Jak získat DAZN v Irsku na všech zařízeních

Jak získat DAZN v Irsku na všech zařízeních

Autor: Michael Smolski, 2019-02-25 17:27:16 in Entertainment


Skutečnost, že hledáte způsob, jak získat DAZN v Irsku na všech zařízeních, vede k velkému problému, který se v posledních letech objevil u televizních předplatných. Nedostatek hodnoty.

Sky TV? 37 EUR měsíčně po určité době. 37 € měsíčně za žádné sportovní kanály. K tomu přidáte Sky Sports? Nejprve 25 € a dlouhodobě 40 €. 77 EUR za Sky sporty, které vám nabídnou Premier League a některé další sporty a zápasy, ale nikdy vám neukážou přesně to, co chcete, protože Sky se spíše stará o to, co je nejoblíbenější než o to, na čem záleží všem.

Ukážeme vám, že můžete sledovat své oblíbené ligy, jako jsou NBA, NFL, NHL, Liga mistrů, Premier League, Serie A, Ligue 1, a to je jen pár jmen, za cenu vašich dvou měsíčních televizních předplatných, na rok. Úspora přibližně 770 EUR ročně. NEMÁŠ ZAČ!

Na tomto blogu také pomáháme lidem získat americký Netflix mimo USA, Hulu, americký Amazon Prime, a to je jen abychom jmenovali alespoň některé. Nezapomeňte si tyto příspěvky prohlédnout poté, co jste to přečetli. Upřímně řečeno, pokud použijete to, co je zde a již máte Netflix, můžete obsah zdvojnásobit, aniž byste platili cokoli navíc.

Ale pojďme mluvit o tom, jak získat DAZN v Irsku na všech zařízeních, ať už houpáte iPhone, iPad, zařízení Android, Fire TV Stick nebo jen počítač. A důrazně doporučujeme, abyste si vše přečetli, aby to pro vás fungovalo.

Co se musí stát, abyste mohli získat DAZN v Irsku na všech zařízeních?

Chcete-li získat DAZN v Irsku na všech zařízeních, musíte nejprve přimět DAZN, aby si myslel, že jste v Kanadě, poté si vytvořil účet a oklamal svůj obchod s aplikacemi, aby si myslel, že jste v Kanadě..

Proč?

 1. Jediný způsob, jakým vám DAZN umožní sledovat DAZN nebo si dokonce založit účet, je-li v Kanadě. Jinak se zobrazí zpráva o tom, že DAZN není ve vaší oblasti k dispozici.
 2. Registrace je samozřejmě nutná, ale kroky kolem této registrace se hodně liší od jiných registrací. Proto je to o něco složitější proces.
 3. Musíte si oklamat svůj obchod s aplikacemi, jako by to tak nebylo, když se DAZN nezobrazí a nebude vám bránit sledovat na vašem mobilním zařízení nebo televizi jak můžete sledovat pouze z webových prohlížečů na stolních zařízeních.

Nyní, když víte, co se musí stát, abyste mohli získat DAZN v Irsku na všech zařízeních, projdeme tyto kroky.

Oklamat DAZN do myšlení, že jste v Kanadě, abyste získali DAZN v Irsku

Existuje jen jeden způsob, jak oklamat DAZN, abyste získali DAZN v Irsku. Jedná se o skutečnou změnu vaší polohy.

Pokud jste v Kanadě prakticky, teoreticky, DAZN by měl fungovat.

Nyní je VPN nástroj, který vám umožní virtuálně změnit vaši polohu, ale na tomto poskytovateli VPN opravdu záleží, protože většina služeb VPN nebude pracovat s DAZN kvůli skutečnosti, že DAZN vyvíjí obrovské úsilí, aby zabránil službám VPN od práce s tím.

Proč? Vzhledem k tomu, že práva na zobrazování obsahu stojí spoustu peněz, a například společnosti, které jsou držiteli práv na zobrazování určitých zápasů v Irsku, chtějí vydělat peníze, které utratily za licence, a chtějí, abyste zaplatili 77 EUR měsíčně, a vytvářet masivní tlak na lidi jako DAZN.

Za služby VPN můžete platit hodně, nebo můžete platit méně, můžete získat služby se stovkami serverů, nebo můžete získat nějaké s méně, ale co je nejdůležitější, DAZN musí s těmito servery pracovat, a problém je, že většina služeb s tím nepracuje, bez ohledu na to, kolik zaplatíte.

Služba, která pracuje s DAZN? SoukroméVPN. Nyní víme, co si myslíte. Čtete to na blogu PrivateVPN, ale je to pravda, jsme jednou z mála VPN služeb, které podporují DAZN. Podívejte se, nemáme zatím co nejvíce serverů, ale ujišťujeme se, že všechny servery, které máme, jsou užitečné pro lidi, ne jen pro čísla, která vám neposkytují žádnou hodnotu. Jsme například nejvíce podporovanou sítí Netflix VPN. A to proto, že volíme kvalitu před kvantitou.

Pokud chcete, můžete nyní hledat další služby VPN, ale hodně štěstí najdete, když najdete jednu s takovou hodnotou s podporou DAZN as 30denní zárukou vrácení peněz.

V každém případě je potřeba VPN.

Pokud plánujete používat PrivateVPN, musíte si vytvořit účet, který je pouhých 30 sekund, následuje stažení našeho klienta na jakékoli platformě, na které se právě nacházíte, a pak se stačí připojit k jednomu z našich kanadských serverů. V závislosti na tom, kdy čtete, by vám aplikace měla říct, který kanadský server pracuje s DAZN, ale pokud tomu tak není, zkuste je všechny. V současné době existují 4 kanadské servery, takže by to nemělo být příliš těžké.

