Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků

Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků

Podle PrivateVPN, 2018-11-01 17:10:01 in Business


Hledáte nejlepší notebooky VPN pro Windows 10, ať už jste založeni výhradně na podnikání nebo na zábavě? Existuje několik věcí, na které byste si měli dát pozor, a pokud poskytovatel VPN, o kterém uvažujete, tyto funkce nemá, měli byste ho opravdu zvážit..

Pokud vám záleží na zabezpečení, umění je v nastavení

Nejlepší notebooky VPN pro Windows 10, pokud jde o zabezpečení, bez ohledu na funkce zabezpečení, jsou skvělé, pouze pokud vám umožní chránit se přesně tak, jak chcete chránit sebe..

Windows 10 není vždy spolehlivý. Co když dojde k selhání služby VPN? Nemělo by to být v pořádku, ale co když? Jste ochotni riskovat se svými daty? Počítače na rovinách v hodnotě stovek milionů dělají chyby. Je váš počítač tak skvělý, že mu plně věříte?

Pokud hledáte nejlepší notebooky VPN pro Windows 10, potřebujete VPN, která zabije vše, co chcete chránit, pokud se něco stane.

Pokud například torrentujete a chcete, aby se aplikace ukončila, pokud se něco stane, PrivateVPN přichází s funkcí Guard Application, která vypne konkrétní aplikaci, pokud VPN přestane fungovat.

K dispozici je také funkce ochrany proti netěsnosti IPv6, takže vaše IP nelze náhodou uniknout. Kill Switch také vypne vaše připojení k internetu, pokud vaše VPN přestane fungovat.

Funkce, jako je to, že jsou plně chráněny, a pokud se zajímáte o bezpečnost a hledáte nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků, musíte hledat.

A pokud hodně cestujete a budete v zemích, jako je Čína, je Stealth VPN také velmi důležitá, aby si čínská vláda nemohla zjistit, že používáte VPN.

Bezpečnostní prvky

Nejlepší notebooky VPN pro Windows 10 nemohou mít pouze bezpečnostní funkce v klientovi, protože v první řadě vyžadují ochranu. PrivateVPN přichází s 2048bitovým šifrováním s AES-256. Jednoduše řečeno, nejkvalitnější šifrování dostupné na trhu. Možná používáte v síti Starbucks otevřené Wi-Fi a jste vystaveni lidem ve stejné síti, kteří mají přístup k tomu, co ve vašem webovém prohlížeči přistupujete. Možná je to v autobuse nebo ve vaší škole. V každém případě je šifrování důležité a úroveň, kterou poskytujeme, používá armáda. Můžete si také vybrat mezi 3 OpenVPN, PPTP & Připojení L2TP.

To v kombinaci s bezpečnostními funkcemi PrivateVPN může poskytnout plnou ochranu na internetu bez ohledu na to, co děláte. Ale pokud hledáte nejlepší VPN pro Windows 10 notebooky, musíte také zvážit něco jiného.

Umístění záležitostí služby VPN

Představte si, že jste měli všechny tyto bezpečnostní funkce a takové skvělé šifrování, a to vše bylo k ničemu, protože služba VPN poskytla vaše informace pryč, protože byly pod tlakem. To se stává.

Služba, která má chránit, vás může dostat do potíží...

Jak? Uložením protokolů, které mohou odhalit, co děláte.

Jaký je jediný způsob, jak se této potenciální situaci vyhnout?

Používáním služby, která legálně nemůže ukládat protokoly, zatímco společnost může něco uvést, to neznamená, že je to pravda. Nevěřte společnosti, věřte zákonu. A Švédsko má několik neuvěřitelných zákonů o ochraně osobních údajů, ze kterých by se ostatní země měly poučit. Znamená také, že PrivateVPN nemůže protokoly ukládat a používat proti vám.

Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků vyžaduje řadu serverů, i když

A nejen servery, ale i servery, které pracují s platformami zábavy.

Zabezpečení je skvělé, ale velké většině lidí záleží na sledování jejich amerického Netflixu a jejich DAZN spolu s Hulu.

PrivateVPN přichází s 57 umístěními serveru. Kromě toho nespadejte na počet míst. Je to o tom, kolik serverů pracuje s různými platformami. To společnosti VPN nikdy nezmínily. A padáte na počet her.

Nejlepší notebooky VPN pro Windows 10 musí podporovat všechny platformy zábavy, které chcete používat. PrivateVPN nepodporuje pouze American Netflix. má nejpracovnější umístění Netflixu. Podívejte, americký Netflix má největší obsah, ale nemá všechno. Proto PrivateVPN podporuje Netflix mezi desítkami dalších míst jako Švédsko a Španělsko.

A podporujeme DAZN, který je jako Netflix živých sportů. Amazon Prime & Hulu? Dostali jsme to také.

Nespadejte na servery. Pokles o to, co servery podporují!

Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků potřebuje udržet vaše aktuální rychlosti

Služby VPN rádi mluví o zrychlení vašeho internetu. Pokud váš internetový poskytovatel záměrně nezpomaluje některé weby, VPN nezrychlí váš internet. Může to však zpomalit, i když pokud internetová kapacita pochází spíše od poskytovatelů hostingu než od poskytovatelů přenosu IP. Podívejte se na to.

Nejlepší VPN pro Windows 10 notebooků?

Zabezpečení záleží na tom, zda je to šifrování nebo funkce. A pokud jste v zemích jako Čína, určitě potřebujete Stealth VPN. Chcete také zábavu, a proto potřebujete servery, které podporují služby, a které vás také nezpomalí. SoukroméVPN? To dělá.

Jste připraveni vyzkoušet nás?

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me