Nejlepší VPN pro Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN pro rok 2019

Nejlepší VPN pro Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN pro rok 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-10 18:12:51 in Entertainment


Chcete sledovat Netflix, Hulu, Amazon Prime, DAZN a možná i BBC iPlayer v roce 2019 bez ohledu na vaši polohu? S tím pomůže VPN. S výjimkou, pokud chcete získat přístup k více než jednomu z nich nebo ke všem těmto, většina služeb VPN vám selže, protože pracují s některými službami, ale ne se všemi. Ale co je nejlepší VPN pro Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN pro rok 2019?

Nejlepší VPN pro Netflix nemohou mít jen servery v USA

Tento web s názvem Comparitech provedl přes 5 000 ručních testů na 59 VPN službách tam, aby otestoval, pro které VPN byla nejlepší pro Netflix, pokud jde o zařízení, se kterými pracoval, a umístění.. PrivateVPN dostal 21 pracovních Netflix regionů v testu rozbít konkurenci jako jediný s více než 20 pracovních regionů.

Možná se ptáte, proč potřebujete 21 pracovních regionů, pokud má americký Netflix největší obsah. A to je skvělá otázka. American Netflix má skutečně největší obsah a funguje na 43 z 59 testovaných VPN služeb, ale na jakých platformách se budete dívat?

Ne všechny služby podporují American Netflix a ne všechny podporují všechny platformy, což znamená, že zatímco určitá služba může fungovat v USA, nemusí fungovat například v USA na zařízeních Android, pokud jde o Netflix.

PrivateVPN podporuje nejvíce regionů, ale také důsledně nejvíce platforem ve všech těchto testech.

Jo, a vztahující se k 21 podporovaným regionům. USA mohou mít největší obsah, ale nemají to všechno. Každá oblast má nějaký jedinečný obsah, který jiná místa nemají. A proto je důležité mít službu, která podporuje nejvíce.

A pokud si přečtete test, uvidíte, že tyto testy byly provedeny tak, že pokud služba neposkytuje konzistentní rychlosti, nebude se počítat, což znamená, že pokud nechcete čekat na obsah do vyrovnávací paměti, také zakryli jste se. A dobře jsme o tom věděli a psali před odhalením těchto testů.

Koneckonců nakupujeme naši internetovou kapacitu od poskytovatelů přenosu IP.

Ale jste tu pro nejlepší VPN pro Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN pro rok 2019.

Nejlepší VPN pro Hulu pro rok 2019

Pokud hledáte nejlepší VPN pro Hulu, potřebujete pouze službu, která podporuje americké servery, protože Hulu funguje pouze v USA a dobře, v Japonsku, ale to je pouze pro japonské show.

Nastavení Hulu je mnohem složitější než nastavení Netflixu. Máme proto průvodce, ale pokud hledáte nejlepší VPN pro Hulu, záleží na dvou věcech. Rychlost a funkční server.

PrivateVPN nabízí pro Hulu několik pracovních serverů, ale pouze jeden. Pokud jde o rychlost, stejně jako u Netflixu, je to důsledné, protože jsme nakupovali od poskytovatelů přenosu IP a ne jen od hostingových webů..

Samozřejmě, pokud váš internet naštve, jste v pořádku.

Nemůžeme vám říct, že jsme pro Hulu jedinou skvělou službou, ale pokud chcete také sledovat Netflix, který má nejlepší zážitek Netflix plus Hulu, má to smysl v roce 2019.

Nejlepší VPN pro Amazon Prime pro rok 2019

Skvělé na Amazon Prime je, že Amazon rozšiřuje obsah po celém světě. Každý den je pro masy k dispozici více představení a filmů.

Nedostatek rovnosti obsahu však stále existuje. A PrivateVPN je jednou z nejpopulárnějších služeb VPN pro Amazon Prime.

A to znamená, že vždy můžete očekávat funkční server. Amazon Prime, Netflix a Hulu? Skvělá kombinace.

Jo, a mluvíme-li o Amazonu, PrivateVPN má aplikaci Amazon Fire TV Stick / Cube, což znamená, že všechny tyto služby můžete používat tam s pomocí našich průvodců.

Nejlepší VPN pro DAZN pro rok 2019

Pokud hledáte nejlepší VPN pro Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN, máte rádi zábavu a chcete získat přístup ke všemu, co nabízí.

Ale první 3 platformy, které jsme zmínili, většinou nenabízejí živý obsah. DAZN ano. DAZN je streamingová služba pro sport se zápletkou, protože v USA nefunguje a ve Velké Británii vůbec nefunguje, i když byla založena ve Velké Británii. Ne bez správné VPN.

Když sledujete živý obsah, záleží na kvalitě internetu hodně. A to je možná jedna z největších silných stránek PrivateVPN. Neslibujeme, že zrychlíte váš internet. Prostě to nezpomalíme, což není vždy případ služeb VPN.

Nejlepší VPN pro Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN pro rok 2019

Jste připraveni přistupovat k více obsahu než kdykoli předtím? Skvělý. Ale pravděpodobně budete potřebovat pomoc. Mezitím kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo si prohlédněte náš blog, protože tyto platformy podnikají kroky, aby zabránily lidem z nepodporovaných zemí používat tyto platformy..

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me