Top 5 nejlepších Kickass Torrents alternativy ke stažení všeho, co chcete

Top 5 nejlepších Kickass Torrents alternativy ke stažení všeho, co chcete

Autor: Michael Smolski, 2018-09-26 10:50:24 in Entertainment


Torrenting může být legální. Může to být také nezákonné. Co děláte, to je jen na vás, ale tento příspěvek je o nejlepších alternativách torrentass torrentu ke stažení všeho, co chcete v roce 2018/2019.

Tento seznam může být top 40. Může to být top 10. Ale hledáte nejlepší Kickass torrent alternativy ke stažení všeho, co hledáte, nebo hledáte pouze seznam torrentových služeb? Tento příspěvek obsahuje asi 5 nejlepších alternativ Kickass Torrents ke stažení všeho, co chcete, nikoli pro služby s vadami.

Pokud se však rozhodnete stáhnout nelegální obsah, nehledejte služby se soukromím a „to vás nedostane do potíží se zákonem“. Nic takového neexistuje. Pokud se nechcete dostat do potíží, přečtěte si, co musíme říci na konci tohoto příspěvku.

A pokud se nemůžete dostat na žádný z webů uvedených v tomto příspěvku o pěti nejlepších alternativách Kickass Torrents, je o tom v dolní části příspěvku také bod.

LimeTorrents

LimeTorrents je jedním z těch torrentových webů, na které chodíte, a máte rádi, jak to vypadá, i když to nevypadá fantasticky. A protože to nevypadá fantazijně, není také příliš komplikované a díky tomu je to jedna z pěti nejlepších alternativ Kickass Torrents ke stažení všeho, co chcete. Prostě vidíš všechno.

Uživatelské rozhraní LimeTorrents se skládá z této světle zelené barvy, která je na očích velmi jednoduchá a má vliv na uživatelský dojem. Ale zase tu nejste, abyste četli o barvách. Chcete vědět o obsahu a spolehlivosti.

Stránka má velmi užitečný vyhledávací panel, který vám umožňuje vybrat kategorii, kterou hledáte, a samotný web vám ukáže 50 nejlepších filmů, po nichž následují pořady, hudba a hry atd. Pokud víte, co hledáte, najdete jej za několik sekund, aniž byste museli procházet reklamami, které vás klamou, a pokud nevíte, co hledáte, určitě vám pomůže 50 nejlepších seznamů.

Reklamy však mohou vést k instalaci malwaru. Na webu je spousta falešných odkazů. Nemělo by se tomu věřit ani tomu, že stát „přímo a anonymně stahuje“. Ale zároveň je to běžná věc a celkově, pokud víte, na co kliknout, je LimeTorrents určitě jednou z 5 nejlepších alternativ Kickass Torrents ke stažení všeho, co chcete.

LimeTorrents v současné době pracuje s doménou .cc a nesnažte se ji používat s jinými. Mohou to být falešné verze LimeTorrents.

1337x

1337x je podle TorrentFreak 3. největším populárním torrentovacím serverem pro rok 2018. A možná na to má důvod. Stál už déle než deset let, aniž by byl sestřelen, což není běžné, pokud jde o torrentovací stránky. Například LimeTorrents bylo několikrát zbouráno. A možná je divné jméno důvodem, proč web nebyl odstraněn. Chybí termín torrent.

1337x má uživatelské rozhraní, které je mnohem tmavší s jeho tmavě červenými barvami, ale přestože název není lákavý, web nabízí přitažlivější vzhled než web torrentů, který nevedl top 10.

Před pár lety by to neudělal seznam pěti nejlepších alternativ Kickass Torrents ke stáhnutí všeho, co chcete, ale v posledních několika letech se nesmírně rozrostlo s nepřítomností Kickass Torrents..

Základní domovská stránka je ve skutečnosti mnohem hezčí než stránka LimeTorrents. Na tom není příliš mnoho věcí. Pouze vyhledávací lišta a boční seznam kategorií. Horní část stránky má také horní část 100. A je to. K dispozici je také pokročilejší domovská stránka, která je podobná té na stránce LimeTorrents.

