Nejlepší VPN pro Kickass Torrents (vydání 2018)

Nejlepší VPN pro Kickass Torrents (vydání 2018)

Autor: Michael Smolski, 2018-08-28 19:26:50 in Entertainment


Hledáte nejlepší VPN pro Kickass Torrents? Velmi dobrý hovor, protože nejste v bezpečí, pokud jej používáte. I když to nedoporučujeme, Stahování nelegálního obsahu ve většině zemí není nezákonné. Nahrávání nelegálního obsahu je nezákonné. A dobře, torrenting zahrnuje nahrávání po stažení. A to je to, co vás může uvěznit, pokud si nejste opatrní a kdo chce skončit jako zakladatel Kickassových torrentů.?

Kromě toho, vaše IP adresa je to, co hraje roli v někoho, kdo věděl, že jste torrenting a ne. Dobrá VPN může ve většině případů vaši IP skrýt. Ale „většina případů“ nestačí, protože vše, co potřebujete, je jen malý únik, aby váš zadek nebyl tak nakopat, pokud víte, co máme na mysli.

Pokud hledáte nejlepší VPN pro kickass torrenty, které se nyní nazývají katcr.co, musí vás chránit pod každým úhlem.

Nejlepší VPN pro Kickass Torrents musí zabránit všem možným únikům IP

Kterákoli VPN může nakonec maskovat IP, to je práce VPN, ale bude vás 100% maskovat? Tak jako pokud existuje dokonce malá nepatrná šance na únik, VPN by se neměla používat, protože téměř plně chráněná je jako vůbec ne chráněná.

Při hledání nejlepší VPN pro Kickass Torrents je třeba se nejprve podívat na bezpečnostní funkce, které nabízí.

Pokud vstoupíte do klienta PrivateVPN, uvidíte sekci CONNECTION GUARD, kde je několik bezpečnostních funkcí, které zajistí 100% ochranu proti únikům IP. Ochrana proti úniku IPv6, ochrana proti úniku DNS, přepínač zabíjení a ochrana aplikací. Kombinace těchto funkcí zajistí, že vaši IP nelze uniknout. Pokud program PrivateVPN přestane fungovat, bude také váš internet. A pokud chcete, aby aplikace PrivateVPN ukončila určitou aplikaci, pokud přestane fungovat, můžete to udělat také.

Nejdůležitější věcí, pokud jde o nejlepší VPN pro Kickass torrenty, je schopnost chránit vaši IP. Přiznejme si, že většina lidí hledajících VPN nepoužívá Kickass Torrents z právních důvodů.

Nyní nepodporujeme pirátství, ale také věříme v soukromí.

Oh, a Nabízíme také 2048bitové šifrování s AES-256, což je nejvyšší úroveň šifrování na trhu.

Ochrana IP neznamená nic, pokud o vás společnost VPN ukládá informace

Nejlepší VPN pro Kickass Torrents může skrýt vaši IP a mít Ochrana proti netěsnosti IPv6, ale to nebude znamenat nic, pokud společnost, kterou používáte, se nebude plně držet toho, co mají společnosti VPN chtít dodržovat, což znamená soukromí.

Velký problém? Společnosti VPN, které vedou protokoly. HideMyAss postavil hackera do vězení ukládáním protokolů, když tvrdili, že to tak není. Teď nejdeš o hackování, ale jen to ukazuje, že vždy nemůžeš věřit službám VPN.

SoukroméVPN? Bylo by pro nás snadné říci, že nám můžete důvěřovat a že neukládáme protokoly. Ale nedůvěřujte nám. Důvěřujte švédskému právu. Nejsme společnost se sídlem v USA nebo ve Velké Británii, máme sídlo ve Švédsku s přísnými zákony na ochranu soukromí, které zajišťují, že nemůžeme ukládat záznamy o tom, co děláte, protože by to pro nás bylo nezákonné.

A pokud nevíte, jaké jsou protokoly, jsou ty malé informace o vás, které vás mohou odhalit.

Nejlepší VPN pro Kickass Torrents musí být také rychlý

Potřebujete rychlost. Nakonec, pokud jde o stahování čehokoliv, torrent by měl být rychlejší než většina stahování z internetu. Pokud používáte nesprávnou síť VPN, bude stahování mnohem pomalejší.

Pokud VPN tvrdí, že zrychlí váš internet, ve většině případů to není pravda. Síť VPN může zrychlit váš internet, pouze pokud web nebo služba, kterou používáte, mají některá omezení stanovená poskytovateli internetu.

Ale VPN vás může zpomalit, nebo to může udržet vaše rychlosti kolem stejné. Jaký je velký faktor? Internetová kapacita. Nejlepší VPN pro Kickass Torrents musí koupit většinu internetové kapacity přímo od poskytovatelů IP přenosu. Pokud nakupuje většinu z hostitelských webů, bude VPN mnohem pomalejší.

To není něco, o čem se hodně zmiňuje, ale to dělá obrovský rozdíl, pokud jde o stahování nebo streamování. Služby rádi zmiňují vysoké rychlosti, ale nezmiňují se o tom, odkud získávají svou internetovou kapacitu. Zmínili jsme se o tom.

Jo, a nabízíme přesměrování portů, které má vliv na stahování torrentů!

Nejlepší VPN pro Kickass Torrents

Nakonec nejlepší VPN pro Kickass Torrents je VPN, které můžete věřit. Řekneme vám, co poskytujeme, ale musíte nám důvěřovat, takže se můžete bez obav obrátit na naše zákaznické služby, abyste získali důvěru! Byli jsme vybráni jako nejlepší VPN pro zákaznický servis.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me