Po dokončení tohoto kroku jste dokončili nejdůležitější krok, pokud jde o získání DAZN v Irsku na všech zařízeních.

Nejdůležitější, ale ne nejtěžší...

Vytvoření účtu DAZN k získání DAZN v Irsku

Toto je nejtěžší krok a my se o to sdělíme během několika sekund.

Vidíte, DAZN dostává tolik tlaku, že skutečně potřebuje vyvinout solidní úsilí, aby zabránil ostatním v používání DAZN.

Proto pokud chcete používat kanadský DAZN, musíte mít kanadskou kartu.

A to je obtížné, ale než se vzdáte, nezapomeňte na 770 EUR, které šetříte.

Co můžete udělat, abyste dostali DAZN v Irsku, pokud jde o tento problém?

 • Zeptejte se přítele, který je Kanaďan nebo žije v Kanadě a má kanadskou vydanou kartu. Nabídněte, pokud chcete sdílet své předplatné, pokud vám pomohou.
 • Zeptejte se přítele nebo někoho, koho byste mohli sledovat, a vědět, zda chtějí provést výměnu služeb. Možná jim nabídnete podrobnosti vašemu Netflixu výměnou za přístup k jejich DAZN.
 • Získejte virtuální předplacenou kartu vydanou v Kanadě. Bude to vyžadovat nějaký výzkum, pokud jde o získání toho správného, ​​ale pokud vám záleží na úsporách 770 EUR, vyplatí se to. Získání virtuální karty však může být nejrychlejší metodou. Když si však jeden založíte, ujistěte se, že na to máte hned peníze, protože jsou pro vás potřebné prostředky, abyste se mohli zaregistrovat.
 • Použijte předplacenou kartu vydanou v Kanadě. Nyní to bude vyžadovat, abyste počkali, ale může být snazší najít předplacenou kartu vydanou v Kanadě než virtuální..

Kromě toho je to jako registrace na jakékoli jiné straně, ujistěte se, že máte kanadskou kartu, a zadejte kanadskou adresu, kterou najdete u generátoru adres.

Registrace smíšená s připojením na správný server se serverem PrivateVPN vám umožní získat DAZN v Irsku, ale chcete ho používat na všech zařízeních, že? Zatím to můžete sledovat pouze na stolních počítačích. Další zařízení?

Pojďme si to teď prohlédnout.

Jak získat DAZN v Irsku na zařízeních Apple

Pokud chcete získat DAZN v Irsku na zařízeních Apple, musíte oklamat svůj App Store, aby si myslel, že jste v Kanadě.

Ať už děláte cokoli, nepokoušejte se najít řešení sami, protože nakonec ztratíte vše, co máte.

Místo svého obchodu můžete změnit pomocí aktuálního účtu, ale to povede ke ztrátě veškerého obsahu.

Z tohoto důvodu je nezbytné vytvořit nový účet, který můžete provést po odhlášení z aktuálního účtu iCloud v nastavení vašeho telefonu nebo tabletu.

Při vytváření nového účtu nezapomeňte jako svou polohu vybrat Kanadu, která vám umožní sledovat DAZN v Irsku na zařízeních Apple.

Po stažení DAZN se můžete samozřejmě odhlásit z tohoto účtu a přihlásit se zpět ke svému starému.

Když už mluvíme o stahování aplikací, nezapomeňte si stáhnout PrivateVPN.

Jak získat DAZN v Irsku na zařízeních Android

Na zařízeních se systémem Android je třeba provést změny ve vašem aktuálním účtu, nikoli provést nový.

 • Jít do payments.google.com a klikněte na Nastavení následován Země tab. Vybrat Kanada a uveďte kanadskou adresu.
 • Odeslat a jít do Nastavení na vašem zařízení následuje Aplikace. Tam musíte najít Obchod Google Play, kde musíte stisknout Vynucené zastavení.
 • Zatímco ještě v Nastavení jít do Úložný prostor a klepnutím na tlačítko se zobrazí velká písmena VYČISTIT DATA.

To by vám mělo umožnit stáhnout si DAZN do vašeho zařízení Android v Irsku, a pokud ne, zopakujte vynucení a zastavení a vymazání dat.

Jak získat DAZN v Irsku na Amazon Fire TV Stick

Na Amazon Fire TV Stick musíte vlastně změnit svůj obchod tak, aby byl v USA.

 • Za tímto účelem přejděte na stránku amazon.co.uk, klikněte na svůj účet a tam přejděte na Obsah a zařízení kde budete muset přejít na americký obchod.
 • Poté, co to uděláte, musíte jít do Nastavení na vaší Fire TV Stick nebo Cube následované Můj účet a tím Zrušit registraci.
 • Po několika okamžicích budete muset znovu zadat své Amazonské údaje, ale budete si moci prohlédnout aplikaci DAZN.

V závislosti na typu plateb na vašem aktuálním účtu budete možná muset změnit způsob platby, abyste mohli stáhnout DAZN, i když se zobrazuje. Získání virtuální americké karty je docela snadné a nevyžaduje, abyste na ni měli peníze. Tento problém však budete mít jen ve velmi vzácných případech.

A co získání DAZN v Irsku na jiných zařízeních?

Zařízení Amazon, Apple a Android jsou tam, kde tyto triky budou fungovat, a samozřejmě i všechna stolní zařízení.

Něco dalšího? Vzhledem k omezením, které se líbí Chromecastům a Apple TV, nebudete moci v těchto zemích získat DAZN v Irsku. Naše rada? Pokud chcete sledovat na velké obrazovce, investujte do Amazon Fire TV Stick.

A nezapomeňte se podívat na náš blog, kde se dozvíte, jak můžete přistupovat více než kdykoli a zároveň zůstat bezpečnější než kdykoli na internetu, s PrivateVPN.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me