Jak získat neomezené Wi-Fi na letišti Stansted zdarma

Jak získat neomezené Wi-Fi na letišti Stansted zdarma

Autor: Michael Smolski, 2019-02-13 11:19:04 in Travel


Letiště Stansted nabízí bezplatné Wi-Fi připojení až na 4 hodiny, ale Stansted je také masivním uzlem pro neoficiální nepřímé lety od levných leteckých společností, které často sestávají z přenocování na celou noc na letišti nebo jinak většiny den. Pokud na Stansted čekáte 6,8 nebo 10 hodin, pak tyto 4 hodiny nejsou nikde poblíž. A platit docela šílené částky za to, že získáváte přístup k několika hodinám Wi-Fi pokaždé, když létáte.

A na letišti Stansted existuje způsob, jak získat zdarma neomezené Wi-Fi.

Jak získat neomezené Wi-Fi na letišti Stansted zdarma

Na tomto blogu pomáháme lidem odblokovat blokované části internetu, ať už se jedná o používání internetu jako u tohoto blogového příspěvku o tom, jak získat neomezené Wi-Fi na letišti Stansted zdarma, nebo zda jde o to, jak odblokovat likes American Netflix nebo DAZN ve Velké Británii. Získejte neomezené Wi-Fi na letišti Stansted zdarma? Není to tak těžké, jakmile víte, co je třeba udělat.

Klíčem k získání neomezeného Wi-Fi je přimět Stansted, aby si myslel, že jste po uplynutí 4 hodin jiným zařízením. Pokud jde o přístup k American Netflix ve Velké Británii, mluvíme o tom, jak musíte být v USA prakticky. Tento? Jedná se o mírně odlišný proces, protože v podstatě zahrnuje změnu zvláštního jedinečného kódu přiřazeného vašemu zařízení.

Říká se tomu MAC adresa, která znamená kontrolu přístupu k médiím. Adresa MAC, kterou lze jednoduše zadat, je adresa pro vaše zařízení Bluetooth nebo Wi-Fi v zařízení. To je to, co se líbí letišti Stansted nebo jiným letištím, aby vám zabránilo příliš dlouho používat bezplatné Wi-Fi. Pokud si můžete změnit adresu MAC, můžete na letišti Stansted získat neomezené Wi-Fi připojení zdarma.

K tomu potřebujete měnič MAC adres.

  • Nejprve na Googlu vyhledejte výraz „Tmac v6“ nebo stačí stisknout odkaz, který jsme vám poskytli, abyste nalezli měnič MAC adres této společnosti s názvem Technitium.
  • Stáhněte si jej a nainstalujte.
  • Jakmile ji otevřete, zobrazí se v horní části aplikace seznam. Najdete zde Wi-Fi. Když tak učiníte, měli byste vidět, jak jsou data odesílána a stahována na pravé straně.
  • Stiskněte tlačítko Náhodná adresa MAC následován Změnit nyní!

A právě tak jste odemkli další 4 hodiny Wi-Fi ve Stanstedu zdarma. Krok opakujte po dalších 4 hodinách přemostění. Po ukončení používání obnovte původní nastavení.

S touto metodou je však problém, protože vám umožňuje bezplatně získat neomezené Wi-Fi na letišti Stansted na stolních zařízeních. K tomu existuje řešení.

Jak získat neomezené Wi-Fi na letišti zdarma na mobilních zařízeních

Telefony jsou skvělé, ale existuje důvod, proč nevymění počítač ani notebook za velmi dlouhou dobu.

Je možné změnit MAC adresu na mobilním zařízení, ale to vyžaduje zakořenění nebo jailbreaking vašeho zařízení. Ale změna adresy MAC v mobilním zařízení ohrožuje vaše zařízení, že už nikdy nebude fungovat, a proto se do toho nedostaneme. Místo toho vám nabídneme snadnou alternativu, která bude fungovat, pokud budete mít přístup k notebooku.

Z čeho se skládá? Hotspotting. Pouhým hotspotem telefonu pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth z vašeho notebooku.

Jak udržovat svá data v bezpečí a blokovat přístupové stránky při používání Wi-Fi zdarma?

Už víte, jak získat neomezené Wi-Fi na letišti Stansted zdarma, ale co nevíte, je cena, kterou získáte. Kdykoli je něco zdarma, máte tendenci platit v měně soukromí. Údaje o vašem použití by mohly být shromažďovány a použity pro reklamní účely, ale ještě horší je, že to, co skutečně děláte, mohli ostatní uživatelé vidět pomocí několika jednoduchých nástrojů. Například zadáním svého hotelu pobytu na Googlu může porozumět někdo jiný.

To je extrémní příklad, který se s největší pravděpodobností nestane, ale extrémní příklady mají tendenci se stávat přesně v okamžiku, kdy si myslíte, že by se nikdy nestalo.

VPN je řešením problémů s ochranou soukromí. Proto je dokonce používán vládami. A soukroméVPN? Dodává se s 2048bitovým šifrováním s AES-256, nejvyšší dostupnou na trhu, což znamená, že budete vždy chráněni.

Ale přiznejme si to, pokud se chystáte získat neomezené Wi-Fi na letišti Stansted zdarma, budete s největší pravděpodobností sledovat Netflix, jako byste pravděpodobně zůstali přes noc. A tam se PrivateVPN stává velmi užitečným. Můžete se snadno připojit k těm americkým jako pouhým stisknutím tlačítka, abyste byli prakticky v USA a mohli sledovat americký Netflix pomocí PrivateVPN, který podporuje nejvíce regionů Netflixu na trhu, jak testuje společnost Comparitech, protože ne každá VPN pracuje s Netflix. Služby jako Netflix neustále podnikají kroky, aby zabránily fungování služeb VPN.

Takto získáte zdarma neomezené Wi-Fi na letišti Stansted

Měnič MAC adres je zásadní. Notebook také, pokud chcete získat neomezené Wi-Fi na letišti Stansted zdarma. A soukroméVPN? Pokud nemáte co skrývat a nebudete pracovat nebo nebudete mít přístup k něčemu citlivému, pak to možná nepotřebujete, ale pokud chcete soukromí a zároveň máte přístup k blokovaným webům, možná byste to měli zvážit, buď Tímto způsobem můžete získat neomezené Wi-Fi na letišti Stansted zdarma.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me