Nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2019

Nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-29 12:33:59 in Entertainment


Tam je spousta skvělých služeb VPN, dokud nezačnete hledat nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2019. Za prvé, mnoho VPN služeb nemá aplikace pro Amazon Fire TV Stick, což znamená, že bez ohledu na to, kolik serverů služby, nikdy nebudete plně spokojeni, protože nebudete moci sledovat obsah, který chcete sledovat na televizoru.

Ale ze všech služeb VPN, které fungují na Fire TV Stick, který z nich potřebuje? Říkat tomu nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2019?

Upřímně řečeno, „nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2019“ záleží pouze na tom, co chcete od služby VPN. Skutečnost, kterou hledáte pro Fire TV Stick, znamená, že s největší pravděpodobností nehledáte něco, co by poskytovalo nejlepší šifrování na světě, jako například na počítači nebo telefonu..

A proto se chystáme pokrýt aspekty, které byste místo toho mohli hledat při hledání nejlepší VPN služby pro Fire TV Stick v roce 2019.

Nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2019 musí podporovat všechny služby, které Fire TV Stick má

Po pravdě řečeno, na Fire TV Stick je spousta různých služeb, takže říct, že služba funguje nebo nefunguje, je těžký úkol..

Ale obyčejný problém, který lidé dělají, je, že předpokládají, že pokud služba má nejvíce serverů, že co nejvíce serverů bude fungovat nejvíce služeb tam. Není pravda.

Mnoho služeb snadno získává servery pro marketingové účely. Abychom mohli říct, že samozřejmě nabízejí spoustu serverů, všichni máme rádi čísla. Když uvidíte služby se 100 servery proti 400 serverům, automaticky se podíváte na server se 400 servery. Ale kolik z těchto 400 serverů pracuje se zábavními službami, ke kterým chcete přistupovat?

PrivateVPN nenabízí většinu serverů, přesto nabízí nejfunkčnější servery Netflix, pokud jde o regiony. A to není něco, co jsme si vymysleli. Byl to test provedený společností Porovnitech při porovnávání služeb VPN pro Netflix.

DAZN. Hulu. Netflix. Amazon Prime. BBC. ABC. Jen některé z nejpopulárnějších služeb, se kterými PrivateVPN pracuje. Nehledejte servery. Hledejte, s čím servery pracují.

Co když žijete (nebo jste na návštěvě) v zemi s cenzurou, kde služby VPN nefungují?

Co když jdete do Číny nebo do jiných zemí se zákazem VPN? Většina služeb VPN přestane fungovat.


Čína ví, kdy někdo používá VPN. Stejně tak dělejte všechny ostatní země, které jej zablokovaly.

Jediným způsobem, jak tomu zabránit, je mít Stealth VPN. Stealth VPN je funkce v rámci VPN, která vám umožňuje splynout s běžným internetovým provozem, který zabraňuje zemím, jako je Čína, aby zjistila, že používáte VPN.

Má smysl chtít přivézt vaši Fire TV Stick do Číny, pokud tam budete nějakou dobu, abyste zůstali v kontaktu se svými oblíbenými pořady. Stealth VPN je to, jak to děláte, a PrivateVPN je má na Fire TV Stick.

Nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2019 musí mít váš internet rychle dost

Mít server pro Netflix v USA je skvělé, pokud můžete sledovat Netflix.

Kdo chce mít funkční službu, pokud potřebujete počkat několik minut, než se do vyrovnávací paměti přehlídky přehraje, nebo ještě horší, pokud chcete sledovat něco živého a nenačte se ani nehraje v rozlišení, díky němuž je nedostupné?

Proto je důležitá také rychlost. A to opět jde na servery. Služba může mít mnoho serverů, ale jak rychle jsou? A rychle hovoříme o tom, o kolik pomalejší bude služba VPN, na kterou se budou obrátit, když se nepoužívá, protože služby VPN nemohou přesně zrychlit váš internet, pokud pro vás někdo něco úmyslně nezpomalí.

PrivateVPN nakupuje většinu své internetové kapacity přímo od poskytovatelů přenosu IP, nikoli od hostingových služeb. To umožňuje mnohem lepší kvalitu serverů se stejnou nebo podobnou rychlostí jako vaše současná rychlost, což znamená, že budete moci sledovat se stejnou přesnou úrovní potěšení jako právě teď, nebo dobře, se stejnou bolestí jako právě teď, v závislosti na jak skvělé nebo špatné je vaše internetové připojení právě teď.

Nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2019

Pokud jde o služby VPN, je tu spousta dalších věcí, ale když hledáte nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2019, na těchto funkcích záleží.

Pokud hledáte něco pro své zařízení se systémem Windows 10, začnou se počítat některé další faktory. Faktory, jako je například šifrování, na kterých záleží také na Fire TV Stick, ale nebylo by to tolik potřeba jako na telefonu nebo notebooku, protože na Fire Fire Stick neukládáte tolik dat.

Ale pokud si chcete být jisti, PrivateVPN přichází také s ochranou proti úniku IPv6, ochranou proti úniku DNS, funkcí Killswitch a 2048bitovým šifrováním s AES-256, abyste se ujistili, že jste vždy chráněni.

Pokud hledáte takový druh ochrany, podívejte se na náš příspěvek o nejlepší VPN pro Windows 10.

Ať tak či onak, nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2019? Pracovní servery. Stealth VPN. Konzistentní rychlosti, které jste již získali bez VPN. A samozřejmě schopnost pracovat s Fire TV Stick ve světě, kde mnoho služeb VPN nepředstavuje samo o sobě skvělou funkci!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me