Stojí za to levné služby VPN?

Jsou levné VPN služby stojí za to?

Michael Smolski, 2019-11-01 20:08:47 ve službě VPN


Stojí za to levné služby VPN? Když jste toto hledali na Googlu, narazili jste na seznam levných služeb VPN, ale narazili jste také na obsah, který vám říká, abyste vůbec nepoužívali služby VPN..

Problém se vším tím obsahem? Předpokládá se, že lidé chtějí používat služby VPN pouze proto, aby zůstali soukromí na internetu.

Jsou levné služby VPN za to, že to záleží zcela na vašich potřebách

A nakonec existují 4 hlavní důvody, proč byste měli chtít používat VPN.

  1. Pro odblokování blokovaného obsahu vaším poskytovatelem / školou.
  2. Pro přístup ke streamovacím službám / webům, které nejsou dostupné ve vaší zemi. (51% uživatelů VPN k tomu používá služby VPN.)
  3. Za použití šifrování na místech, jako je Starbucks, aby se lidem ve vašem okolí zabránilo v přístupu k vašim datům při připojení ve stejné síti.
  4. Pro soukromí / bezpečnost. (To je složité)

Levné VPN služby za to nestojí, pokud jde o množství serveru

Pokud hledáte službu, která vám umožní přístup nejen do každé hlavní země prakticky, ale také do každého velkého města, tam se levné VPN služby často nestojí za to.

...Musíte se však sami sebe zeptat, proč musíte mít přístup k tisícům serverů.

Pokud je to pro obchodní účely a potřebujete pouze velké množství serverů, měli byste opravdu jít za dražší službu.

Pokud však chcete odblokovat zábavní služby, množství nekoreluje s kvalitou a tyto servery fungují.

Skvělý příklad? Naše služby PrivateVPN.

Nemá 3 000 serverů. Nemá ani tisíc, ale přesto podporuje nejvíce regionů Netflix na trhu, což znamená, že můžete odblokovat co nejvíce obsahu Netflixu.

Jako lidé si všichni přirozeně vybereme více. Milujeme množství a služby VPN tímto způsobem prodávají své služby. Pouze automaticky předpokládáme, že služba je lepší, pokud má více serverů, takže můžete odemknout více obsahu.

Bohužel tomu tak není.

Služby jako ESPN +, DAZN, Hulu, Starz a všechny ostatní streamingové služby s geografickými omezeními se snaží zabránit fungování VPN služeb.

Proč? Vzhledem k tomu, že musí, jinak by tyto společnosti porušily své smluvní dohody o tom, kde projevují obsah.

Výsledkem je, že servery VPN nefungují jen s zábavními službami.

To však neznamená, že levné služby VPN s nižší kvalitou serverů za to automaticky stojí.

Méně automaticky nedosahuje stejné kvality.

V tomto případě je důležitější, zda servery, které chcete používat, podporují platformy zábavy, ke kterým chcete přistupovat.

Jsou levné VPN služby stojí za to, pokud jde o bezpečnost?

V našem příspěvku o tom, zda bezplatné služby VPN stojí za to, jsme zmínili, že kdykoli je něco zdarma, máte tendenci platit v měně soukromí.

Služby VPN jsou podniky. Potřebují vydělat peníze i za účelem běhu.

Jak tedy služba běží zdarma a vydělává peníze? Prodáním vašich dat.

Bezplatné služby VPN shromažďují protokoly o použití a poté je prodávají, přičemž v prvním bodě zcela eliminují bod VPN.

Na druhou stranu, placené služby v minulosti říkaly, že neukládají protokoly a dělaly, což ve vězení dostalo spoustu vysoce postavených hackerů.

Pravda je, že zatímco VPN zajistí vaše osobní data v bezpečí před hackery kolem vás pomocí šifrování a nabídne vám jinou IP adresu, která zakrývá vaši polohu, často však nestačí zůstat plně v bezpečí na internetu.

Vaše IP adresa se mění? Je to skvělé, dokud to neteče. Proto je důležité, aby klient, kterého používáte, měl také správná bezpečnostní opatření.

To je místo, kde PrivateVPN přichází s funkcemi, jako je IPv6 Leak Protection, DNS Leak Protection, App Guard a Killswitch.

Je to tedy dost? Záleží na tom, co hledáte.

Společnosti, které shromažďují údaje o vás, budou i nadále moci zobrazovat reklamy, které již vidíte, zatímco se vaše IP adresa může změnit, weby na vás přesto mohou shromažďovat tisíce různých datových bodů. Koneckonců, stále máte stejný operační systém, stále máte stejné rozlišení obrazovky a stále stejný rockový webový prohlížeč se stejnou grafickou kartou. To vše lze také použít k identifikaci vás. Tomu se říká otisky prstu prohlížeče.

Jsou levné VPN služby stojí za to?

Zmínili jsme, že existují čtyři hlavní důvody, proč lidé používají služby VPN.

Odpověď na to, zda to stojí za to, nebo ne, je to komplikované.

Záleží na konkrétní službě, a proto v PrVPNivate poskytujeme sedmidenní bezrizikovou zkušební verzi, která nezahrnuje to, abyste museli poskytovat kartu. Stačí se zaregistrovat a jste připraveni jít.

A zjistěte sami, když odblokujete všechny streamingové služby, ke kterým chcete získat přístup.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me