Stojí HBO NYNÍ za to v roce 2019, nebo byste měli jít na jinou službu?

Je HBO TEĎ to stojí za to v roce 2019, nebo byste měli jít na jinou službu?

Autor: Michael Smolski, 2019-01-28 10:03:43 in Entertainment


Vypadá to HBO TEĎ v roce 2019? A co HBO GO? Řekněme to lépe, stojí za to HBO v roce 2019? Zvláště ve světě, kde máme Amazon Prime, Netflix, DAZN a Hulu? Kolik předplatných služeb potřebujeme, dokud nebudeme moci říci, že „to stačí“, zejména s ohledem na to, že Disney také v létě roku 2019 zavádí vlastní službu.?

Ještě důležitější je, že pokud můžete použít pouze jednu službu, proč získat HBO TEĎ nad Netflixem? Na to v tomto příspěvku odpovíme. A ano, pokud žijete mimo USA, ukážeme také, jak získat HBO TEĎ na konci tohoto příspěvku.

Udělej to pro Game of Thrones

"Hledal jsem, jestli stojí za to HBO TEĎ v roce 2019 a ty mi řekni, abych si to nechal na jednu show?"

Když o tom tak přemýšlíte, zní to bláznivě, ale když o tom opravdu přemýšlíte, je to tak?

Co internet saje? Spoilery. Už jste někdy přišli na internet, aniž byste náhodou četli spoiler týkající se filmu nebo televizní show, když je to dobrá show nebo film? Problém je v tom, že Game of Thrones je nejlepší televizní show, která existuje. Je to nejdražší a nejoblíbenější televizní pořad, který právě existuje. Mluvíme minimálně o 15 milionech dolarů za epizodu. Mluvíme o dvouleté produkci pro poslední sezónu této show.

Ať už se přihlásíte k odběru těsně před začátkem hry Game of Thrones, nebo ne, pokud nechcete sledovat poslední sezónu GOT od začátku, můžete ji také vůbec ne sledovat, nebo nepoužívat internet, dokud to neuděláte, nebo zážitek bude zničen.

Není mnoho pořadů, které existují, stojí za to získat předplatné. Toto je jedna z těch show, která stojí za to. A pokud rozdělíte, kolikrát to vysílá za měsíc, platíte kolem 3 $ za epizodu, což není vůbec špatné, zejména pokud vezmete v úvahu, že stále máte přístup ke všem ostatním pořadům HBO a mnoha zatraceným filmům.

HBO dělá neuvěřitelné pořady

HBO nemá tolik představení jako Netflix, ale jedna věc, kterou o HBO nemůžete pochybovat, je kvalita výroby. HBO je opravdu před námi. Nemusí to dělat co nejvíce show na trhu, ale ukazuje, že to dělá, jsou si pamatovány roky. A přiznejme si, že neexistuje žádná předplacená služba, která by produkovala pořady na úrovni Game of Thrones.

A to pravděpodobně kvůli skutečnosti, že HBO je ve hře mnohem déle než Netflix a Amazon Prime, pokud jde o vytváření obsahu..

A filmy!

HBO má sbírku více než 2 000 filmů. Ne tak docela jako na Netflixu, ale jde o kvalitu versus kvantitu situace.

Pokud byste si museli vybrat mezi knihovnou 2 000 filmů nebo knihovnou 4 000 filmů, ale ta menší knihovna měla filmy, které byly několikrát lepší než většina filmů na jiném webu, kterou byste si vybrali? Vybrali bychom si HBO. Kdybychom se museli rozhodnout.

HBO má silná partnerství s některými z nejlepších ateliérů na planetě, jako jsou Universal Pictures, Warner Bros Pictures a Fox 20th Century Fox.. Netflix, ukazuje také skvělé filmy z velkých studií, ale také ukazuje mnoho filmů, které nestojí za to vidět.

Pokud vás zajímá, zda HBO TEĎ stojí za rok 2019 co do kvality obsahu, rozhodně. Ne nejvíce, ale kvalita. HBO NYNÍ je takový druh služby, kde pokud hrajete náhodný film, bude se vám pravděpodobně líbit.

HBO TEĎ je mnohem levnější než televizní předplatné

Můžete získat HBO NYNÍ, Hulu, Netflix, Amazon Prime a DAZN, abyste měli úložiště v cloudu, 2-denní přepravu, přístup k 2 milionům knih a 2 milionům písní, s přehlídkami a filmy z Hulu, Netflix a Prime v kombinaci s živé sporty při použití DAZN skládajícího se ze dvou typů fotbalu, NHL, NBA, NFL, a to je pár, vše při placení méně než za vaše televizní předplatné.

