Nejlepší streamovací zařízení pro televizi do roku 2020 (Top 4)

Nejlepší streamovací zařízení pro televizi do roku 2020 (Top 4)

Autor: Michael Smolski, 2019-12-22 09:54:20 v Průvodci


Vaše inteligentní televize? Je to k ničemu. Pokud chcete nejlepší zážitek ze streamování, potřebujete televizi s dostatečně dobrým softwarem a to je nakonec to nejlepší zařízení pro streamování pro televizi. Je to zařízení s nejlepším softwarem.

Nejlepší streamovací zařízení pro televizi do roku 2020? Existují čtyři uchazeči. Apple TV, Amazon Fire TV, Roku a Chromecast. Všichni mají nějaké klady a zápory.

4. nejlepší streamovací zařízení pro televizi - Apple TV 4K

Každý uživatel Apple si bezpochyby užije funkcí Apple TV, jako je AirPlay, která umožňuje bezdrátové vysílání mezi zařízeními, proto je toto zařízení pouze na místě číslo 4.

Apple TV je velmi uživatelsky přívětivý pro Apple, ale je pouze přátelský pro Apple. To je důvod, proč na to nedostanete YouTube ve 4 kB. A to není dost dobré, pokud jde o sledování televize. Zejména od verze 4K Apple TV začíná v Evropě 179 a 199 EUR.

V Apple TV získáte přístup ke všem nejnovějším platformám pro streamování, včetně vlastní Apple TV Plus, která je překvapivě cenově velmi nízká, alespoň pro Apple, ale pokud jde o obsah, je nyní velmi omezená, ale je zdarma. na rok, když si koupíte Apple TV.

Na zařízeních Android to však nebude fungovat...

Pro koho stojí Apple TV 4K? Milovníci ekosystémů Apple.

Kromě toho, není důvod, aby si to. Zejména proto, že můžete skutečně získat níže uvedená 3 zařízení společně, za cenu nižší než je cena 4K Apple TV.

3. nejlepší streamovací zařízení? Google Chromecast

Google Chromecast je jako AirPlay pro ty, kteří nemají pouze zařízení Apple.

Můžete ji synchronizovat s telefonem, tabletem nebo počítačem s Google Chrome během několika sekund.

Hlavní rozdíl mezi prohlížečem Chromeast a Apple TV spočívá v tom, že ke spuštění Chromecastu potřebujete zařízení. Zda to právě zapíná Netflix v telefonu a klepne na ikonu, která se objeví, a někteří by to mohli považovat za nepříjemné.

Osobně považujeme za pohodlnější použít náš telefon k zapnutí toho, co chceme nejdřív sledovat na našem telefonu, ale mít dálkový ovladač by bylo také skvělé.

Teoreticky získáte na Chromecastu formu AirPlay a přístup ke streamování všech služeb z telefonu, bez Apple TV +, takže otázkou je, proč je to lepší?

No, jak můžete získat za pouhých 69 dolarů & 64 € za verzi 4K a 35 $ & 29 EUR za standardní verzi.

Jeho největším omezením je to, že se vždy musíte připojit k některému zařízení a že na zařízení nejsou žádné skutečné aplikace, které můžete pouze zapnout, což z něj dělá opravdu streamovací zařízení.

Druhé místo jde do Roku Streaming Stick+

Roku je velmi blízko tomu, jak by měla vypadat streamovací zařízení pro televizi do roku 2020, a je to nejdostupnější 4K HDR streamovací zařízení tam, právě teď je to jen 44 $ nebo 33 EUR se slevou v Evropě a 29 $ pro Premiéru Roku, která také podporuje 4K.

Zařízení Roku jsou kombinací toho, co vítěz tohoto nejlepšího streamovacího zařízení pro televizní příspěvek nabízí, Amazon Fire TV Stick a Apple TV.

A upřímně řečeno, jedná se o platformu, která se dlouhodobě inovuje a podporuje 4K a HDR 10 dlouho předtím, než Apple udělal na jejich Apple TV.

V Dolby Vision však není streamováno, i když to záleží pouze na tom, že máte na prvním místě skvělý zvuk.

1. místo - Amazon Fire TV Stick

Nejlepší zařízení. Nejlepší vlastnosti. A ano, překvapivě celkově nejlepší cena za to, co dostanete.

Můžete získat Amazon Fire TV Stick ve 4 kB za pouhých 49,99 $, nebo méně, pokud to nepotřebujete.

4K. HDR 10. Dolby Vision. Méně než 1/3 ceny Apple TV.

Za ušetřené peníze můžete získat 10 měsíců Hulu, ESPN + a Disney + s balíčkem balíčku Disney Plus.

Na rozdíl od Apple se Amazon chopil přístupu otevřenosti. Na toto zařízení můžete nainstalovat prakticky cokoli, i když není v amazonském Appstore.

A zatímco aplikace nebudou mít pocit Apple, protože se jedná o všechny aplikace pro Android, máte svobodu instalovat aplikace pro Android, které nejsou ani v amazonském Appstore, což z něj dělá nejotevřenější streamovací zařízení pro televizi. Ano, můžete dokonce nainstalovat Kodi na Fire TV Stick.

Ceny a otevřenost již toto zařízení postavily na špici ve srovnání s ostatními streamovacími zařízeními, kromě toho, že Amazon to posouvá ještě dále.

Nabízí také oficiální podporu pro služby VPN, jako je PrivateVPN, což je důležité pro nejlepší možnosti zábavy, zejména pokud žijete mimo USA.

Bez sítě VPN nebudete moci mimo USA sledovat Disney +, Hulu, ESPN +, americký Amazon Prime, DAZN a mnoho dalších. Služba VPN vám umožňuje virtuálně změnit vaši polohu, což znamená, že nebudete mít žádné problémy s přístupem k požadované zábavě..

...I když to také závisí na službě VPN, kterou používáte. Všechny tyto platformy uváděly, jak míra opatření proti službám VPN znamená, že ne všechny služby je mohou odblokovat.

Proto je důležité dávat pozor na kvalitu před kvantitou. A přiznejme si to, občas všichni padáme kvůli množství.

PrivateVPN se zaměřuje na kvalitu před kvantitou, a proto zatímco jiné služby mají tisíce serverů, PrivateVPN zatím nepodporuje streamingové služby, které chcete používat, stálou rychlostí.

Nabízíme 7denní zkušební verzi, která nevyžaduje kreditní kartu, abyste si ji mohli vyzkoušet sami.

Jedná se o nejlepší streamovací zařízení pro televizi do roku 2020

Streamování zařízení? Pokud žijete mimo USA a chcete získat přístup ke všem streamovacím službám, které nejsou dostupné mimo USA, jsou zařízení Amazon jedinou možností, protože podporují služby VPN.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me