Jak získat Hulu v Kanadě v roce 2019

Jak získat Hulu v Kanadě v roce 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-02-02 11:21:55 in Entertainment


Chcete získat Hulu v Kanadě v roce 2019? Neobviňujeme vás. Zvláště pokud žijete 20 minut od vašich amerických sousedů, kteří si to mohou volně užívat. Ale to, že Hulu v Kanadě není k dispozici, neznamená, že v Kanadě nemůžete nastavit Hulu.

Nemusíte se ani držet omezeného kanadského Netflixu. Můžete sledovat americký Netflix v Kanadě, pokud chcete, a my jsme se o takových obsahech dříve dělali.

Chcete-li získat Hulu v Kanadě v roce 2019, musíte provést 3 kroky:

 • Musíte si založit účet Hulu.
 • Musíte oklamat Hulu, aby si myslel, že jste v USA.
 • A konečně musíte oklamat svůj obchod s aplikacemi a stáhnout Hulu.

Zní to, že dostat Hulu do Kanady v roce 2019 je snadné, že? Nepřesně.

Je to stejně komplikované, jak daleko, pokud jde o přístup ke službě v zemi, kde není k dispozici. Udělejte si účet, není to tak jednoduché. Blázen Hulu, aby si myslel, že jste v USA, vyžaduje také ty správné nástroje. Jo, a obchod s aplikacemi vyžaduje různé pohyby v závislosti na tom, na jakém zařízení chcete Hulu sledovat, takže ne, není to tak snadné.

Ale také chcete dostat Hulu do Kanady v roce 2019 a my vás provedeme tím, jak to udělat nejjednodušším možným způsobem.

Vytvoření účtu Hulu pro získání společnosti Hulu v Kanadě v roce 2019

Zřízení účtu Hulu ve skutečnosti není tak těžké. Pokud již máte správné nástroje. A to je obecně problém.

Nechceme vás projít, jak si založit účet Hulu, protože je stejně jako jakýkoli jiný účet.

Problém?K přihlášení se potřebujete americká karta.

A to komplikuje věci.

Zde jsou naše doporučení:

 • Zeptej se přítele. Pokud žijete v Kanadě, ať už v blízkosti americké hranice nebo ne, je pravděpodobné, že znáte amerického obyvatele. Nejlepší je udělat se zeptat. Zeptejte se, zda chtějí sdílet účet. V závislosti na osobě to nemusí fungovat tak snadno. Možná budete muset nabídnout nějaké pobídky. Možná nabídnete sdílení účtu, který již máte pro něco jiného. Například DAZN. A pokud již Hulu nepoužívají, možná se jich zeptejte, jestli ho chtějí použít, nebo jestli vám mohou pouze udělat účet.
 • Zeptejte se přítele, který žije v USA, pokud můžete použít jejich kartu. Pravděpodobně vám to nedovolí, ale nikdy to nevíte.
 • Získejte předplacenou kartu. Předplacené karty nyní nemají zaručený úspěch, ale je poměrně snadné je získat, a pokud najdete tu správnou, to je vše, co potřebujete.
 • Získejte virtuální kartu. Ty mají ještě menší šanci na úspěch, ale ty jsou nejsnadnější. Důvod jejich nižší úrovně úspěchu? Protože je většina lidí nechává prázdná. Musíte na ně mít peníze.

Jakmile zjistíte problém s kartou, za účelem získání účtu Hulu zadejte americkou adresu a použijte americkou kartu. Kromě toho je to jako registrace na jakémkoli jiném webu.

Chcete-li získat Hulu v Kanadě v roce 2019, musí Hulu myslet, že jste v USA

Vytvoření účtu Hulu je určitě nejtěžší součástí tohoto tutoriálu. Ale přimět Hulu, aby si myslel, že jste v USA, je ve skutečnosti nejdůležitější věcí, kterou musíte udělat, pokud chcete Hulu v Kanadě používat v roce 2019. Protože to vyžaduje, aby si Hulu myslel, že jste v USA každou sekundu, sledujete něco nebo jinak nemůžete sledovat svůj obsah.

Co se musí stát, aby se Hulu dostal v Kanadě v roce 2019 z tohoto pohledu? Musíte opustit Kanadu prakticky. Je to v nejjednodušší možné formě.

VPN je to, co musíte udělat.

Čtete to na stránkách PrivateVPN. To by vás mohlo přimět, abyste si mysleli, že budeme zkreslení.

Pravda je, že pokud chcete, můžete pro Hulu použít jinou službu. Pokud to funguje s Hulu. Problém je, že zatímco služby inzerují, kolik serverů mají, často nezmiňují, co tyto servery podporují. V USA můžete mít více než 100 serverů, ale pokud nepracují s platformami, jako jsou Hulu nebo Netflix, pak to, co má smysl?

