Jak získat HBO TEĎ v nepodporovaných zemích (Kdekoli sledujte hru o trůny)

Jak získat HBO TEĎ v nepodporovaných zemích (Kdekoli sledujte hru o trůny)

Autor: Michael Smolski, 2019-04-15 18:28:42 in Entertainment


S Game of Thrones sezóna 8 vyjde spolu s mnoha dalšími skvělými HBO show, to dává smysl, že byste chtěli získat HBO TEĎ. Většina z nich nemůže, a proto jste tady, protože chcete sledovat HBO TEĎ v nepodporovaných zemích.

V tomto příspěvku vám ukážeme vše, co potřebujete vědět, abyste mohli HBO HNED TEĎ v nepodporovaných zemích. A upřímně řečeno, je to mnohem jednodušší než u mnoha jiných platforem, jako je Hulu, které vyžadují, abyste k registraci například použili americkou kartu.

Jediné, co musíte udělat, abyste HBO TEĎTE v nepodporovaných zemích, abyste mohli sledovat Game of Thrones nebo jakoukoli jinou show, přimět HBO TEĎ, aby si mysleli, že jste v USA. A za druhé, pokud chcete sledovat HBO TEĎ na svém telefonu nebo Amazon Fire TV Stick / Cube, musíte změnit umístění svého obchodu s aplikacemi. A je to.

Klamat HBO, jak získat HBO nyní v nepodporovaných zemích

Tento konkrétní krok je téměř stejný jako jakýkoli jiný krok, o kterém jsme kdy diskutovali, pokud jde o oklamání platformy, ať už se jedná o Netflix, DAZN, Hulu nebo jakoukoli jinou platformu.

Chcete-li získat HBO TEĎ v nepodporovaných zemích, musíte si HBO TEĎ myslet, že jste v podporované zemi, což znamená, že jste v USA.

Klamete to pomocí VPN, která vám umožní prakticky změnit vaši polohu například v USA.

Zde je důležité se podívat na VPN službu, kterou hodláte použít. Existuje spousta možností a za prvé, bezplatné služby VPN nefungují s platformami, jako je HBO. Pokud jste v první řadě v pokušení získat bezplatnou VPN, vytvořili jsme příspěvek o tom, zda se za bezplatné služby VPN vyplatí. Pokud jde o HBO, bezplatná služba VPN nebude fungovat, protože platformy jako HBO se snaží zabránit lidem v práci se službami VPN a bezplatné služby VPN jsou nejjednodušší řešení.

Pak jsou tu ty služby, které mají tisíce serverů. Nechoďte za nimi. Snaží se tě prodat s množstvím. Musíte však hledat kvalitu. PrivateVPN nenabízí tisíce serverů, ale nabízí servery, které pracují s platformami, ke kterým chcete přistupovat, proto PrivateVPN podporuje nejvíce regionů Netflix na trhu, například.

Pokud byste chtěli vyzkoušet PrivateVPN, nabízíme 30denní záruku vrácení peněz a mnoho z nich je vybíráno jako služba s nejlepší hodnotou, ale jinak se ujistěte, že hledáte služby, které nabízejí podporu platformám, ke kterým chcete přistupovat..

Když získáte PrivateVPN, připojte se k jednomu z amerických serverů a takto získáváte HBO TEĎ v nepodporovaných zemích za předpokladu, že nechcete sledovat svůj telefon nebo televizi.

Samozřejmě, než budete moci něco sledovat s HBO TEĎ, musíte mít účet. HBO poskytuje 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Jak získat HBO TEĎ v nepodporovaných zemích na zařízeních Apple.

Pokud si přejete získat HBO TEĎ v nepodporovaných zemích, budete si muset vytvořit nový účet iCloud.

Teoreticky byste mohli změnit umístění svého aktuálního účtu, ale to povede ke ztrátě všech vašich aplikací. Proto je zásadní odhlásit se ze svého současného účtu iCloud a poté vytvořit nový s podrobnostmi v USA. Pokud tak neučiníte, budete moci získat HBO TEĎ v nepodporovaných zemích, ale ztratíte všechno ostatní v procesu.

Po stažení HBO TEĎ se budete moci znovu přihlásit ke svému starému účtu.

Jak získat HBO TEĎ v nepodporovaných zemích na zařízeních Android

V zařízeních Android musíte změnit umístění svého Obchodu Play.

Nejlepší je přečíst si k tomu malého průvodce od společnosti Google.

V tomto konkrétním případě se ujistěte, že vaše poloha je v USA. Na internetu je spousta generátorů adres, pokud potřebujete získat americkou adresu.

Změna umístění vašeho obchodu zobrazí HBO TEĎ v obchodě Play, a to je důležité, pokud chcete HBO HNED v nepodporovaných zemích na zařízení Android.

Jak získat HBO TEĎ v nepodporovaných zemích na hasičských zařízeních Amazon

Chcete HBO HNED TEĎ v nepodporovaných zemích na velké obrazovce? Samozřejmě, že ano. Game of Thrones vypadá nejlépe na velké obrazovce.

Fire TV Stick / Cube je nejlepší platformou pro získávání HBO HNED v nepodporovaných zemích, protože pracuje se službami VPN, což by neplatilo pro Apple TV a Chromecast.

PrivateVPN s ním například pracuje.

  • Nejprve ve webovém prohlížeči přejděte na svůj účet Amazon.
  • S myší přejděte Váš účet nebo účet & Seznamy.
  • Stiskněte tlačítko Spravujte svůj obsah a zařízení.
  • Změňte svůj region tak, aby byl v USA.
  • Přejděte na svůj Amazon Fire TV Stick / Cube.
  • Stiskněte tlačítko Nastavení a pak Můj účet.
  • Zrušit registraci. Budete se muset přihlásit zpět do svého účtu.

To vám umožní získat HBO HNED v nepodporovaných zemích na zařízeních Amazon Fire.

V závislosti na vašem aktuálním způsobu platby bude pravděpodobně nutné odebrat váš aktuální způsob platby. Někdy budete možná muset přidat nějakou formu americké karty.

Takto získáte HBO TEĎ v nepodporovaných zemích

Není to neuvěřitelně těžké. Mnohem jednodušší než Hulu a DAZN, o kterých si také můžete přečíst na našem blogu.

Jste připraveni připojit se k PrivateVPN, abyste měli přístup k zábavě jako nikdy předtím? Trvá to jen 60 sekund.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me