Stojí za to VPN nebo byste měli získat zdarma nebo ji vůbec nepoužívat?

Je to VPN to stojí za to nebo byste měli získat zdarma nebo ho vůbec nepoužívat?

Michael Smolski, 2018-03-15 13:15:19 ve službě VPN


Stojí za to VPN nebo používá bezplatnou lepší volbu? Nebo byste vůbec neměli používat VPN? Záleží na tom, co hledáte a na službě, kterou používáte.

Je to VPN to stojí za to, nebo budete v pořádku, aniž by to?

Pokud pomocí svého zařízení kontrolujete novinky a neposíláte žádné citlivé zprávy nebo neděláte věci, na které nejste na internetu pyšní, pak to neuděláte. Pokud nepotřebujete sledovat něco, co ve vaší zemi není k dispozici, je pravděpodobné, že VPN také nepotřebujete.

Ale pokud hledáte, zda služba VPN stojí za to, je pravděpodobné, že nejste John Doe, který pouze kontroluje zprávy pomocí internetu..

Pokud máte co skrýt na internetu bez ohledu na to, co to je, VPN je nejbezpečnější způsob, jak to udělat. PrivateVPN používá 256bitový šifrovací kód AES s 2048bitovým klíčem DH. Pravděpodobně nevíte, co to znamená, abych to uvedl do perspektivy, bude to stát biliony dolarů, aby se tento druh šifrování rozbil..

Pokud nemáte co skrýt, nepotřebujete VPN. Ale není mnoho lidí, kteří nemají co skrývat. A skrytí bez použití VPN, pokud je připojení k internetu, není snadný úkol. Ve skutečnosti je téměř nemožné skrýt něco bez použití VPN.

A pak je tu celá “Chci sledovat BBC iPlayer mimo Spojené království a American Netflix mimo USA„Druh problému, který mají lidé. Pokud se nacházíte v zemi, kde nemůžete získat přístup k obsahu, ke kterému chcete přistupovat jednoduše proto, že jste na špatném místě, je to místo, kde se VPN stává nesmírně za to.

Ale ne všechny služby VPN jsou vytvořeny stejně, takže ne všechny vám poskytnou ochranu a možnost přístupu k obsahu.

Bezplatné služby VPN opravdu nenabízejí službu VPN

Na konci dne musí každá společnost vydělat peníze.

I když společnost měla být milá, náklady na zprovoznění a provoz služby VPN jsou spojeny s mnoha náklady. Existuje jen tolik, co může společnost udělat.

A pokud je služba zdarma, bude samozřejmě přitahovat více lidí. Čím více lidí používá server, tím pomaleji to funguje. Teď u placených služeb to obvykle není problém, protože na serverech a na internetu je větší investice. V PrivateVPN nakupujeme naši internetovou kapacitu přímo od poskytovatele IP tranzitu, místo od hostitelské společnosti, jako je bezplatná služba a mnoho dokonce placených služeb ano. Část naší internetové kapacity samozřejmě získáváme také od hostingových společností, ale její získání přímo od poskytovatele IP tranzitu nám umožňuje latenci a vyšší rychlosti.

Služby VPN zdarma mohou být zdarma, ale jsou také velmi pomalé. A servery také nemají tendenci být na mnoha místech. Na PrivateVPN usilujeme o poskytování serverů v co největším počtu zemí, které vám umožní přístup k obsahu, ke kterému by nebylo možné přistupovat mimo určitou zemi. Nabízíme 56 různých umístění serveru, takže ať už chcete přistupovat k obsahu v Polsku nebo Vietnamu, můžete. Mezitím bezplatné služby mají tendenci poskytovat pouze americké servery.

Účelem podnikání je vydělat peníze. Pokud nejste neziskový, musíte vydělat peníze. Co dělá většina bezplatných služeb VPN? Vydávají vaše data. Něco, co služba VPN nemá dělat. Ano, pokud vás zajímá, zda to VPN stojí za to, bezplatná služba VPN je s největší pravděpodobností není.

Společnost někdy vaše data neprodá. Někdy tato data jednoduše použije pro svůj vlastní zisk. Facebook je toho vynikajícím příkladem s programem Onavo Protect. Teoreticky jde o bezplatnou službu VPN, ale shromažďuje vaše data a Facebook ji používá k „získávání informací o produktech a službách, které lidé oceňují“.

Stojí za to VPN, pokud je zdarma? Asi ne. Vždy je tu háček. A nemůžete povolit úlovky, pokud jde o zabezpečení.

Ale stojí za to VPN, pokud to stojí nebo byste jej vůbec nepoužívali?

Pokud vám služba VPN může poskytnout službu, která poskytuje správné šifrování a nemá protokoly, protože záleží také na tom, zda chcete úplné šifrování, stojí za to VPN. Na mnoha místech serveru samozřejmě záleží také, protože jinak budete uvíznut v obsahu, ke kterému máte přístup.

A to je to, co se snažíme poskytovat na PrivateVPN. Každá společnost může tvrdit, že neuchovává žádné informace týkající se vašich aktivit, ale i když jsme chtěli, jsme švédská společnost a švédské zákony o ochraně osobních údajů nám nedovolují nic takového dělat, i když jsme chtěli na které nemáme.

Pokud nás chcete zkontrolovat, můžete získat plnou náhradu po dobu 30 dnů, pokud nejste spokojeni s naší službou poté, co se zaregistrujete pomocí naší snadné třífázové registrace poté, co stisknete tlačítko Koupit v pravém horním rohu obrazovky.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me