Jak zajistit, aby vaše prohlížení internetu bylo soukromé v práci v roce 2018

Jak zajistit, aby vaše prohlížení internetu bylo soukromé v práci v roce 2018

Autor: Michael Smolski, 2018-02-18 11:59:16 in Business
V roce 2018 tedy chcete, aby vaše prohlížení internetu zůstalo soukromé? Možná jste měli špatnou zkušenost s vašimi aktivitami na internetu, které jste v loňském roce sledovali s vaším minulým nebo současným zaměstnavatelem, a dostali jste varování. Věříme v soukromí, ať jste kdekoli. Ať už u někoho doma, na letišti nebo v práci.


Jak zajistit, aby vaše prohlížení internetu bylo soukromé v práci v roce 2018
Toto jsou některé z hlavních problémů, které lidé mají, pokud jde o prohlížení internetu v práci:

Některé webové stránky nefungují

Pracujete pozdě v noci. Vaše mezinárodní země hraje zápas. Nebo možná, je to tvůj tým. Samozřejmě chcete vědět, co se děje. Takže jdete na web, kde můžete sledovat zápas nebo kontrolovat skóre, ale nefunguje to. Váš zaměstnavatel může snadno zablokovat přístup na webové stránky, ke kterým chcete přistupovat.

Zaměstnanec vidí, co děláte

Všichni zapomínáme, jak dělat věci jednou za čas. Bezpochyby nechcete, aby váš zaměstnanec viděl, že hledáte způsob, jak to udělat přímo. Mohlo by jim to položit otázku, proč tam pracujete, zvláště pokud nemáte nejhezčího šéfa.

V práci necítíte sebevědomí, protože víte, že byste měli být sledováni

Představte si, že na vás někdo při práci zírá. Tak to je. Nemůžete být plně sami sebou, a proto nevykonáváte to nejlepší.

Jak tedy udržet vaše prohlížení internetu v práci soukromé v roce 2018?

Pokud jde o odblokování webů blokovaných vaším zaměstnavatelem, musíte dočasně změnit vaši IP adresu. To vám umožní obejít všechny filtry obsahu, které umístil váš zaměstnavatel.

Pokud jde o zachování vašeho prohlížení internetu v práci tím, že brání zaměstnavateli v tom, aby viděl, co děláte, musíte použít šifrování.
Jak zajistit, aby vaše prohlížení internetu bylo soukromé v práci v roce 2018
Jak to všechno děláte? S VPN.

Když se připojíte k VPN, vaše IP se automaticky změní. A skvělá věc na PrivateVPN je, že přichází s 56 různými umístěními serveru. Co to znamená? To znamená, že pokud jste v Polsku a chcete použít American Netflix, pokud se připojujete k americkému serveru, budete tak moci učinit. Pokud se k němu připojíte kdekoli, bude to vaše místo.

Ale také chcete, aby vaše prohlížení internetu zůstalo v práci soukromé, že? Používáte-li síť VPN, znamená to také šifrování pokud po připojení k něčemu něco hledáte, budou tyto informace jen pro někoho, kdo se k němu snaží přistupovat, ve srovnání s tím, že jste nepoužili VPN.

Používáte-li kancelářský počítač nebo jste připojeni k síti zaměstnavatele, můžete sledovat své činnosti. Vaše aktivity lze také sledovat na veřejných místech a dokonce i ve Starbucks. Jakákoli síť, která není vaše, ohrožuje vaše soukromí. Ve skutečnosti vás všechny sítě ohrožují, protože vláda a váš poskytovatel internetu mohou sledovat vaše aktivity bez ohledu na to, ke které síti jste připojeni.

PrivateVPN používá 256bitový šifrovací kód AES vojenské třídy s 2048bitovým klíčem DH. Pravděpodobně nevíte, co to znamená, ale dát do nejjednodušší angličtiny, společnost, pro kterou pracujete, si nebude moci dovolit crackovat tento druh šifrování. Možná proto vláda USA používá tento druh zabezpečení.

Jak nainstalovat PrivateVPN?

Získání veškerého zabezpečení by vás přimělo myslet si, že to není jednoduché. To je. Je to proces ve třech krocích, vytvoření účtu a třífázový proces, který celkově zůstane v bezpečí.

  • Nejprve na našem webu stiskněte tlačítko Koupit. Budete přesměrováni na 3-krokovou registraci.
  • Vyberete svůj plán.
  • Vyberete si své heslo a e-mail.
  • Nakonec si zvolíte způsob platby. Mimochodem, BestVPN.com jsme byli vybráni jako nejlepší VPN služba s hodnotou.

Registrujete se, instalujete, připojíte se. Je to tak jednoduché.
Jak zajistit, aby vaše prohlížení internetu bylo soukromé v práci v roce 2018
Chcete-li nainstalovat PrivateVPN, přejděte do sekce Stáhnout v dolní části našeho webu a najděte verzi, která vyhovuje všemu, co používáte, nebo pouze vyhledejte PrivateVPN v obchodě s aplikacemi, pokud je na mobilním zařízení. Pokud máte nějaké problémy, nezapomeňte se obrátit na naši oceněnou zákaznickou podporu, kterou si vybral vpnMentor.

Po instalaci aplikace zadejte své registrační údaje a připojte se k libovolnému serveru, který si přejete. Pokud chcete, aby vaše prohlížení internetu zůstalo soukromé v práci v roce 2018, takto to uděláte.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me