Nebudeme říkat, že služba PrivateVPN je pro vás nejlepší službou VPN, protože ne každá služba je pro každého vhodná, ale pokud jde o zábavu, PrivateVPN má servery, které pracují s platformami jako Hulu, Amazon Prime, DAZN a ano, nejvíce oblastí Netflixů na planetě, jak ukazuje test provedený společností Porovnitech.

Pokud potřebujete používat Hulu pouze v Kanadě nebo v jakémkoli regionu, ve kterém se nacházíte, funguje jakákoli služba VPN, která spolupracuje s Hulu. Problém je v tom, že Hulu neustále vyhledává služby VPN kvůli tlaku držitelů práv na obsah, který ukazují. A dává to smysl. Někdo, kdo má právo na televizní pořad v Kanadě, nechce, abyste tuto pořad sledovali přes Hulu. A díky tomu mnoho služeb VPN s Hulu nepracuje. A když se tak stane, často se zhroutí.

Pokud používáte PrivateVPN k získání Hulu v Kanadě v roce 2019, stáhněte si klienta a připojte se k jednomu z fungujících serverů Hulu, což vám umožní sledovat Hulu v Kanadě. Ve vašem webovém prohlížeči.

Na mobilních platformách a Fire TV Stick / Cube je to však o něco složitější, protože potřebujete aplikaci. Pojďme to projít hned teď.

Jak získat aplikaci Hulu v Kanadě na iPhone / iPad

Víte, jak se odhlásit ze svého účtu iCloud? Uděláte to v nastavení.

Musíte se odhlásit a poté vytvořit nový účet se sídlem v USA.

Je to velmi jednoduché, ale musíte o tom vědět, než to uděláte. Síť VPN nezmění umístění vašeho obchodu tak, jak je. I když by to mohly říkat některé weby VPN. Nejprve musíte změnit umístění svého obchodu a pro jeho změnu musíte vytvořit nový účet.

Pokud si nevytvoříte nový účet iCloud, ale místo toho jen změníte svůj aktuální region, ztratíte všechno, takže to nedělejte!

Poté, co získáte Hulu na svém iPhone / iPadu, můžete se přihlásit zpět do svého starého účtu. Nebo ne. Na tom nezáleží. Obsah z obou účtů budete udržovat v obou směrech.

Jak získat aplikaci Hulu v Kanadě na zařízeních Android v roce 2019

Uživatel Android? Ano. Kroky zde budou zcela odlišné od toho, co musíte udělat pro iPhone. V systému Android je to složitější.

 • V zařízeních Android nejprve přejděte na payments.google.com a klikněte na Nastavení.
  Zatímco tam, stiskněte na Země kartu a stiskněte Pokračovat.
 • Vybrat NÁS jako země a do americké adresy.
 • Odeslat a jít do Nastavení vašeho zařízení.
 • Tam stiskněte Aplikace a najít Google Play obchod.
 • Když tam je, stiskněte Vynucené zastavení následován Úložný prostor a najdi Google Play obchod tam taky.
 • zmáčkni VYČISTIT DATA velkými písmeny.

To by vám mělo umožnit získat Hulu v Kanadě na vašich zařízeních Android, a pokud ne, opakujte poslední 2 odrážky. V případě, že se vaše zařízení liší od našich, můžete na Googlu vždy provádět určitá vyhledávání. Nebo kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Jak se dostat Hulu v Kanadě v roce 2019 na Fire TV Stick

Část Fire TV Stick, jak získat Hulu v Kanadě, je vždy naše nejméně oblíbená část, o které je psáno, protože bývá komplikovanější.

 • Nejprve přejděte na web Amazon. Tam stiskněte Váš účet.
 • Měli byste být schopni vidět Obsah a zařízení tam. Stiskněte na to.
 • Tam byste měli mít možnost změnit svou polohu. Změňte to, aby bylo v USA.
 • Poté, co to uděláte, musíte zrušit registraci váš účet na Fire TV Stick / Cube, aby došlo ke změně.
 • Chcete-li to provést, v zařízení Amazon přejděte na Nastavení následován Můj účet, a tam, zrušit registraci, a přihlaste se zpět.

Pravděpodobně budete také muset na svém Amazonském účtu poskytnout nějakou formu americké platby, aby se Hulu mohl stáhnout. I když to záleží na vaší bance / kartě.

Pokud jste chtěli vědět, jak získat Hulu v Kanadě v roce 2019, takto to děláte!

Získat Hulu v Kanadě v roce 2019 není těžké, pokud máte před sebou všechny věci, které musíte udělat. A tento tutoriál pokrývá vše, co potřebujete vědět o tom, jak získat Hulu v Kanadě.

Stejně jako všechny naše další příspěvky pokrývají věci, které vám pomohou nastavit další služby, ať už v Kanadě nebo ne.

Vytvořte si účet pomocí americké karty. Blázni Hulu pomocí PrivateVPN. Stáhněte si Hulu vylepšením nastavení vašeho obchodu. To je vše, co je potřeba.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me