Je PrivateVPN dobrý? Co byste měli vědět o PrivateVPN

Je PrivateVPN dobrý? Co byste měli vědět o PrivateVPN

Michael Smolski, 2019-02-13 11:09:19 ve službě VPN


S každou službou přicházejí otázky jako „je PrivateVPN dobrá?“ V tomto příspěvku nebudeme pokrývat vše, co o PrivateVPN vědět. Je nemožné odpovědět na všechny otázky tam pouze v jednom příspěvku, ale zde jsou některé z častých otázek týkajících se PrivateVPN, které vám vysvětlíme, doufejme, že vám pomůžeme při rozhodování o tom, zda je PrivateVPN dobrý, pro vaše konkrétní potřeby..

Pracuje PrivateVPN s Netflixem?

PrivateVPN nepracuje jen s Netflixem. Podporuje nejvíce regionů Netflix na trhu na základě testů provedených společností Comparitech, které se skládají z 5 000 manuálních testů. Pokud chcete sledovat americký Netflix, UK Netflix, pfft, dokonce i korejský Netflix, PrivateVPN jste pokryli podporou 21 regionů Netflix.

Pokud vás zajímá, je PrivateVPN dobrá, pokud jde o Netflix, pokud jde o podporu regionu, není to lepší.

Spolupracuje PrivateVPN s DAZN?

Ano, jsme jedinou platformou, která pracuje s DAZN.

Spolupracuje PrivateVPN s Hulu, Amazon Prime, HBO a BBC iPlayer?

Ještě jednou ano. PrivateVPN podporuje všechny hlavní platformy a také mnoho malých!

Pokud existuje malá služba, o které si nejste jisti, obraťte se na náš zákaznický servis.

Jak bezpečný je PrivateVPN?

Je PrivateVPN dobré pro některé by mohlo být vše o tom, jak dobré PrivateVPN funguje zábava moudré, pro ostatní je to všechno o bezpečnosti, a pokud jde o zabezpečení jde, PrivateVPN přichází s 2048-bitovým šifrováním s AES-256, nejvyšší úroveň šifrování na trh.

Šifrování samozřejmě není jediné, na čem záleží. PrivateVPN také přichází s Killswitch, Application Guard a IPv6 Leak Protection, která vám umožní zůstat zcela v bezpečí při používání VPN.

SoukroméVPN je založena ve Švédsku se silnými zákony na ochranu osobních údajů, což znamená, že protokoly se také neukládají, což vám umožní zůstat plně chráněni. Společnosti VPN rádi říkají, že neukládají protokoly, ale pak se něco stane, vláda požádá o data a rozmach, to je tam. To se stalo předtím. Vzhledem k švédským právům nemůže společnost PrivateVPN dělat to, že jste v bezpečí.

Má PrivateVPN Stealth VPN?

Ano. Ať už je to vaše zařízení Apple, Android nebo Amazon, nezapomeňte stolní počítače, PrivateVPN má Stealth VPN.

Technologie Stealth VPN umožňuje obejít bloky VPN v zemích, jako je Čína. V podstatě vám umožňuje míchat v zemích s cenzurou, abyste nebyli objeveni. Velmi důležité mít.

Funguje funkce PrivateVPN v Chromecastu a Apple TV?

Pro některé, je PrivateVPN dobrá, bude plně záviset na tom, zda funguje na platformách, které by člověk mohl použít.

Ale ne, PrivateVPN nepracuje s Chromecastem a Apple TV. A žádné další služby VPN.

Funguje to s Fire TV Stick a dalšími Amazonskými zařízeními, takže pokud chcete používat VPN na velké obrazovce, abyste získali přístup k takovým jako DAZN nebo American Netflix, důrazně doporučujeme, abyste si je získali, pokud již nemáte Android TV zapnutý váš televizor. PrivateVPN s tím také pracuje.

Funguje PrivateVPN v Číně?

Ano. Funguje v Číně a ve všech dalších zemích s cenzurou, pokud používáte VPN Stealth VPN. Klienta musíte mít předem, i když jinak může být problém se stažením.

Kde je založeno PrivateVPN?

Jak již bylo zmíněno, společnost PrivateVPN sídlí ve Švédsku, kde jsou zavedeny přísné zákony na ochranu soukromí, díky čemuž je používání VPN mnohem bezpečnější než od společnosti v USA nebo Velké Británii..

Je PrivateVPN zdarma?

Ne. Ale kdyby to bylo tehdy, nechtěli byste hledat, zda je PrivateVPN dobrá.

Problém s bezplatnými službami VPN je v tom, že když je něco zdarma, platíte v měně soukromí. Onavo ve vlastnictví Facebooku je toho vynikajícím příkladem.

Pokud používáte bezplatnou síť VPN, s největší pravděpodobností rozdáváte svá data, přesně to, co vás VPN má chránit před. Bezplatné služby VPN jsou také mnohem populárnější, což znamená, že více uživatelů znamená větší přetížení a ještě horší servery, které nepracují se službami, ke kterým chcete přistupovat..

Takže ne, PrivateVPN není zdarma, ale také to není tak drahé, že lidé jsou často vybíráni jako nejlepší VPN VPN.

Kolik serverů PrivateVPN přichází?

Mnoho lidí miluje soudit na základě čísel. Určují, že je PrivateVPN dobrý podle toho, kolik serverů má.

SoukroméVPN? Aktuálně přichází s 59 serverovými oblastmi. Existuje spousta služeb, které mají mnohem více.

Kolik z nich však pracuje se službami, které chcete použít? PrivateVPN nemusí mít nejvíce serverů, ale díváte se na to špatně. Místo toho, abyste se podívali na to, kdo má nejvíce serverů, podívejte se, kolik z těchto serverů pracuje s likes Netflixu. PrivateVPN nemá nejvíce serverů, přesto nějak má nejvíce podporované regiony Netflix na trhu.

Kvalita záleží na množství.

Je PrivateVPN dobrá až do rychlosti?

Pokud váš internet v současné době saje, bude váš internet při používání PrivateVPN stále sát.

PrivateVPN však získává většinu své internetové kapacity přímo od poskytovatelů přenosu IP, nikoli z hostitelských webů. Umožňuje mnohem rychlejší připojení, pokud jde o ping i celkovou rychlost stahování, než kdyby měla internetovou kapacitu jen z hostování webů, což je běžná praxe, protože je levnější.

S technologií PrivateVPN nebude váš internet rychlejší, pokud vás poskytovatel internetu na určitých stránkách neomezuje, ale také nebude pomalejší. Přesně to samé. VPN je dobrá pouze pro zábavu, pokud nakonec funguje.

To jsou všechny základy všeho, co byste chtěli vědět o PrivateVPN

Pokud bychom měli odpovědět na každý malý detail nebo na každou funkci, kterou PrivateVPN přichází, pravděpodobně byste usnuli. Místo toho jsme se zabývali věcmi vědět o PrivateVPN, že lidé požadovali.

Pokud jste se naučili vše, co potřebujete, abyste mohli začít, předpokládáme, že víte, jak se zaregistrovat, a pokud máte další otázky, samozřejmě, kontaktujte naši zákaznickou podporu.!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me