Proč není Hulu v Kanadě k dispozici a jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2019

Proč není Hulu v Kanadě k dispozici a jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2019

Od PrivateVPN, 2019-01-02 20:21:01 in Entertainment


Chcete založit Hulu v Kanadě v roce 2019? Zajímá vás, proč není Hulu v Kanadě vůbec k dispozici? Jednoduše řečeno, jde o práva na obsah. Některé společnosti v jiných zemích mají výhradní práva k některému obsahu na Hulu a Hulu, na rozdíl od Netflix ukazuje obsah den poté, co to vysílá. Je mnohem těžší získat práva ukázat něco den poté, co se vysílá, než rok poté, co se vysílá. Proto Hulu není k dispozici v Kanadě nebo kdekoli jinde mimo USA, vysvětleno nejjednodušší formou.

 • Je obtížné získat exkluzivní (nebo dokonce nevýlučná) práva na televizní pořady v několika různých zemích, pokud jde o obsah, který byl právě vysílán.
 • Je to také velmi drahé, protože veškerý obsah, který již existuje, by Hulu musel znovu získat licenci pro jiné země, kde žádná jiná země nemá z hlediska růstu uživatelů tolik potenciálu jako USA.

To však neznamená, že Hulu v Kanadě nemůžete sledovat. Ať už žijete 100 km nebo 1 km od USA, můžete si v tomto kurzu sledovat Hulu v Kanadě.

Jak tedy nastavíte Hulu v Kanadě v roce 2019?

V roce 2019 můžete v Kanadě založit Hulu 3 kroky.

 1. Musíš mít platný americký způsob platby pro registraci.
 2. Musíš oklamat Hulu, aby si myslel, že jsi v USA.
 3. Oh, a musíte stáhněte si aplikaci Hulu, která není tak jednoduchá, jak se zdá.

To vše projdeme jeden po druhém.

Nejtěžší krok, pokud chcete nastavit Hulu v Kanadě v roce 2019

Prvním krokem není nejdůležitější, pokud jde o to, aby Hulu pracoval v Kanadě, ale všechny musí být dokončeny, jinak Hulu stejně nebude fungovat.

K registraci potřebujete platnou americkou kartu.

To je nejtěžší krok, protože získání americké karty znamená, že karta je vydána v USA, není snadné.

Pokud nejste rezidentem Kanady a někdy jste se pokusili odjet do USA, věděli byste, kolik boje to občas může být. Cokoliv Američana je zápasem pro většinu lidí mimo USA. Je ironií, že Hulu je toho dobrým příkladem. Museli jste hledat, proč není Hulu v Kanadě k dispozici a jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2019...

Máme jen málo nápadů, jak můžete získat americkou kartu k založení Hulu v Kanadě v roce 2019:

 1. Požádejte svého amerického přítele, aby vám pomohl a zaplatil za vás. V případě potřeby jim vyplatte extra nebo nabídněte sdílení svého účtu. Nebo pokud jsou dobří přátelé, mohli by to udělat jen proto, že jim záleží na vaší zábavě!
 2. Pokud nemáte někoho, kdo vám nabídne jejich kartu, možná někdo, koho znáte, již má účet Hulu. Zeptejte se jich, zda je mohou sdílet nebo jinak nabídnout, že jim zaplatí polovinu předplatného, ​​nebo dokonce všechno, pokud jste zoufale připraveni v Hulu v Kanadě v roce 2019.
 3. Kupte si předplacenou kartu. Ne všechny předplacené karty spolupracují s Hulu, ale pokud provedete nějaký průzkum a najdete kartu, která spolupracuje s Hulu v době, kdy hledáte, získejte ji. Ať už objednáním online nebo cestou do USA, abyste si to přímo.
 4. Kupte si virtuální kartu. Toto je nejméně pravděpodobné, že metoda funguje, ale může to být časově nejefektivnější metoda, pokud se chystáte nastavit Hulu v Kanadě.

Jedna z těchto čtyř metod vám poskytne přístup k Hulu, ale nakonec se k registraci potřebujete pouze karta. Poté si můžete místo toho koupit dárkovou kartu Hulu.

Nechystáme se projít, jak zaregistrovat váš účet. Je to docela jednoduché. Je to jako registrace na jakémkoli jiném webu. Nezapomeňte samozřejmě uvést americkou adresu.

K tomu můžete použít generátor adres.

Nejdůležitější krok, pokud chcete nastavit Hulu v Kanadě v roce 2019

Zajímalo by vás, proč není Hulu v Kanadě k dispozici. Práva na představení jsou důvodem. Hulu ví, že by bylo snadné přistupovat k Hulu v Kanadě nebo v jakémkoli jiném regionu, pokud by byl Hulu zablokován geo.

Proto je třeba podniknout několik kroků pro přístup k Hulu. První byla registrace. Nyní Hulu nutí myslet si, že jste v USA místo Kanady.

Hulu ví, že nejste v USA. Jak to klamete? Tím, že jsme v USA prakticky.


VPN je to, jak to děláte.

Není třeba se zabývat jeho specifikami, ale jednoduše řečeno, VPN vám umožňuje změnit vaši polohu tak, aby byla kdekoli na světě v závislosti na serverech, které služba, kterou používáte, má.

