Je Game of Thrones Season 8 na Netflixu? A jak to funguje kdekoli

Je Game of Thrones Season 8 na Netflixu? A jak to funguje kdekoli

Autor: Michael Smolski, 2019-02-25 09:37:06 in Entertainment


„Je na Netflixu Game of Thrones?“ „Je Netflix sezóna 8 of Thornes?“ V jednu chvíli se každý, kdo chce sledovat Game of Thrones, ptá: „Je Game of Thrones na Netflixu?“

Jednoduše řečeno, Game of Thrones season 8 není na Netflixu. Ve skutečnosti na Netflixu není žádná sezóna Game of Thrones.

A vzhledem k tomu, že zatímco Netflix je skvělý a má fantastické představení, HBO má své vlastní dvě platformy s názvem HBO TEĎ a HBO GO, a proto by pro HBO nemělo konečný smysl rozdávat to Netflixu od většiny zákazníků HBO NYNÍ se přihlásilo k odběru HBO na Game of Thrones. Nemluvě o tom, že Game of Thrones je nejdražší show na trhu, což znamená, že HBO z toho opravdu potřebuje vydělat peníze. Pokud by Game of Thrones byla na Netflixu, HBO by nikdy nemělo tolik zákazníků jako to, což by zabránilo sérii získat kvalitu výroby, kterou má.

Nemluvě o tom, že zatímco Netflix má několik skvělých produkcí, Game of Thrones se na Netflix jednoduše nehodí.

Takže pokud vás zajímá, je sezóna 8 Game of Thrones na Netflixu, není to a pravděpodobně nikdy nebude. Existuje však způsob, jak to fungovat kdekoli. A není to ani příliš těžké.

Jak si vyrobit Game of Thrones Season 8 Work Anywhere

Chcete-li, aby hra Game of Thrones sezóna 8 fungovala kdekoli, buď ji sledujte přidáním HBO do svého již drahého televizního předplatného, ​​nebo ji sledujete online.

A ano, technicky jej můžete streamovat na jakémkoli webu s obsahem, pokud chcete zničit své zážitky kvůli špatné kvalitě a pokud vám nevadí, zda je vaše zařízení napadeno viry, nebo můžete získat předplatné HBO TEĎ. Skvělá věc na tom je, že můžete získat zkušební období 1 měsíce a na základě skutečnosti, že v sezóně 8 hry o trůny je pouze 6 epizod, můžete zrušit po druhém měsíci, pokud nejste přesvědčeni obsahem na to.

Problém s HBO TEĎ? Funguje to pouze v USA, což znamená, že pokud jste mimo USA, nebudete moci sledovat Game of Thrones. Ale tento příspěvek je o tom, jak zajistit, aby fungoval kdekoli, a to je to, s čím vám pomůžeme.

Abychom mohli hru Game of Thrones sledovat všude, HBO NYNÍ si musí myslet, že jste v USA. Je to tak jednoduché a přesto složité.

Jak oklamete HBO, aby si myslel, že jste v USA, aby hra Thrones fungovala kdekoli?

Pomocí VPN.

VPN je druh služby používané po celém světě, ať už z důvodu ochrany soukromí nebo pro vynechání bloků umístěných službami.

Stačí se připojit k americkému serveru pomocí VPN. Teoreticky.

Není to tak jednoduché jako to kvůli skutečnosti, že služby, jako je HBO, si jsou samozřejmě vědomy věcí, jako je VPN, a snaží se zabránit tomu, aby služby VPN pracovaly s jejich platformami, což znamená, že žádná VPN nebude fungovat.

A tam přichází PrivateVPN. Zatímco jiné služby inzerují, kolik serverů mají, volíme kvalitu před kvantitou. Mít obrovské množství serverů, ke kterým se můžete připojit, je skvělé, dokud si neuvědomíte, že většinu serverů nemůžete použít pro věci, pro které je chcete použít..

SoukroméVPN? Nemá tam nejvíce odtoků, přesto podporuje nejvíce regionů Netflix na trhu. Má také servery s jejich internetovou kapacitou, které přicházejí přímo od poskytovatelů IP přenosů, nikoli pouze od hostingových společností, což znamená, že celkově získáte stabilní připojení, které je důležité pro streamování obsahu. PrivateVPN je také jednou z mála služeb, které podporují DAZN, což je Netflix živého vysílání.

Jistě, některé další služby, které budou také fungovat s HBO, ale pokud hledáte službu, která podporuje vše, co chcete, spíše než mít více serverů, než můžete pochopit, že také nefungují s mnoha službami, pak PrivateVPN je skvělá volba pro vás. Ten, který nabízí také 30denní záruku vrácení peněz.

To je, jak zajistit, aby hra o trůny fungovala kdekoli

Pokud jste přemýšleli, že na Netflixu je sezóna 8 Game of Thrones, není to tak, ale existuje jistý způsob, jak to fungovat kdekoli. Potřebujete pouze HBO HNED, PrivateVPN nebo nějakou jinou VPN, která pracuje s HBO HNED, a dobře, aplikaci HBO HNED, o které je na našem webu blogový příspěvek. Něco na vyzkoušení, zda chcete HBO TEĎ na svém telefonu nebo Fire TV Stick.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me