-256. Toto je nejvyšší úroveň šifrování na trhu. To samo o sobě nestačí.

Ještě důležitější funkcí je ochrana proti úniku IPv6. Pokud vás zajímá, VPN vás při torrentování chrání. Dokud přestane fungovat. A někdy VPN přestane fungovat. Možná máte špatný počítač nebo jste dočasně odpojeni od internetu.

Ochrana proti úniku IPv6 vás odpojí od internetu, když druhá VPN nefunguje. To je zásadní pro to, abyste zůstali v bezpečí. Při torrentování nemůžete být chráněni téměř vždy. Musíte být vždy chráněni. Stačí jedna sekunda, abyste dostali dopis od poskytovatele internetu.

Udržuje vás VPN v bezpečí, když s nimi právě torrentujete? Ne.

Pokaždé, když vláda vyvíjí tlak, je problém s společnostmi VPN. Spousta poskytovatelů VPN, zejména těch bezplatných, tvrdí, že neuchovává protokoly, které v podstatě dělají to, co děláte, zpětně sledovatelné, ale ano. Příkladem je HideMyAss.

Pokud budou protokoly vedeny, VPN vás při torrentování nezachrání.

SoukroméVPN?

Nemůžeme. Jsme švédská společnost. A porušíme švédský zákon, pokud ano. I když jsme byli zlí a chtěli jsme lhát tím, že říkáme, že ne, když to děláme, nemůžeme, a to vás udržuje v bezpečí.

Udržuje vás VPN v bezpečí, když to dělá torrent?

Pokud máte ochranu před únikem dat, žádné protokoly a samozřejmě šifrování a změnu adresy IP, budete při torrentování v bezpečí. Neúspěch na některém z nich nebo se rozhodněte vypnout VPN po dokončení stahování něčeho, co bude mít stále váš torrent klient, a můžete mít potíže..

Jak závažné to bude? To záleží na poskytovateli internetu.

Jak začít s PrivateVPN, který toto všechno nabízí? Vytvořením účtu u nás. Tlačítko Koupit nahoře je to, co potřebujete. Klikněte na to. Vytvořte si účet pomocí naší 30sekundové registrace. Stáhněte si našeho klienta. Připojit. A zůstaňte v bezpečí při torrentování.

Od roku 2009 jsme obsluhovali více než 44 000 uživatelů a poskytli jsme 100% anonymitu bez jediného porušení dat.

Napsal Michael Smolski.

Zřeknutí se odpovědnosti

PrivateVPN nevěří v pirátství. Domnívá se však, že soukromí by mělo být základním právem na internetu. A to je to, co přináší.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me