Nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2018

Nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2018

Od PrivateVPN, 2018-09-16 11:09:52 in Entertainment


Nejlepší VPN pro Fire TV stick v roce 2018 nemusí být nutně to nejlepší VPN pro Fire TV stick v roce 2017. Ve skutečnosti nejlepší VPN pro Fire TV stick pro vás nemusí být nejlepší pro někoho jiného. V tomto příspěvku se podíváme na funkce, které potřebujete v síti VPN, pokud jde o možnost využívat Fire Fire Stick v roce 2018 na plný potenciál.

Podporované země

Lidé často hledají, kde má služba VPN servery, pokud jde o nejlepší VPN pro Fire TV Stick. To je hrozný přístup, protože ne všechny servery jsou vytvářeny stejně.

Společnost může mít servery na každém místě na planetě a vy můžete platit prémiovou cenu jen za ty další servery, ale pokud jde o Fire TV stick, záleží jen na několika zemích.

A na tom záleží jen servery, které pracují s určitými službami. Například server, který nepracuje s obdobím Netflixu, je pouze serverem na papíře, pokud jde o Fire TV Stick..

Důvodem je pouze několik zemí?.

Vzhledem k tomu, že Amazon Fire TV Stick funguje ve většině zemí po celém světě, není všude plně podporován. Pokud chcete Fire TV Stick plně využít, musíte být v jedné z plně podporovaných zemí. PrivateVPN nabízí servery ve všech plně podporovaných zemích.

Jak stahovat aplikace, které jsou k dispozici pouze v určitých umístěních

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, určitá aplikace nebude k dispozici ke stažení. I když žijete ve Spojených státech nebo Velké Británii. Proč? Protože oba mají exkluzivní aplikace dostupné pouze na tomto trhu.

Nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2018 musí podporovat všechny služby, ale musíte si je také nejprve stáhnout..

Chcete-li stahovat aplikace, které nejsou k dispozici ve vašem místě, musíte pokaždé, když si chcete stáhnout aplikaci, která není ve vaší zemi podporována, změnit obchod v zemi, ve které jsou dostupné..

Chcete-li to provést, přejděte do svého Správa obsahu a zařízení na svém účtu Amazon a klikněte na Nastavení, Nastavení země, a pak Změna.

Poté budete mít příležitost změnit svou adresu.

Vyhledejte generátor adres pro konkrétní zemi, ze které se pokoušíte získat aplikaci, a konečně po zapnutí znovu připojte svůj účet k Fire TV Stick. Jednoduchý.

Takto stáhnete aplikace, které jsou geograficky omezeny na určité místo.

Poté je to všechno o tom, být ve správných zemích pro služby dostupné po celém světě. Například Netflix má ve Švédsku nějaký exkluzivní obsah, který byste mohli chtít sledovat. Z tohoto důvodu se možná budete chtít připojit k švédskému serveru. Na druhé straně mohou lidé ve Švédsku chtít získat přístup k obsahu, který je k dispozici v jiných zemích, například v USA nebo Velké Británii.

PrivateVPN nenabízí pouze servery pro Netflix ve Velké Británii a USA. Nezapomeňte se podívat na našeho úplného průvodce Netflixem, pokud jste zde jen pro to.

Při hledání nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2018 musíte také zvážit rychlost

Rychlost záleží více než kdy jindy.

Dělali jsme si starat se o zmenšování souborů, ale v dnešním světě jsme akceptovali, že jsou větší. A budou se jen zvětšovat. 4K se stává standardem a 8K je již tady! A to vyžaduje rychlost.

Nakonec je za vaši rychlost zodpovědný váš internetový poskytovatel a ani ta nejlepší VPN pro Fire TV Stick nebude v tomto případě k ničemu, ale vaše rychlost bude udržována skvělá VPN služba. A to je důležité, protože když se připojíte k VPN, můžete sledovat něco skvělého, ale pokud váš internet díky tomu funguje mnohem pomaleji, jak potom budete sledovat nebo přistupovat k tomu, co chcete sledovat?

Přestávka každých pár minut není přesně způsob, jak nakonec něco sledovat.

Jo, a někteří poskytovatelé internetu v některých zemích určitý obsah zpomalují. Síť VPN může tomuto problému zabránit tím, že váš web nebo aplikaci, ke které přistupujete, nebude pro vašeho poskytovatele viditelná, což znamená, že jej nemůže zpomalit..

SoukroméVPN při nákupu internetové kapacity se vyhýbáme používání hostingových serverů, což nám umožňuje přeskočit zprostředkovatele ve formě hostingových společností. Hostitelské weby nastavují omezení, co můžete poskytnout, pokud jde o rychlost, s níž se potýkáme nákupem přímo od poskytovatelů přenosu IP.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů, pokud jde o nejlepší Vpn pro Fire Tv Stick v roce 2018

Co je „legální“ v jedné zemi, nemusí být legální v jiné zemi. Možná nebudete moci legálně využívat některé ze služeb, které Fire TV Stick nabízí, ve vaší zemi. Někteří lidé možná také hledají použití některých aplikací nebo platforem, které nejsou pro streamování obsahu legální. Nepodporujeme to ani ji nepodporujeme, ale v některých zemích je to legální, zatímco v jiných to tak není. Fire TV Stick má spoustu možností nejrůznějších druhů a bez ohledu na to, co děláte, soukromí a zabezpečení jsou životně důležité.

Připojení k PrivateVPN nepomáhá, pokud jde o tyto, ale zajišťuje, že je máte. Jak? Prostřednictvím šifrování. Kromě šifrování VPN není neobvyklé. Jedná se o standardní funkci se službami VPN. Společné jsou služby VPN, které ukládají některá vaše data, což znamená, že pokud k nim někdo chce hodně získat přístup, mohou. To je obzvláště běžné u bezplatných služeb, jako je HideMyAss, kteří kdysi někoho uvěznili tím, že nedodrželi to, co má služba dělat..

SoukroméVPN? Je dodáván s nejvyšším 256bitovým šifrovacím kódem s 2048bitovým DH klíčem, který si nikdo nemůže dovolit zlomit. Některé nižší úrovně šifrování se snáze rozbijí, ale kvůli této je to směšně obtížné.

To by stálo za to vůbec nic, kdybychom na vás uložili nějaké informace, i když malé, ale ne, a my prostě neříkáme, že ne. Nemůžeme. Nejsme z Velké Británie. Nejsme také Američané. Jsme Švédové, naše země má přísné zákony, které nám v tom brání, i když byli lháři.

Jo, a při registraci ani nepožadujeme vaše jméno, adresu nebo podobně. Pokud si přejete, můžete dokonce platit za bitcoiny.

Nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2018

Potřebujete rychlost. Potřebujete bezpečnost. A co je nejdůležitější, potřebujete přístup. To je to nejlepší VPN pro Fire TV Stick v roce 2018. Chceme mít přístup ke všem. „Most“ nestačí.

Napsal Michael Smolski.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 70 = 78

map