Bylo by hezké, kdyby existovala konkrétnější stránka s kategoriemi, ale alespoň soubory mají spoustu podrobností, pokud jde o stahování, verze, jazyk, který stahujete, mimo jiné.

YourBittorrent

YourBittorrent existuje již od roku 2003. Je to také jediný web v tomto seznamu s koncovkou .com.

Díky svému věku je YourBittorrent webem, který má takový obsah, jaký by mnoho jiných alternativ nemělo. Skvělá věc je, že má obrovskou rozmanitost obsahu v různých jazycích, takže pokud hledáte torrentingový web pro obsah, který není v angličtině, může to být vaše nejlepší volba, díky níž bude YourBittorrent jednou z pěti nejlepších alternativ Kickass Torrents stáhnout vše, co chcete.

Zatímco LimeTorrents zobrazuje nejoblíbenější torrenty, YourBittorrent zobrazuje ty nejnovější a většina lidí dává přednost novějšímu obsahu než něčemu, co je populární, ale od roku 2016.

Ale je to torrentový web, který bychom nedoporučovali, když kolem jiných lidí kvůli typu přítomných reklam, ale zároveň je to web, který má torrenty se spoustou secích strojů a pijavice, které stahují mnohem rychleji.

The Pirate Bay

Pirate Bay je jednou z legend legendárních webů. Poté, co byl kolem roku 2003, měl své nahoru a dolů, ale přežil je na rozdíl od pirátů a na rozdíl od mnoha jiných webů, které přestaly existovat poté, co byly původně vypnuty, Pirate Bay přežil a nejen to, protože Kickass Torrents byl dole, znovu získala své místo jako nejlepší torrentovací web.

Je to jednoduché. Nezískáte nic jako „top 50“, ale najdete to, co hledáte, protože katalog je obrovský.

Jediným problémem je, že existuje spousta reklam všeho druhu. Téměř pokaždé, když na něco kliknete, budete přesměrováni na jiné stránky.

Kickass Torrents

Kickass Torrents většinou známý jako KickassTorrents je důvod, proč jste tento příspěvek hledali. Chtěli jste vědět pět nejlepších nejlepších alternativ Kickass Torrents a stáhnout vše, co chcete v roce 2018/2019, protože jste si mysleli, že Kickass Torrents je dole. No, není. Už ne. Je to jen pod jiným jménem.

Pokud hledáte tento příspěvek, nemusíme vám ani vysvětlovat Kickass Torrents.

Tato stránka je pod názvem katcr.co, a dobře, dělá to, co lidé milují o Kickass Torrents.

Co byste měli vědět o torrentu ao tom, jak získat přístup k 5 nejlepším alternativám Kickass Torrents ke stažení všeho, co chcete

Nejste v bezpečí při stahování torrentů. Pokud děláte něco nezákonného, ​​co nepodporujeme, máte antivirový program. Existuje velká šance, že si stáhnete něco, co není pro váš počítač skvělé.

A pokud se chystáte stahovat torrenty, nehledejte torrent server, který vás udrží v bezpečí. Získejte VPN, která. PrivateVPN byl vybrán jako nejlepší hodnota VPN služby a máme také blogový příspěvek o nejlepší VPN pro Kickass Torrents, který byste si měli vyzkoušet, pokud chcete zůstat v bezpečí u jakýchkoli torrentů.

Necháme vás však s jednou důležitou informací. PrivateVPN neukládá protokoly, což znamená, že my jako společnost VPN vás nemůžeme nikomu prodat. A jak jsme řekli v našem nedávném příspěvku, neberte to od nás. Vezměte si to ze švédského zákona. Protokoly právně nemůžeme ukládat. A to znamená, že nemáme žádné informace, které by bylo možné použít ke sledování vás. Síť VPN skryje vaši IP a udržuje vás chráněnou při torrentování. VPN bez protokolů vás chrání před samotnou společností VPN.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me