Jednoduše řečeno, můžete doopravdy získat všechny televizní pořady a filmy, které byste kdy chtěli kdykoli sledovat, a pokud chcete sledovat některé sporty, můžete tak učinit naživo, bez ohledu na hru, za předpokladu, že liga je na streamovací platformě. Místo toho, aby byli spokojeni s tím, co se někdo rozhodne hrát v určitou dobu, můžete sledovat to, co chcete, na jakém zařízení chcete, a to mnohem méně než televizní předplatné.

Otázkou je, kdy zrušíte toto televizní předplatné?

Nyní je DAZN v USA omezeno pouze na boje s místy a není k dispozici po celém světě, takže existuje několik věcí, které budete muset udělat dříve, pokud nežijete v jedné z podporovaných zemí, ale existuje způsob, jak to udělat, bez ohledu na kde jsi. Stejné jako u American Netflix nebo British Netflix. Totéž platí pro HBO TEĎ, který je k dispozici pouze v USA. Totéž s Hulu a určitým obsahem na Amazon Prime. A ano, na našem blogu máme související obsah.

Získáte zkušební verzi zdarma

HBO NYNÍ má některé neuvěřitelné produkce, pokud jde o pořady, a má skvělý přístup k filmům, ale dostaneme to, ne veškerý obsah je určen všem. Možná hledáte show, které nejsou tak tmavé. Netflix je pro to skvělý.

Ale nejlepší způsob, jak otestovat, zda služba stojí za vaše peníze, je získat soud, a v nejhorším případě můžete zrušit. Můžeme říci, že HBO NYNÍ stojí za to v roce 2019, ale zda HBO NYNÍ stojí za to v roce 2019, nebo byste měli jít na jinou službu, záleží pouze na tom, co se vám líbí. To je o všech těchto zábavních službách. Ano, hodně dostupného obsahu pomáhá, ale nakonec záleží na tom, co chcete, a demografii uživatele. Pokud máte děti / mládež, bude Netflix nakonec tou nejlepší volbou. Pokud nakupujete hodně, Amazon Prime může být tou nejlepší volbou.

Nakonec můžete mít buď všechny předplacené služby, které jsme zmínili v tomto seznamu, nebo můžete mít jen dvě. Pokud máte rádi sport, je DAZN nutností. Spolu s nějakou další službou. Hulu je naše silné doporučení pro televizní pořady hned po jejich vyslání. Netflix je silný pro své originály. A Prime, dobře je to nejlepší služba pro lidi, kteří hledají spoustu služeb v jednom.

Jak zajistit, aby HBO NYNÍ fungoval mimo USA v roce 2019?

Zde přichází VPN. VPN vám umožňuje být na jiném místě než vy. To znamená, že můžete být v USA, aniž byste tam byli.

Síť VPN vám umožní sledovat HBO TEĎ i GO mimo USA, pokud používáte správnou službu. O HBO GO jsme tu opravdu nemluvili, ale jednoduše řečeno, je to přesně jako HBO TEĎ, ale pro lidi, kteří mají HBO s jejich televizním předplatným.

Problém se službami VPN spočívá v tom, že služby, jako je HBO, jsou si vědomy své existence a pokud se jedná o pořady nebo filmy třetích stran, je třeba vyvinout určité úsilí, aby se lidem z jiných zemí zabránilo v přístupu ke správným problémům. PrivateVPN je jednou z pracujících VPN služeb s HBO NYNÍ a celkově skvělou volbou pro zábavu, která vám může poskytnout přístup k DAZN, Amazon Prime, Hulu, a je to nejlepší VPN pro Netflix, jak si vybral Comparitech.

V případě HBO se připojte k jednomu z fungujících amerických serverů pomocí klienta PrivateVPN, ať už je to v telefonu, stolním počítači nebo Amazon Fire TV Stick, připojte se k jednomu z fungujících amerických serverů a to je vše. Možná však budete muset vyzkoušet několik serverů, abyste zjistili, které pracují s HBO.

Jo, a PrivateVPN také nabízí 30-denní záruku vrácení peněz, protože víme, že pokud chcete získat zábavu, že vám pomůžeme.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me