Jak získat Hulu v Austrálii (KROK ZA KROKEM)

Jak získat Hulu v Austrálii (KROK ZA KROKEM)

Autor: Michael Smolski, 2019-06-03 20:24:27 in Entertainment


Chcete získat Hulu v Austrálii? Tento problém se musí zabývat nejen lidé v Austrálii. Lidé ve Velké Británii, kde byste očekávali snadný přístup k obsahu, také musí hledat, jak získat Hulu a proč to není vůbec k dispozici. Právě teď je Hulu k dispozici pouze v USA a Japonsku.

...A všude jinde na planetě, pokud si přečtete tento průvodce krok za krokem o tom, jak dostat Hulu do Austrálie.

Kroky, které musíte podniknout, abyste získali Hulu v Austrálii

Budeme k vám upřímní. Pokud chcete získat Hulu v Austrálii, musíte mít trpělivost. Hulu stojí za to mít, ale není vždy možné, aby to hned fungovalo.

Je to proto, že první krok k získání Hulu v Austrálii vyžaduje americkou kartu. Druhý? Vyžaduje oklamání Hulu, aby si myslel, že jste v USA, přičemž třetí vyžaduje, abyste oklamali svůj obchod s aplikacemi, aby si mysleli, že jste v USA..

Přestože to všechno zní komplikovaně, tento průvodce jej krok za krokem rozděluje, aby byl Hulu v Austrálii co nejbolestnější..

Vytvoření účtu Hulu pro získání společnosti Hulu v Austrálii

Pokud jdete na hulu.com, hned uvidíte dvě možnosti. Jeden pro získání Live TV s Hulu, o kterém jsme nedávno psali, a druhý pro standardní účet Hulu.

Živá volba TV Hulu nabízí 7denní zkušební období, zatímco standardní možnosti Hulu nabízejí 30denní zkušební verzi, což je skvělé, jako kdybyste se rozhodli, že Hulu pro vás není, můžete pokračovat ve svém životě bez Hulu.

Klíčem k vytvoření účtu Hulu je však americká karta. A to může být těžké.

Naše návrhy?

  1. Zeptejte se někoho, kdo má americkou kartu, pokud vám může pomocí karty vytvořit účet. Dokonce nabízejí sdílení vašeho účtu.
  2. Zeptejte se někoho, kdo již má účet Hulu, pokud s vámi může sdílet. Nabídka k zaplacení poloviny účtu.
  3. Získejte předplacenou kartu vydanou v USA.
  4. Získejte virtuální předplacenou kartu vydanou v USA.

Krok 3 kvůli tomu, že jste v Austrálii, bude vyžadovat, abyste počkali někdy, než karta přijde, což ponechá krok 4 jako nejrychlejší řešení, pokud krok 1 nebo 2 není možnost. Pokud provádíte rychlý průzkum na Googlu, existuje spousta služeb nabízejících americké karty.

Naše rada, pokud chcete získat Hulu v Austrálii s krokem 3 nebo 4? Mějte na kartě peníze. DAZN musí ověřit karty, aby se někdo nemohl nadále registrovat pomocí virtuálních karet. Pokud na své kartě nemáte žádné prostředky, nebude to možné.

Po získání účtu Hulu v Austrálii si můžete koupit dárkovou kartu Hulu a místo toho použít tuto metodu.

Kromě toho, pokud se chcete dostat Hulu v Austrálii, pokud jde o vytvoření účtu, kroky, které jsou obecně docela jednoduché. Je to jako vytvořit jakýkoli jiný účet.

Blázen Hulu, aby si Hulu v Austrálii

Blázen Hulu, aby se Hulu dostal v Austrálii, je mnohem snazší, než by většina předpokládala.

Vše, co potřebujete, je VPN, která spolupracuje s Hulu, a to je vše.

Důležité je získat správnou službu VPN.

Pokud chcete získat Hulu v Austrálii, nestačí se připojit k americkému serveru. Hulu dokáže detekovat služby VPN a může jim zabránit v práci.

