Stojí DAZN za to? Recenze DAZN 2019

Stojí DAZN za to? Recenze DAZN 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-05-07 16:11:46 in Entertainment


Pokud máte rádi sport, možná jste v posledních několika měsících viděli, jak se logo DAZN objevuje stále častěji. Možná do té míry, že jste skutečně zvědaví a hledáte, zda stojí za to DAZN, nebo byste se měli držet televizního předplatného.

DAZN vysvětlil

Než se dostaneme k této recenzi DAZN, je třeba vysvětlit, co je DAZN.

Myslete na DAZN jako na Netflix nebo Hulu sportu. DAZN je sportovní platforma pro přímý přenos, kde můžete legálně sledovat obsah v nejvyšší možné kvalitě, bez zpoždění, výměnou za měsíční členský poplatek. Zahájena v roce 2016 a její popularita roste a od té doby se objevuje v několika zemích, včetně Rakouska, Německa, Japonska, Švýcarska, Kanady, Itálie, Spojených států, Španělska a Brazílie. Hvězdy jako Cristiano Ronaldo podepsaly s platformou.

Proč DAZN dělá smysl v roce 2019

Za prvé, pokud jste mimo podporované oblasti DAZN, neznamená to, že nebudete moci sledovat DAZN. Provedli jsme spoustu průvodců o tom, jak získat přístup k DAZN ve Velké Británii, mimo USA, mimo Kanadu, v Austrálii a dobře, kdekoli na planetě, abych byl upřímný, takže pokud není DAZN ve vašem regionu podporována, d ještě rád přístup, máme kolem průvodce.

Důvodem, proč má DAZN v roce 2019 smysl, je však to, že internet se dostal do té míry, že můžeme streamovat obsah na cestách. A přestože bychom všichni rádi sledovali zápasy našich oblíbených týmů, nebudeme vždy doma. DAZN umožňuje sledování vašeho oblíbeného týmu nebo sportovce bez ohledu na to, kde se nacházíte, a za to stojí za to DAZN.. Nikdy jste neměli příležitost sledovat tolik sportovních událostí z pohodlí vašeho telefonu, tabletu, notebooku nebo Fire TV Stick jako nyní u DAZN.

"Svět se mění a díky inovativnímu přístupu DAZN překonává překážky pro sportovní fanoušky." - Cristiano Ronaldo

DAZN vám ušetří obrovskou částku peněz

Stojí DAZN za to, že pro mnohé by to byla otázka položená spolu s cenou. Všichni chceme ušetřit peníze a zároveň si užívat přístupu ke všemu, co chceme sledovat.

Když jsme psali o tom, proč není DAZN k dispozici ve Velké Británii ao tom, jak to zajistit, provedli jsme průzkum britského trhu a zjistili jsme, že lze ušetřit přibližně 700 liber ročně tím, že se zbavíme jejich předplatného televizního vysílání se sportovními balíčky. a místo toho dostat DAZN. S těmito penězi můžete získat Netflix a Hulu, a přesto máte nějaké peníze na víkendovou dovolenou mimo vaši zemi.

Stojí DAZN za to, že zcela záleží na tom, kde jste

Stejně jako u Netflixu existuje nerovnost v obsahu s DAZN. Mezitím, jako mají britští lidé v současnosti DAZN vůbec nepodporují, americký DAZN ve srovnání s kanadským DAZN je ohromně omezený.

Pokud se chystáte získat DAZN v USA, získáte přístup pouze k některým bojovým událostem, což je docela omezující, zejména pokud se vám nelíbí bojové události.

Líbí se kanadské DAZN nabízí Ligu mistrů, Evropskou ligu, Serie A, Ligue 1, Premier League a mnoho dalších. Obecně je to USA, která má nejvíce dostupného obsahu, ale v tomto případě má kanadský DAZN mnohem více obsahu.

Stojí to za DAZN, záleží to na tom, kde se nacházíte, i když jste v USA, můžete přistupovat ke kanadskému DAZN nebo italskému DAZN, který má také nějaký další exkluzivní obsah, jaký nemají Candian DAZN. Za tímto účelem si přečtěte našeho průvodce o tom, jak odblokovat italskou DAZN, a použijte část o klamání DAZN. Na konci tohoto přezkumu DAZN projdeme tento aspekt procesu.

Výhody a nevýhody DAZN

Již zmíněné ceny nabízejí neuvěřitelnou hodnotu, se kterou nemohou televizní předplatné soupeřit. A zatímco jeden by mohl říci, že televizní předplatné nabízí mnoho kanálů, o kolik z nich vám záleží? Kvalita záleží více než kvantita.

Samotná služba nabízí kvalitu, kterou žádný nelegální streamovací web nenabízí, aniž by bylo nutné aktualizovat stránky, aby se získal nový stream a bez nepříjemných reklam. A co je ještě důležitější, sama DAZN řeší potřebu nelegálního streamování. Většina lidí nelegálně streamuje, protože mají omezené možnosti, pokud jde o sledování něčeho. DAZN nabízí sportovní akce za cenu, na kterou si nikdo nebude stěžovat.

Možná je limitem účtu DAZN to, že můžete streamovat pouze na 2 zařízeních současně, ale kromě toho, že kromě problému v regionu není o DAZN opravdu co negativního. Dělají neuvěřitelnou práci.

Jak přepnout regiony DAZN tak, abyste si mohli užít nejvýhodnější sportovní akce

Pokud vás zajímá, jak je možné, že společnost DAZN v tuto chvíli nepodporuje více než pouhé boje proti událostem v USA, jde vše o práva. Je těžké vstoupit na trh, na kterém má mnoho sportovních kanálů výlučná práva zobrazovat určitý obsah. DAZN v USA bude mít v budoucnu jistě více obsahu, ale než bude moci získat práva na jiné události, musí počkat, než vyprší platnost smluv o jiných sportovních kanálech.

Díky tomu pro mnoho DAZN nestojí za to, pokud neví, jak změnit regiony.

K tomu musíte použít VPN.

PrivateVPN podporuje italskou, americkou a kanadskou DAZN, díky čemuž je jednou z nejvíce podporovaných služeb DAZN, zejména s ohledem na to, jak je těžké oklamat DAZN, aby si myslel, že jste v podporovaném regionu. Hovořili jsme o tom hlouběji v některých průvodcích, které jsme zmínili, ale v podstatě, pokud se připojíte ke správnému serveru DAZN například v Kanadě, DAZN si bude myslet, že jste v Kanadě, a tak vám ukáže kanadský obsah.

K tomu však musíte použít správnou VPN. Připojení k jakémukoli Candian nebo italskému serveru nestačí. DAZN zjistí, že používáte VPN.

Stojí za to DAZN?

Abychom shrnuli tento přezkum DAZN 2019, DAZN rozhodně stojí za to. Je opravdu těžké říci něco špatného o platformě, která nám ušetří stovky za měsíc, ukazuje nám mnohem více sportu, který ve skutečnosti chceme vidět s výběrem sportu, který sledujeme jako náš, se schopností sledovat odkudkoli.

Jediným limitem je vaše poloha. Něco, co PrivateVPN a naši průvodci opraví. Něco, co možná nebude v budoucnu problém, protože DAZN neustále roste.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me