Jsou bezplatné služby VPN bezpečné v roce 2019 a za jakou cenu?

Jsou bezplatné služby VPN bezpečné v roce 2019 a za jakou cenu?

Michael Smolski, 2019-01-07 22:22:34 ve službě VPN


Existuje spousta skvělých bezplatných služeb VPN, které zpochybní existenci placených služeb VPN, ale pak jsou tu další, jako jste vy, kteří přemýšlí, že jsou bezplatné služby VPN bezpečné k použití v roce 2019 a za jakou cenu? Tady je ta věc, když je něco zdarma, často platíte měnou soukromí.

No, to není skvělý začátek tohoto příspěvku, hm?

Ale to je realita.

To neznamená, že byste neměli používat bezplatnou VPN, protože pro některé mohou být stále skvělou volbou, v závislosti na ceně, kterou jste ochotni zaplatit, a na tom, co skutečně potřebujete.

Data často stojí více než vaše předplatné někomu

Pokud vás zajímá, jaké bezplatné služby VPN lze bezpečně používat v roce 2019 a za jakou cenu, je část nákladů velmi zajímavá.

Zdá se, že vaše data mohou mít hodnotu kolem 240 USD ročně. Mnohem více, než byste zaplatili za roční předplatné VPN. Data použitá k tomu samozřejmě nejsou přesně založena na odvětví VPN, ale ukazují, že data jsou cenná.

Ale služby VPN jsou určeny k zajištění soukromí, správně?

Ano, ale když je něco zdarma, často platíte v měně soukromí.

Facebook má VPN s názvem Onavo. Možná jste o tom slyšeli. Možná ne. Ať tak či onak, shromáždilo mnoho dat. Apple nakonec skončil tím, že ji odstranil ze své prodejní věci! Je to bezplatná služba a chrání vás, jako by VPN měla, kromě toho, že platíte také za to, co získáváte, s tím, co získáváte.

To je jen jedna VPN služba. Data mohou být prodána třetím stranám. A co když to vláda koupí? Není to etické, ale je to proveditelné. Pro země, jako je Čína, by nebylo překvapením, že něco takového učiní.

Takže jsou bezplatné služby VPN bezpečné pro použití v roce 2019 a data, která se shromažďují, jsou důležitá??

Používání bezplatných služeb VPN je ve většině případů bezpečné. Ale to proto, že se nikdo nestará o to, že přistupujete k něčemu, co by pravděpodobně nemělo být.

Problém je, když někdo začne pečovat nebo použije vaše data proti vám. Tehdy se bezplatné služby VPN stanou nebezpečnými.

Pokud uděláte cokoli, co by mohlo být v zemi, ve které se nacházíte, nelegální, a žádáte, jsou bezplatné služby VPN bezpečné k použití, měli byste investovat do placené služby, než ji budete litovat.

Ale nejde jen o nezákonné věci. Jedná se o uchovávání informací, které by mohly být zpřístupněny, nebo je známo, že pocházejí od vás, protože služba obsahuje informace o vás. Mluvíme o zákaznických informacích. Mluvíme o soukromých konverzacích.

Není to jen otázka bezpečného používání bezplatných služeb VPN v roce 2019

Problém ochrany osobních údajů přesahuje bezplatné služby. Jde o to, že bezplatné služby jsou více vystaveny problémům s ochranou soukromí, protože takto vydělávají peníze. Placené služby, vydělávají z placeného předplatného, ​​to však neznamená, že data neukládají. V posledních letech došlo k incidentům týkajícím se společností VPN, které tvrdily, že neuchovávají protokoly, které by mohly vystavit kohokoli, zatímco.

A nakonec, zatímco bezplatné služby VPN shromažďují data, líbí se jim to alespoň Onavo. Některé placené služby tvrdí, že když to tak není. A to je velké nebezpečí. Chystáte se získat bezplatnou službu a zajímá vás, jaké bezplatné služby VPN lze bezpečně používat v roce 2019 v naději, že tento příspěvek byl nesprávný nebo máte placenou službu, která vás stále může vystavit?

Co když služba legálně nemůže uložit vaše záznamy?

Nechceme vám říkat, že PrivateVPN je nejdokonalejší služba, jakou jsme kdy udělali. Nikdy bychom nemuseli vydávat aktualizace, ale my vám řekneme, že jsme byli vybráni jako nejlepší služba pro zákaznický servis a hodnotu. A tato hodnota je zvláště ukázána v zábavní sekci s naší podporou pro nejvíce umístění Netflix, DAZN, Hulu, BBC a většinu dalších zábavních platforem, což znamená, že ať už chcete používat cokoli, můžete do značné míry bez ohledu na to, kde jste, i když jste v Číně s naší sítí Stealth VPN, která pracuje i na Amazon Fire TV Stick!

Ale co je důležitější pro vás, protože čtete tento příspěvek a hledáte službu, která je plně bezpečná, PrivateVPN je švédská společnost, přičemž Švédsko je před ostatními zeměmi, pokud jde o zákony na ochranu soukromí. Nechceme vaše data, ale pokud ano, nemůžeme je mít ani legálně. A pokud existuje něco, čemu věřit, snad by to měl být zákon.


Takže jsou bezplatné služby VPN bezpečné v roce 2019?

Většina lidí bude při používání bezplatné služby VPN v bezpečí. Pokud to však hledáte, je pravděpodobné, že v bezpečné oblasti neděláte nic. A pokud ano, pak zatímco pro vás může VPN z hlediska bezpečnosti stačit, protože většina lidí se nestará, nebudete moci používat většinu internetu v zemích, kde probíhá cenzura, nemluvě o tom vám budou chybět zábavní funkce, které poskytuje služba VPN.

Nakonec vaše soukromí je cena, a když se pravděpodobně nestaráte o někoho, kdo ví, na jaké stránky jste dnes vstoupili, bude vám záležet, když někdo přistoupí k něčemu, co někdo opravdu nechce znát.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me