Proto je zásadní použít VPN, o které je známo, že pracuje s Hulu.

PrivateVPN je takový, který podporuje Hulu, stejně jako to podporuje jako DAZN v Austrálii.

Jedinou těžkou součástí klamu Hulu, jak získat Hulu v Austrálii, je ve skutečnosti nalezení správné VPN, která spolupracuje s Hulu..

Mnozí jednoduše ne.

Chcete-li získat Hulu v Austrálii, stačí VPN, která spolupracuje s Hulu v kombinaci s účtem Hulu, ale v závislosti na tom, kde chcete Hulu sledovat, možná budete muset pokračovat ve čtení, abyste nainstalovali aplikaci Hulu do svého zařízení. Ve vašem obchodu s aplikacemi se nezobrazí, pokud nejste připojeni k americkému obchodu s aplikacemi.

Jak získat Hulu v Austrálii na zařízeních Apple

Chcete-li, aby se Hulu objevil ve vašem obchodě na vašich zařízeních Apple, musíte se odhlásit ze svého účtu iCloud a poté vytvořit nový účet iCloud s vaší polohou se sídlem v USA..

Pokud tak učiníte, ukáže vám americký obchod s aplikacemi a umožní vám tak získat zařízení Hulu v Austrálii na zařízeních Apple.

Je však zásadní, abyste se nepokoušeli změnit svůj region ve svém aktuálním účtu. To povede ke ztrátě všeho.

Pokud si přejete, můžete se stáhnout zpět do svého starého účtu a přepínat mezi nimi, aniž byste cokoli ztratili, po stažení Hulu.

Jak získat Hulu v Austrálii na zařízeních Android

Pokud jde o zařízení Android, Google má malého průvodce, jak změnit umístění obchodu Google Play. Podívejte se na to.

Při změně polohy samozřejmě nezapomeňte změnit svou polohu tak, aby byla v USA.

Jak získat Hulu v Austrálii na Amazon Fire TV Devices

Pokud jde o televizor Android a Fire TV Stick, jsou vaše jediné možnosti.

Roku, Apple TV a Chromecast zatím nepodporují služby VPN.

Pokud si nepřejete získat Hulu v Austrálii, aniž byste museli připojovat notebook k televizoru, důrazně doporučujeme, abyste získali pouze Fire TV Stick.

  • Chcete-li stáhnout Hulu na svůj Fire TV Stick, přejděte ve webovém prohlížeči na svůj aktuální účet Amazon.
  • Klikněte na Účty & Seznamy, následován Spravujte svůj účet a obsah.
  • Zatímco tam změnit svůj region, aby se v USA.
  • Přejít na zařízení Amazon Fire TV. Vybrat Nastavení a Můj účet.
  • Zrušit registraci a přihlaste se zpět na svůj účet.

To vám umožní dostat Hulu v Austrálii na Fire TV Stick.

Bude to vždy tak, že musíte hledat, jak získat Hulu v Austrálii?

To je způsob, jak vysvětlit Hulu v Austrálii krok za krokem, ale víme, že je nepříjemné číst tyto návody jen proto, aby služba fungovala.

V posledních několika týdnech se však v tunelu objevilo světlo.

Nechceme začít spekulace jako jiné weby, ale Disney nedávno získal Hulu ve velmi velké části a souhlasil s nákupem zbývajících podílů Hulu v příštích několika letech, což znamená, že nová skupina bude mít na starosti. To neznamená, že Hulu bude k dispozici po celém světě, jak by někteří navrhli, ale přesto to zvyšuje možnosti, zejména proto, že Disney nemá problém utrácet peníze, a zaměřují se na celosvětový trh svými nedávnými pohyby, jako je Disney Plus, které jsme nedávno mluvil o hodně.

Bylo to užitečné? Věděli jste, že pomocí aplikace PrivateVPN můžete odblokovat co nejvíce regionů Netflix na trhu? Další užitečné návody najdete v našem blogu a pokud máte nějaké problémy, obraťte se na naše zákaznické služby, které naši uživatelé milují!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me