Proč není Disney + k dispozici ve Velké Británii a jak nastavit Disney + ve Velké Británii

Proč není Disney + k dispozici ve Velké Británii a jak nastavit Disney + ve Velké Británii

Autor: Michael Smolski, 2019-11-18 08:10:43 in Entertainment


Chcete založit Disney + ve Velké Británii? Zajímá vás, proč Disney + není ve Velké Británii vůbec k dispozici? Odpověď na to je celkem jednoduchá. Pokud jde o zábavní služby, jde nakonec o práva na obsah.

Až na to, Disney + již má práva na veškerý svůj obsah, protože vlastní jako Discovery Channel, FOX a Marvel. Na rozdíl od Netflixu nemusí Disney platit za práva na svůj obsah.

V tomto článku si projdeme, proč Disney + není ve Velké Británii k dispozici, a poté, jak nastavit Disney + ve Velké Británii ve dvou snadných krocích.

Připraveno?

Proč není Disney + k dispozici ve Velké Británii

Již jsme zmínili, že Disney vlastní veškerý svůj obsah.

To teoreticky znamená, že umožňuje lidem na celém světě používat Disney +, a to s největší pravděpodobností bude v budoucnosti, ale tady jsou důvody, proč Disney + není v současné době ve Velké Británii k dispozici:

  1. Disney má smlouvy na práva na streamování svého obsahu podepsané po celém světě. To znamená, že nemůže ukázat svůj obsah všude, dokud nevyprší platnost všech těchto smluv. Například Netflix měl právo na napařování většiny Disney & Překvapte obsah po velmi dlouhou dobu, proto se Disney + nespustila dříve.
  2. Disney se na začátku zaměřuje na malý počet trhů, protože je to chytré. Letecké společnosti, které se nedávno zhroutily, jsou skvělým příkladem toho, co se stane, když se soustředíte na příliš mnoho věcí najednou.

Co to znamená?

Disney + je již připravený k dispozici ve Velké Británii nebo velmi brzy.

Dokud to však není, tady je návod, jak nastavit Disney + ve Velké Británii!

2 kroky k nastavení Disney + ve Velké Británii

1. Blázen Disney +, aby si myslel, že jsi v USA.

2. Vytvořte účet Disney +. (Ne tak snadné, jak to vypadá.)

Učiníme to co nejjednodušší, ale pokud máte nějaké problémy nebo dotazy, můžete se kdykoli obrátit na naši oceněnou zákaznickou podporu nebo jinak použít na Instagramu na @privatevpn_..

Jak nastavit Disney + ve Velké Británii tím, že oklamete Disneyho, aby si myslel, že jste v USA

Než budete moci používat Disney + ve Velké Británii, budete potřebovat účet, ale než si jeden zakoupíte, musíte Disney + oklamat, aby si myslel, že jste v USA.

Jak to děláš?

Tím, že si Disney + myslí, že jste v USA.

Proč? Disney + nastavil geo-blok pro své služby pro lidi mimo USA.

Pokud chcete nastavit Disney + ve Velké Británii, musíte použít VPN, abyste oklamali Disneyho, aby si myslel, že jste v USA.

Služby VPN vám umožní zůstat bezpečnější na internetu pomocí šifrování a změny IP (PrivateVPN využívá 2048bitové šifrování s AES-256, což je vojenské šifrování nejvyšší třídy na trhu.) A zároveň vám umožňuje změnit vaši polohu na internetu, abyste například mohli nastavit Disney + ve Velké Británii.

Samozřejmě můžete uvažovat o tom, zda jsou služby VPN zdarma, a některé jsou, ale pokud se chystáte odblokovat zábavu, nemusíte se zbavit bezplatné sítě VPN, protože služby jako Disney + mají zavedena speciální bezpečnostní opatření, aby se zabránilo službám VPN. z práce. SoukroméVPN? Není to zdarma, ale přichází se 7denní zkušební verzí a můžete ji získat již za 3,82 $ za měsíc poté, což je méně než cena vaší kávy, a jen necelých 13 centů za den.

PrivateVPN vám nejen umožní nastavit Disney + ve Velké Británii, ale také ráda Hulu, DAZN, HBO nebo něco tak jednoduchého jako American Netflix. A pokud se vám to nelíbí, tento sedmidenní zkušební provoz nevyžaduje ani kartu, takže pokud se rozhodnete, že nestojí za to váš čas, ať už jde o bezpečnost nebo odblokování obsahu, můžete pokračovat se svým život, protože se nic nestalo.

Stačí si stáhnout naši aplikaci, vytvořit účet a připojit se k oblasti podporované Disney +.

Pokud používáte telefon, tablet nebo Amazon Fire TV, stačí v obchodě s aplikacemi vyhledat PrivateVPN. Pokud je to v počítači, přejděte do naší sekce Stažení v dolní části stránky PrivateVPN.

Proč není Disney + k dispozici ve Velké Británii a jak nastavit Disney + ve Velké Británii

Problém se líbí Disney +, stejně jako ESPN +, DAZN a Hulu, je to, že všichni potřebují americkou kartu k nastavení.

A to je nejtěžší část této příručky.

Získat americkou kartu samozřejmě není snadné, pokud nejste v USA.

Existují však způsoby, jak tento problém vyřešit.

Nejjednodušší způsob? Jednoduše se zeptat přítele s americkou kartou, který vám pomůže.

Nemáte přítele s americkou kartou? Než přejdete na poslední možnost, vyzkoušejte své karty. Možná jeden z nich bude fungovat.

Alternativa? Chcete-li na internetu hledat předplacenou virtuální / předplacenou kartu vydanou v USA.

To je důvod, proč není Disney + k dispozici ve Velké Británii a jak nastavit Disney + ve Velké Británii

Disney + s největší pravděpodobností bude k dispozici ve Velké Británii v budoucnu, ale prozatím vám PrivateVPN umožní odblokovat ESPN + i Hulu, pokud chcete uzavřít disneyovský balíček, a můžete si to vyzkoušet bez rizika pomocí našeho sedmidenního dne zkušební verze zdarma. Nepožádáme ani o kartu. Stačí kliknout, zadat e-mail a heslo a je dobré jít.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me