Nejlepší VPN pro cestování do Číny za prací (a zábava po práci)

Nejlepší VPN pro cestování do Číny za prací (a zábava po práci)

Autor: Michael Smolski, 2018-09-30 10:36:10 in Travel


Chystáte se do Číny a nechcete se vypořádat s nedostatkem Netflixu, Facebooku, Instagramu, WhatsApp a skoro všech nástrojů, ke kterým máte přístup, ať už je to práce nebo zábava po práci? VPN je to, jak to děláte. Otázka zní, která VPN? Co potřebuje nejlepší VPN pro cestování do Číny pro práci?

A co je nejdůležitější, vaše bezpečnostní záležitosti jsou důležité, pokud jde o nejlepší VPN pro cestování do Číny!

Pokud jste původem z Číny, ale už tam nežijete, platí to zejména proto, že Čína nezachází s čínskými uživateli, kteří používají právo VPN. Jednoduše řečeno, můžete skončit ve vězení. Pokud nejste čínským občanem, budete mít jednodušší, ale ať už hledáte nejlepší VPN pro cestování v Číně za prací nebo zábavou, nelze ji zjistit jako VPN.

Problém se samostatnými službami VPN je v tom, že nenabízejí tzv. „Tajný režim“.

A když jste v Číně, v zemi, která si dala za cíl zavést služby VPN a omezit tak lidi na plný přístup k internetu, rozhodně nechcete riskovat, že zjistíte, že používáte VPN, nebo vy nebudou mít přístup na žádné stránky na internetu vůbec.

PrivateVPN neměl vždy tento režim, ale nyní ano. Nejlepší VPN pro cestování do Číny za prací nebo bez práce ji potřebuje. Bez někoho je snadné si uvědomit, že nepoužíváte VPN.

Nejlepší VPN pro cestování do Číny musí zabránit všem únikům

Pokud to Čína zjistí, přijme opatření. Mohou zabavit vaše věci, nebo mohou udělat mnohem víc. Podle toho, kdo jste.

Cílem tohoto příspěvku je poskytnout vám nejlepší VPN pro cestování do Číny, aby nebylo možné, aby Čína něco objevila o vás.

A PrivateVPN přijímá několik opatření, aby zajistil, že nedojde k žádnému úniku. Představte si, že je plně chráněn 2048bitové šifrování pomocí AES-256 což je nejvyšší úroveň šifrování na trhu, ale vaše data unikají kvůli malému úniku.

Ne s PrivateVPN.

S naší službou nabízíme ochranu proti úniku IPv6, ochranu proti úniku DNS, přepínač zabití a ochranu aplikací. Není možné, abyste se v Číně vystavovali se všemi těmito funkcemi.

Přístup k záležitostem příliš!

Nepoužíváte VPN, abyste zůstali v Číně chráněni. Chcete získat přístup k obsahu a výše uvedené věci vás pouze chrání, když se pokoušíte získat přístup k obsahu, který v Číně jinak není k dispozici.

Servery VPN záleží.

Upřímně řečeno, jakýkoli server VPN udělá dobře, protože vám umožní používat Whatsapp nebo Facebook. Tyto společnosti se za tímto účelem nevyvíjejí žádné úsilí, aby zablokovaly služby VPN. Proč by? Není na to žádný tlak.

Problémy začínají, když normálně žijete v USA a chcete získat přístup k American Netflix, když jsou mimo USA. Nebo DAZN, což je streamingová platforma pro sport mimo Kanadu. A nezapomeňme na Hulu, Amazon Prime a BBC. Tyto služby se snaží zabránit vám v přístupu k obsahu mimo podporované regiony, i když obvykle žijete v podporované zemi..

Je tomu tak proto, že tyto společnosti jsou pod tlakem, aby neumožňovaly lidem z jiných zemí prohlížet si obsah, protože držitelé práv udělují práva na určitý obsah. To znamená, že většina VPN s těmito službami nepracuje.

Nejlepší VPN pro cestování do Číny za prací a zábavou vám umožní přístup k vašim nástrojům, ale také k platformám s omezeným přístupem k zeměpisným oblastem.

A to je místo, kde přichází PrivateVPN. PrivateVPN nenabízí pouze servery VPN, které spolupracují s American Netflix, Amazon Prime, které je v těchto dnech nesmírně těžké, nebo Hulu. PrivateVPN nabízí nejúčinnější služby Netflix a je také jedinou službou podporující DAZN. Pokud jde o přístup k blokovanému obsahu, PrivateVPN je nejlepší VPN pro cestování do Číny za prací a zábavou.

Nejlepší VPN pro cestování do Číny za prací a zábavou musí být také dostatečně rychlý

Jaký je smysl přístupu k DAZN, abyste mohli sledovat živé sporty, pokud vaše připojení není dostatečně rychlé? Existuje velká mylná představa o službách VPN, které zpomalují připojení k internetu. Není to vymyslet. To je pravda. Služby, které nenakupují internetovou kapacitu od poskytovatelů přenosu IP, mají tendenci nabízet pomalejší služby. Neslibujeme vám, že vám nabídneme rychlosti, které překonají světové rekordy, ale nabídneme vám to, co byste dostali jinak, ať jste kdekoli. Je to tak dobré, jak můžete.

Cestujete do Číny? Přidej se k nám teď. Jakmile se tam dostanete, možná to nebude možné!

Napsal Michael Smolski.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me