Pro tento krok však nestačí mít pouze VPN. Potřebujete VPN, která spolupracuje s Hulu. Služby jako Netflix, Hulu, BBC, Amazon Prime atd. Vědí, že lidé mohou pomocí VPN služeb obejít geobloky.

Možná jste již věděli o VPN službách dříve a stáhli jste si jednu pro Hulu, ale stále jste skončili hledáním, proč Hulu v Kanadě není k dispozici a jak ji nastavit. Je to proto, že tato služba VPN měla servery v USA, ale pro Hulu nebyly.

V PrivateVPN máme funkční servery Hulu. Znamená to, že se musíte u nás zaregistrovat? Ne, není.

Ale už jste tady, což znamená, že vám asi záleží na přístupu k přístupům jako American Netflix nebo Amazon Prime, a my jsme nejlepší VPN službou pro přístup nejen k American Netflix, ale k většině služeb Netflix tím, že nabízíme nejširší podporu pro Netflix. Americký Netflix může mít největší obsah, ale nemá to všechno, protože někdo jiný již může mít práva na určitý obsah, který je k dispozici v USA..

Vytvořte si u nás účet. Stáhněte si našeho klienta buď posunutím na konec naší stránky, nebo hledáním nás v obchodě s aplikacemi, a připojte se k jednomu z našich podporovaných serverů Hulu, ať už je to na vašem iPhonu, iPadu, Androidu, Amazon Fire TV Stick nebo počítači.

A tak můžete nastavit Hulu v Kanadě v roce 2019, s výjimkou, ve většině zařízení, ve skutečnosti to tak není, protože je třeba udělat nějaké další kroky, které je třeba provést, protože stahování aplikace není tak snadné.

Jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2019 na zařízeních Apple

Chcete-li v Kanadě nastavit Hulu v Kanadě, budete muset mít aplikaci Hulu, kterou nemůžete sledovat z vašeho prohlížeče, pokud samozřejmě nehlídáte z počítače Mac.

Postupujte podle následujících kroků:

 1. Odhlaste se ze svého iCloudu.
 2. Vytvořte nový účet iCloud se svou polohou v USA.
 3. Stáhněte si fotografii Hulu.
 4. Pokud chcete, přihlaste se zpět ke svému starému účtu.

Proč to musíte udělat?

Jako byste teoreticky mohli jen změnit svou polohu ve svém aktuálním účtu, ale pak ztratíte všechna svá data. A vy to nechcete, že jo?

Jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2019 na zařízeních Android

U zařízení Android to funguje trochu jinak než zařízení Apple. Zde musíte ve svém aktuálním účtu změnit svou polohu.

 • Jít do payments.google.com a klikněte na Nastavení následovaný stiskem Země tab.
 • Jako svou zemi vyberte Kanadu a zadejte kanadskou adresu.
 • Až s tím skončíte, jděte na Nastavení, klikněte na Apps, a vyberte Google Play obchod. lis Vynucené zastavení. Nakonec jděte do Úložný prostor, najít Google Play obchod znovu, a jasná data.
 • To vám umožní vidět Hulu v Obchodě Play. A pokud tomu tak není, opakujte vynucení a vynucení dat.

Jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2019 na Amazon Fire TV Stick

Na rozdíl od Chromecastu, Amazon Fire TV Stick umožňuje stahování aplikací, což znamená, že na něm můžete získat VPN, což je hlavní výhoda.

Ale nastavit Hulu v Kanadě na Amazon Fire TV Stick je ve skutečnosti druhá nejtěžší věc v tomto tutoriálu.

 • Přejít na amazon.ca ve webovém prohlížeči a přihlaste se ke svému účtu. lis Váš účet a dále Obsah a zařízení.
 • Tam budete moci změnit svůj region. Musíte to samozřejmě změnit v USA.

Problém, který zde můžete mít, je ten, že i když můžete změnit svůj region, je to, že pokud se pokusíte stáhnout Hulu, můžete mít problém, protože byste mohli dostat chybu. Důvodem je skutečnost, že Hulu není v Kanadě k dispozici a že máte přidanou kanadskou kartu.

Pro některé to nemusí být problém, záleží však na jejich bance / kartě, ale může to být problém. Protože však potřebujete americkou kartu k založení Hulu v Kanadě v roce 2019, nemělo by to být pro vás tak velkým problémem..

Chcete-li svou polohu aktualizovat, musíte se odhlásit z účtu Amazon na Fire TV Stick nebo Cube. Chcete-li to provést, v zařízení přejděte na Nastavení následován Můj účet, a Amazonský účet. A konečně stiskněte tlačítko Zrušit registraci. To bude vyžadovat, abyste se znovu přihlásili.

Poté byste měli mít možnost stáhnout a přistupovat k Hulu v Kanadě v roce 2019 nebo v kterémkoli jiném roce.

To je důvod, proč není Hulu v Kanadě k dispozici a jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2019

Vysvětlili jsme proč a také jsme vysvětlili, jak to nastavit. Doufejme, že jsme vyřešili vaše problémy, a pokud ne, oslovte náš oceněný zákaznický servis. Pomůžeme vám!

A mezitím si prohlédněte naše další návody na našem blogu. Ať už k jakékoli zábavní platformě potřebujete přístup, do značné míry jsme o ní psali, a pokud jsme ji neučinili, dejte nám vědět!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me