Který streamovací zařízení je pro vás nejlepší

Který streamovací zařízení je pro vás nejlepší

Autor: Michael Smolski, 2019-06-25 22:38:35 in Entertainment


V poslední době jsme hodně hovořili o streamovacích platformách a diskutovali jsme o tom, zda Netflix stojí za to se spuštěním Disney Plus, ale možná tím větší, na co se dívat, je streamovací zařízení, které si vyberete, protože v závislosti na typu a vaší zemi, některé ze streamování služby, ke kterým chcete přistupovat, nemusí být dostupné. Který streamovací zařízení je pro vás nejlepší? Začněme.

Který streamovací zařízení je pro vás nejlepší, záleží na vašich potřebách

Pokud jste milovníkem Apple a jste zvyklí na ekosystém Apple, nebudeme vám říkat, že nejlepším streamovacím zařízením pro vás je platforma Android. To prostě nedává smysl.

Existuje mnoho platforem, jako je Roku, které nejsou založeny na Apple nebo Android a které by lidé rádi milovali, což by stálo za to zvážit, pokud se chcete zbavit dvou velkých hráčů, kterými jsou Google a Apple, ale jste tady, protože chcete vědět které streamovací zařízení je pro vás nejlepší.

Tak tady to je.

Pokud chcete pouze streamovat to, co se hraje na vašem telefonu, do vaší televize, dělá Google Chromecast skvělou práci. Pokud však chcete vědět, které streamovací zařízení je pro vás nejlepší, protože chcete ze své zábavy vytěžit maximum, pak je odpověď zcela jasná.

Ani Roku, Chromecast ani Apple TV nejsou možnosti, které stojí za to se podívat.

Proč?

Existují dva důvody.

  1. Nemůžete instalovat aplikace pro Android, které by byly k dispozici v obchodě s aplikacemi pro Android pro telefony. To znamená, že jste zaseknuti pouze s tím, co vám platformy umožňují přístup, a to není skvělé pro zábavu. Pokud chcete sledovat živé televizní vysílání s Hulu a mimo USA, nebude to fungovat s Chromecastem, Apple TV nebo Roku.
  2. Na těchto platformách nemůžete získat VPN, a to ohromně omezuje vaše možnosti zábavy.

Pokud chcete sledovat živé televizní vysílání s Hulu a mít VPN, můžete sledovat Hulu mimo USA. Je to proto, že služby VPN vám umožňují změnit vaši polohu bez pohybu.

Který streamovací zařízení je pro vás nejlepší? Ten, který vám umožní přístup ke všem zábavám, ke kterým chcete přistupovat, bez ohledu na to, kde jste.

S VPN můžete odblokovat jakoukoli platformu, která je aktuálně blokována ve vaší zemi nebo zemi, kterou navštěvujete. A nakonec, tato schopnost je rozdíl mezi streamovacím zařízením, které je pro vás nejlepší nebo ne.

Takže které streamovací zařízení je pro vás nejlepší? Amazon Fire TV Stick.

Výhody služby VPN

Pokud žijete v USA a v současné době máte skvělou knihovnu Netflix a máte přístup k Hulu a DAZN, je to skvělé.

Druhé, co opustíte USA, Hulu, DAZN a mnoho dalších platforem, však hned přestanou fungovat. A co Netflix? Vaše knihovna se výrazně zmenší. Pokud jdete do nesprávné země, budete mít přístup pouze k 15% americké sítě Netflix.

To je důvod, proč je schopnost zařízení pro streamování nejdůležitější věcí, na kterou je třeba se podívat při výběru toho, které zařízení pro streamování je pro vás nejlepší. I když neplánujete získat síť VPN v dohledné době.

Je to ještě horší pro lidi, kteří obvykle nežijí v USA. Zatímco DAZN je k dispozici v Kanadě, není to jako ve Velké Británii. U lidí mimo USA není VPN pouze otázkou odblokování obecně dostupného obsahu. Jedná se především o využití většiny služeb.

A to je místo, kde Amazon Fire TV Stick opravdu vyniká jako streamovací zařízení, které je pro vás nejlepší.

SoukroméVPN? Je to v Amazon Appstore. Podporuje také nejvíce Netflix regiony, spolu s platformami, jako jsou BBC iPlayer, DAZN, Hulu, Amazon Prime, a mnoho dalších, o kterých si můžete přečíst na našem blogu, nebo požádáním o zákaznický servis. Jo, a to také přichází s Stealth VPN, která vám umožní používat VPN v zemích, jako je Čína, kde standardní VPN služby normálně nefungují.

A to není případ každé služby. Platformy jako DAZN se musí snažit zabránit tomu, aby s nimi VPN služby spolupracovaly. Proto PrivateVPN investuje do kvality nad kvantitou. Zatímco jiné služby nabídnou tisíce serverů, poskytujeme servery, které pracují se službami, které lidé chtějí používat.

Pokud byste právě dostali inteligentní televizi?

Nyní víte, které streamovací zařízení je pro vás nejlepší, ale co když máte chytrou televizi? Je to dobrá volba? Záleží.

Pokud často necestujete a jste na trhu pro televizi, možná by byla skvělá možnost získat chytrou televizi s Android TV, která také podporuje technologii PrivateVPN, což znamená, že můžete také odblokovat všechny služby, ke kterým chcete přistupovat, na to.

Problém je v tom, že většina chytrých televizorů nepřichází s Android TV, takže jste omezeni, pokud jde o výběr, mezitím může být Fire TV Stick zapojen do jakékoli moderní televize.

To by mělo vyřešit otázku, které streamovací zařízení je pro vás nejlepší

Větší otázka, kterou můžete mít? Jak používat DAZN nebo Hulu v nepodporované zemi. I když s tím VPN pomáhá, není to tak jednoduché, jako pouhé použití správné VPN. Proto na našem blogu děláme průvodce těmito platformami.

A pokud potřebujete pomoc, pomůže vám naše zákaznická podpora! A ano, naše zákaznická podpora je skutečná. Někteří to dokonce srovnávají s pocitem jako „rodina“.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me