Nejlepší VPN pro Netflix v roce 2018 (Sledujte veškerý obsah Netflixu)

Nejlepší VPN pro Netflix v roce 2018 (Sledujte veškerý obsah Netflixu)

Od PrivateVPN, 2018-09-16 10:44:26 in Entertainment


Netflix není založen ve Spojených státech. Nezakládá se ani ve Velké Británii. Nejlepší VPN pro Netflix v roce 2018 není VPN, která má mnoho serverů ve Velké Británii a USA, která podporuje Netflix.. Je to VPN, která podporuje mnoho zemí, pokud jde o Netflix. USA mají jistě největší obsah, ale nemají veškerý obsah. Některé pořady a filmy nejsou v USA nebo Velké Británii, ale v jiných zemích. Nejlepší VPN pro Netflix v roce 2018 musí pracovat s Netflixem v roce 2018, ale také musí nabídnout veškerý obsah, který byste mohli sledovat.

Co přesně potřebuje nejlepší VPN pro Netflix?

Servery. Pracovní servery.

A to je velký problém, pokud jde o služby VPN.

Služba může mít 100 serverů v místech, kde má Netflix nějaký exkluzivní obsah, ale to znamená, že absolutně nic, pokud tyto servery s Netflixem nefungují.

Většina služeb se to nedaří zkontrolovat každý den.

To záleží na skutečnosti, že Netflix vyvíjí neustálé úsilí, aby zastavil VPN servery v práci s Netflixem, protože jsou pod tlakem mnoha společností, aby tak činily. Proč by měl někdo platit za televizní předplatné v x zemi, pokud se může připojit ke svému Netflixu při připojení k určitému VPN serveru a přistupovat k tomuto obsahu pomocí svého účtu Netflix?


Z finančního hlediska má smysl udělit licenci na určitý obsah do jiných zemí. Pokud ale lidé mohou na Netflixu jen přistupovat, pak společnost, která si zakoupí licenci, aby ukázala, že obsah v určité zemi ztrácí peníze. Proto tento tlak.

PrivateVPN zajišťuje, že servery fungují, a pokud přestane fungovat, je zde nový.

Místa, která jsou důležitá, pokud jde o nejlepší VPN pro Netflix

SoukroméVPN přichází se servery, které pracují se společností Netflix ve Spojených státech, Velké Británii, Kanadě, Francii, Japonsku, Dánsku, Finsku, Německu, Norsku, Švédsku, Švýcarsku, Nizozemsku, Itálii, Španělsku, Austrálii, Brazílii, Kolumbii, Argentině a Jižní Koreji.

To není server v každé jednotlivé zemi, ale pokud jde o nejlepší VPN pro Netflix v roce 2018, musíte přistupovat pouze k serverům s exkluzivním obsahem a pokud máte přístup ke všem těmto serverům, které pracují s Netflixem, je to vše, co potřebujete dostat všechno možné z Netflixu!

Nenabízíme servery ve všech zemích planety, ale servery, které nabízíme, poskytují přístup k něčemu exkluzivnímu. A „exkluzivní“ je to, co byste měli hledat, pokud jde o nejlepší VPN pro Netflix v roce 2018.

Jo, a pokud máte nějaké problémy, podívejte se na našeho úplného průvodce odblokováním Netflixu!

Nejlepší VPN pro Netflix musí také zpomalit váš Netflix

Dalo by se říci, že VPN zrychlí váš internet, ale upřímně řečeno, ve většině případů to nebude tak, že se stane jediným okamžikem, kdy váš poskytovatel internetu úmyslně zpomalí váš Netflix, což je ve většině zemí nezákonné. Co nejlepší VPN pro Netflix v roce 2018 musí udělat, není však zpomalit váš internet.

Jak? Investováním do nejkvalitnější internetové kapacity. V PrivateVPN nakupujeme většinu naší internetové kapacity přímo od poskytovatelů IP tranzitu. Pravděpodobně nevíte, co to znamená, ale abyste si mohli porovnat, můžete si také koupit internetovou kapacitu z hostitelských webů, a ty jsou mnohem pomalejší. Obvyklá volba je samozřejmě mnohem levnější.

Snažíme se říci, že pokud vaše připojení k internetu je na hovno, je nám to líto. Nic vám nepomůže. Váš Netflix bude stále pomalý. Ale s naší službou to nezpomalíme.

Netflix funguje na mnoha platformách. Měla by tedy být nejlepší VPN pro Netflix v roce 2018.

Nejlepší VPN pro Netflix v roce 2018 by měla nejen poskytovat spoustu funkčních serverů, ale měla by také fungovat na mnoha platformách. Stejně jako Netflix. Samozřejmostí je standardní podpora zařízení Windows, zařízení Apple, zařízení Android, podpora Fire TV Stick a také zařízení Linux!

To je skoro všechna zařízení bez zařízení Chromecast, která žádná služba VPN nepodporuje. A pokud jste pokročilejší uživatel, jsou podporovány také OpenVPN a směrovače.

Nejlepší VPN pro Netflix v roce 2018 by neměla stát více než vaše předplatné Netflixu

Představte si, že platíte za službu VPN více než za váš Netflix. BestVPN si vybral PrivateVPN jako službu s nejlepší hodnotou. Vše, co potřebujete pro Netflix za nízkou cenu. Není divu, proč nás vybrala BestVPN!

Jo, a pokud jste zklamaní, máte 30 dní na to, abyste požádali o plnou náhradu. Proč si myslíte, že dáváme tuto možnost? Jak jsme si jisti v našich službách! Hledáte nejlepší VPN pro Netflix? Připoj se k nám.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me