Nejlepší VPN pro zábavu (na co se musíte podívat)

Nejlepší VPN pro zábavu (na co se musíte podívat)

Autor: Michael Smolski, 2019-06-25 22:27:00 in Entertainment


Lidé získají služby VPN ze všech různých důvodů a podle toho se nejlepší VPN pro vás liší. Pokud však hledáte nejlepší VPN pro zábavu, je třeba se podívat na několik klíčových prvků, které by nemusely být tak důležité, pokud jde o používání VPN pro bezpečnostní účely, které jsou zásadní, pokud jde o zábavu.

Pokud hledáte nejlepší VPN pro zábavu, nedívejte se na množství

Toto je největší chyba, kterou lidé dělají při hledání nejlepší VPN pro zábavu. Lidé předpokládají, že více je lepších a ve většině případů to bohužel neplatí.

Zejména pokud jde o servery VPN.

SoukroméVPN má 150+ umístění serveru v 60 zemích. Existuje spousta služeb, které mají mnohem více serverů, ale je to PrivateVPN, který podporuje nejvíce Netflix regionů na trhu.

A to proto, že nestačí dát server. Služby jako Hulu vyvíjejí neustálé úsilí, aby zabránily fungování služeb VPN. Pokud server není dostatečně kvalitní, nebude fungovat s platformami zábavy.

Je snadné se dostat do pasti hledání služby s více servery, ale pokud něco z toho vyndáte, ať už se rozhodnete pro PrivateVPN nebo ne, je to kvalita, která je nejdůležitější, pokud jde o zábavu.

Nejlepší VPN pro zábavu musí podporovat platformy jako Hulu, HBO, Netflix, DAZN a mnoho dalších. PrivateVPN nekonkuruje ostatním, pokud jde o množství serverů, ale bije ostatní, pokud jde o podpůrné služby, které lidé chtějí používat.

Speed ​​Matters

Většina služeb VPN nezmiňuje, že pokud je váš internet na prvním místě špatný, budete mít problémy se streamováním. Pokud váš internetový poskytovatel záměrně zpomalí některé weby, nebude váš internet při streamování rychlejší.

Pokud jde o rychlost, je to místo, kde opět přichází kvalita serverů. Zvláště, pokud jde o streamování sportů jako je DAZN. Sledování zápasu, který se zastavuje každých 30 sekund, není to, co chce žádný sportovní fanoušek. Obzvláště pokud pozýváte přátele, aby se dívali.

Latence, což je doba, po kterou data cestují z vašeho domova na server, je velkým faktorem, pokud jde o živé vysílání. Co s tím PrivateVPN dělá? Investuje do většiny své internetové kapacity přímo od poskytovatelů IP Transit. To má za následek nižší latenci a mnohem rychlejší streamování, aniž by došlo k strašně nepříjemným přestávkám, ke kterým vždy dochází, když se váš tým chystá skóre.

Čím dál jste daleko od serveru VPN, ke kterému se chcete připojit, tím vyšší je latence, ale pokud jde o věci, na které je třeba se podívat při hledání nejlepší VPN pro zábavu, kde přichází internetová kapacita od je důležité. A pokud to není uvedeno, je to pravděpodobně jen forma hosting stránky. To by mělo fungovat pro standardní Netflix, ale pokud jde o Netflix ve 4K nebo živé vysílání s Hulu, nestačí.

Celosvětová podpora je životně důležitá v regionech, které nejsou přátelské k VPN

Nejlepší VPN pro zábavu je nejlepší, pokud funguje.

Země, jako je Čína, mají zákazy VPN, které brání fungování služeb VPN, což v důsledku toho znemožňuje použití typu Hulu v Číně, i když je VPN zapnutá.

Je to proto, že služby VPN jsou obecně snadno zjistitelné, protože se liší ve srovnání s jiným provozem na internetu. Pokud Čína zjistí, že používáte VPN, zabrání vašemu internetu v práci, dokud jej nepřestanete používat. A tady přichází Stealth VPN.

Technologie Stealth VPN se mísí s běžným provozem, což znamená, že když ji použijete, budete mít přístup k zábavě, ke které chcete přistupovat..

Pokud však jde o Stealth VPN, je třeba mít na paměti, že ve srovnání se standardními VPN zpomaluje váš internet, takže to nemusí být ideální pro všechny živé přenosy, v závislosti na rychlosti internetu..

Nejlepší VPN pro zábavu

Na tom, kolik serverů VPN má, nezáleží, pokud nebudou fungovat s platformami zábavy, ke kterým chcete přistupovat. Nejlepší VPN pro zábavu musí podporovat to, co chcete sledovat, a musí tak učinit, aniž by zpomalilo vaše připojení do bodu, kdy je třeba v danou chvíli čekat.

Ať už se rozhodnete vyzkoušet PrivateVPN nebo ne, jedná se o věci, na které byste se měli dívat při hledání nejlepší VPN pro zábavu.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me