Nejlepší VPN pro LimeTorrents (vydání 2018)

Nejlepší VPN pro LimeTorrents (vydání 2018)

Autor: Michael Smolski, 2018-09-29 09:49:35 in Entertainment


Milovník LimeTorrents? Potřebujete VPN. A nejen VPN. Potřebujete nejlepší VPN pro LimeTorrents, protože jste na něco zlobivého, a přestože to nedoporučujeme, věříme také v plné soukromí, a tento příspěvek je o tom.

A dobře, bez nejlepší VPN pro LimeTorrents je vaše soukromí ohroženo.

Nejprve se podívejte na umístění služby VPN

Nejlepší VPN pro LimeTorrents není o šifrování. Na umístění záleží také.

Spojené státy říkají lidem, aby si z bezpečnostních důvodů nekoupili telefony Xiaomi. Je ironií, že pokud by někdo měl do vaší informace na vašem telefonu, mělo by to být spíše vláda USA než Xiaomi nebo čínská vláda.

Proč by se někdo v Číně zajímal, že když jsi řekl své ženě, že jsi v práci, byl jsi vlastně v baru a sledoval zápas? Většina lidí nemá nic jiného, ​​co má zásadní význam pro jiné země.

Na druhou stranu stáhnete něco nezákonného a poté je sdílíte bez jakéhokoli vědomí, o něčeho by se mohl váš poskytovatel internetu zajímat, a zejména vlastníka práv k tomuto obsahu.

A pokud používáte LimeTorrents, budete pravděpodobně stahovat nelegálně.

Používáte VPN, abyste něco ukryli, a umístění služby, kterou používáte, má velký význam, který určí, zda můžete něco skrýt.. Malá část dat může odebrat veškeré vaše soukromí. A většina služeb VPN ukládá vaše záznamy. Toto jsou malé kousky informací, které vás mohou odhalit, pokud o ně někdo požádá.

SPROPITNÉ: Nikdy nepoužívejte bezplatné VPN služby pro stahování. Pokud používáte bezplatnou síť VPN, znamená to mnohem více uživatelů než v placených službách. To samozřejmě také znamená nižší rychlost, ale ještě horší, to znamená obrovský tlak ze strany poskytovatelů internetu nebo jiných organizací na vyšším místě, protože je mnohem snazší zacílit bezplatnou službu s mnohem omezenějšími zdroji. Někdo žádá vaše protokoly, boom, odkryté.

Nejlepší VPN pro LimeTorrents není jistě ve Velké Británii nebo USA. Musí mít sídlo ve Švédsku, jako například PrivateVPN. A to neřekneme, abyste nás považovali za nejlepší VPN pro LimeTorrents, ale protože Jediným způsobem, jak zajistit, aby nebyly vedeny žádné protokoly, které by bylo možné použít proti vám, je nemožnost ukládat žádné protokoly na prvním místě z právních důvodů. A Švédsko má některé z nejpřísnějších zákonů na ochranu soukromí na světě.

Silná zátěžová záležitost, pokud jde o nejlepší VPN pro LimeTorrents

Poté, co se ujistíte, že vaše služba VPN nebude sama o sobě hrozbou, záleží na silném šifrování. Nabízíme 2048bitové šifrování pomocí AES-256. Je to nejvyšší úroveň šifrování na trhu. Docela nerozbitné. A dobře, zbohatli byste, kdybyste našli způsob, jak to zlomit.

Služba VPN změní vaši IP při připojení k serveru. Šifrování na nejvyšší úrovni zajišťuje, že vaše data nejsou přístupná ostatním.

Ale to nezáleží, pokud se nestaráte o netěsnosti

Vaše IP může být odlišná, ale k únikům IP dochází u služeb VPN. Pokud chcete plné soukromí, nemůžete mít žádné problémy. Proto musí mít nejlepší VPN pro LimeTorrents IPv6 Leak Protection. V opačném případě jste potenciálně vystaveni, na čem nezáleží, pokud neděláte nic nezákonného.

Jo, a pokud z jakéhokoli důvodu vaše VPN přestane fungovat, ať už je to kvůli selhání telefonních aplikací nebo děláte příliš mnoho věcí ve vašem počítači, PrivateVPN nabízí funkci Kill Swtich, která zajistí, že váš internet přestane fungovat. Jo, a je zde také ochrana proti úniku DNS a funkce Application Guard, která umožňuje ukončit některé aplikace, pokud VPN přestane fungovat.

Při hledání nejlepší VPN pro LimeTorrents potřebujete plnou bezpečnost z každého úhlu. Pokud VPN přestane fungovat, chcete mít okamžitě ochranu. Jaký je smysl ochrany především, pokud vás to plně nechrání?

Jedinou věcí, která je důležitá po bezpečnosti, je rychlost

Při hledání nejlepší VPN pro LimeTorrents, nakonec chcete bezpečnost, abyste měli plné soukromí a bezpečnost. Ale také si přejete stahovat stejnou rychlostí, jakou již máte, dobře, pokud váš internet nestojí, tak je nám líto.

PrivateVPN s největší pravděpodobností nezrychlí váš internet, avšak někteří poskytovatelé internetu mohou zpomalit torrenting, a proto v tomto případě může PrivateVPN zvýšit rychlost stahování.

V konečném důsledku se jedná o bezplatné i placené služby, které neinvestují přímo do internetové kapacity od poskytovatelů přenosu IP. Musíte najít ty, které to dělají. To je klíč k rychlosti. PrivateVPN je P2P Friendly a nabízí přesměrování portů

Chystáte se získat nejlepší VPN pro LimeTorrents?

Rychlost a bezpečnost záleží na tom, zda hledáte nejlepší VPN pro Kickass Torrents nebo LimeTorrents. Ale také zákaznický servis, pokud máte nějaké problémy. Náš zákaznický servis? V roce 2018 získala ocenění za nejlepší zákaznický servis VPN.

Připojte se k nám nyní, nebo ne, ale hledejte tyto věci při hledání nejlepší VPN pro LimeTorrents nebo jakékoli jiné torrent stránky ve skutečnosti.

Napsal Michael Smolski.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me