Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků v roce 2019

Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků v roce 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-15 09:19:18 in Business


2019 je tady, a to přináší otázku, jaká je nejlepší VPN pro notebooky Windows 10 v roce 2019, a co je potřeba, aby se v roce 2019 ozvalo něco nejlepšího.

V tomto příspěvku rozebíráme některé z nezbytných funkcí, abychom mohli v roce 2019 volat VPN nejlepší VPN pro Windows 10.

Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků v roce 2019 musí nabídnout servery, které vám umožní přístup k veškerému obsahu, ke kterému chcete přistupovat

To je místo, kde mnoho lidí udělá chybu. Spadají do pasti hledání co nejvíce serverů. Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků v roce 2019 není ten, který nabízí nejvíce serverů, je to ten, který nabízí nejvíce fungující servery.

SoukroméVPN nenabízí vám například tisíce serverů, ale nabízí vám nejúčinnější servery Netflix na trhu. A to je určeno řádnými testy, které se skládají z 59 hlavních služeb VPN a 5 000 manuálních testů provedených společností Comparitech. PrivateVPN také nabízí podporu DAZN a Hulu. Amazon Prime? Máš to taky. BBC iPlayer? Také jsme vás kryli. Polské platformy? Ano.

Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků v roce 2019 není ten, který má nejvíce serverů, ale ten, který vám umožňuje přístup k těmto serverům nejvíce.

Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků v roce 2019 Skládá se z bezpečnostních funkcí, které vás plně chrání

Účelem VPN je kromě toho, že máte přístup k obsahu na jiných místech, bezpečnost a úplná bezpečnost.

A šifrování ano, i když není na nejvyšší možné úrovni jako u PrivateVPN s 2048bitovým šifrováním pomocí AES-256. Ale šifrování nestačí.

Poskytujete osobní údaje při registraci u poskytovatele VPN? PrivateVPN o vás nepožaduje žádné informace. A neuchovává si protokoly.

Nevíme, proč hledáte nejlepší VPN pro notebooky se systémem Windows 10 v roce 2019, ale víme, že protokoly vás mohou vystavit a že společnosti VPN poskytly informace, i když uvedly, že protokoly neshromažďují, dříve. PrivateVPN je švédská společnost a vzhledem k švédským zákonům o ochraně osobních údajů není schopna shromažďovat protokoly.

Funkce zabíjení záleží na prevenci expozice, pokud vaše VPN přestane fungovat, což s největší pravděpodobností nebude, ale je lepší být v bezpečí než líto. Aplikační stráž funguje stejně jako Kill Switch, s výjimkou aplikací. IPv6 & Ochrana proti úniku DNS zabraňuje úniku dat. Máte to VPN klienty, na které se díváte? Pokud ne, nejste plně v bezpečí.

A pokud nejste úplně v bezpečí, nejste vůbec v bezpečí. Hrajete si jen s ohněm.

Nejlepší VPN pro notebooky Windows 10 v roce 2019 vás nezpomaluje

Pokud služba slibuje, že zrychlí váš internet, pokud vám poskytovatel internetu na určitých stránkách nezpomalí záměrně, VPN jej nezrychlí..

Na jedné straně máme služby VPN slibné zrychlení vašeho internetu. Na druhé straně si uživatelé stěžují, že služby VPN zpomalují internet.

Který to je?

Dobrá služba VPN ji nezrychlí. Udrží to stejnou rychlostí, jakou již máte. Pokud váš internet nyní saje, můžete si být jisti, že bude pravděpodobně sát po připojení k síti VPN.

Bezplatné služby jsou největším problémem, pokud jde o rychlost VPN. A některé placené nejsou daleko.

Důvod, proč je PrivateVPN nejlepší službou pro Netflix, není jen proto, že má funkční servery. Je to také proto, že jsou rychlé. A to je způsobeno tím, že PrivateVPN nakupuje své servery od poskytovatelů IP tranzitu, zatímco velké množství služeb VPN jej kupuje pouze z hostingových webů, které jsou levnější, ale často mnohem pomalejší.

Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků v roce 2019 přichází se Stealth VPN

Technologie Stealth VPN nepotřebují všichni.

Pokud ale jedete do země s cenzurou, je to velmi užitečné.

Jako VPN lze detekovat standardní VPN. A pokud země, která má zákaz služeb VPN, zjistí, že se VPN používá, zablokované weby stejně zablokují. Stealth VPN se mísí tak, že nikdo nikdy neví, že používáte VPN.

Pokud hledáte nejlepší notebooky VPN pro Windows 10 v roce 2019, je to něco, co byste měli zvážit. A PrivateVPN má k dispozici Stealth VPN.

Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků v roce 2019 není zdarma

Když je něco zdarma, platíte měnou soukromí. Vaše data často stojí za mnohem více peněz než předplatné většině společností.

Bezplatné služby VPN pravděpodobně odhalí vaše data kvůli tomu, že nemají nejpřísnější bezpečnostní funkce a často nefungují kvůli vysokému poměru uživatelů. Zapomeňte také na používání služeb, jako je Netflix.

Bezplatné služby VPN pracují ve školách a obcházejí bloky nastavené školou. Pracují pro takové jednoduché věci. A pokud hledáte nejlepší VPN pro Windows 10 notebooky v roce 2019, to není to, co hledáte.

To je to, co potřebuje nejlepší VPN pro notebooky Windows 10 v roce 2019

Potřebujete servery, které pracují se službami, které budete používat. Bezpečnostní funkce jsou důležité, a pokud jste v zemích s cenzurou, záleží na Stealth VPN. To vše při zachování všeho, co již máte.

PrivateVPN to všechno dělá. Za zlomek ceny ostatních služeb, které mohou nabízet mnoho serverů, ale nabízejí servery, které nejsou pro většinu lidí k ničemu.

Vyzkoušejte nás a uvidíte. A pokud tak neučiníte, máte k dispozici 30denní záruku vrácení peněz.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me