Jak útěk z vězení Fire TV Stick v roce 2019 (nejrychlejší metoda bez nesmyslu)

Jak útěk z vězení Fire TV Stick v roce 2019 (nejrychlejší metoda bez nesmyslu)

Autor: Michael Smolski, 2019-04-11 12:33:30 v Průvodci


Jste zde proto, že chcete vědět, jak v roce 2019 žeton Fire Fire Stick útočit, ale každý průvodce, který na něm vidíte, se navždy táhne, než se dostane k věci? Pak je tato příručka pro vás. Je to nejrychlejší metoda bez nesmyslu, která vás nutí projít složitými metodami, které mohou nebo nemusí fungovat v závislosti na tom, kdy jste ji přečetli. Tato metoda bude fungovat pokaždé, bez ohledu na to, zda rock Fire Stick Stick nebo Cube.

To je přesně to, jak útěk z vězení rozbijete Fire TV Stick nejrychlejším způsobem bez nesmyslu

 1. Zapněte Fire TV Stick
 2. Jít do Nastavení.
 3. Stiskněte tlačítko Moje požární televize.
 4. Zatímco tam, jděte na Vývojářské možnosti.
 5. Zapnout Aplikace od Unkown Sources spolu s Ladění ADB.
 6. Předtím, než budete útočit na Fire TV Stick, budete požádáni o potvrzení vaší volby.

To samo v jistém smyslu je to, jak můžete útočit na Fire TV Stick. Nyní se podíváme na to, jak nainstalovat Kodi, jak stahovat aplikace a jak plně zalomit zařízení, abyste mohli používat také aplikace, které chcete použít.

Schopnost stáhnout libovolnou aplikaci, kterou si přejete, není úplným útěkem z vězení

Jste zde, protože jste chtěli vědět, jak útočit na Fire TV Stick nejrychlejší metodou bez nesmyslu, ale zatímco většina průvodců zmiňuje, jak nainstalovat aplikace, nezmiňují se o tom, že vaše poloha je často větším limitem v závislosti na tom, kde žijete.

Mít DAZN na Fire TV Stick je skvělé, dokud to nemůžete sledovat, protože jste ve špatné zemi.

A tam přichází VPN.

VPN je virtuální soukromá síť, která vás udržuje v bezpečí na internetu a umožňuje vám prakticky změnit vaši polohu.

Většina průvodců se zmiňuje o službách VPN pouze z hlediska zachování bezpečnosti při přístupu k nezákonnému obsahu pomocí šifrování. S PrivateVPN budete stejně bezpeční jako s 2048bitovým šifrováním s AES-256, což je nejvyšší úroveň šifrování na trhu. Ale také kvůli funkcím, jako je Killswitch, který zabije váš internet, pokud VPN přestane fungovat, nebo IPv6 Leak Protection, která zabrání úniku IP, ale to je důvod, proč jsme se v této příručce zmínili o VPN.

Zjistili jsme, že spousta lidí se zajímá o nelegální metodu sledování obsahu, protože neexistuje žádná legální metoda, aby mohli sledovat určitý obsah.. Umístění je velký problém. A tam hraje VPN hlavní roli.

S VPN můžete odblokovat téměř všechny služby, které jsou blokovány ve vaší lokalitě, dokonce i v Číně s cenzurou, pokud používáte správnou VPN službu. Použití sítě VPN je v mnoha ohledech mnoho způsobů, jak útočit na Fire TV Stick, než kdybyste stáhli jakékoli aplikace..

Jaká je správná služba VPN, pokud jde o zábavu? Je to server se servery, které pracují se službami, spíše než ten, který má nejvíce serverů. PrivateVPN nenabízí nejvíce serverů na trhu, přesto však nějak funguje s nejvíce regiony Netflix na trhu. Funguje také se službami, jako jsou DAZN a Hulu, bez ohledu na to, kde jste. Je také dodáván se Stealth VPN, aby se zabránilo cenzuře, a je k dispozici ke stažení přímo v Amazon Appstore.

Díky tomu víme, že někteří lidé chtějí mít na svých zařízeních také Kodi, a my vás provedeme instalací Kodi právě teď.

Jak nainstalovat Kodi po útěku z vězení Fire TV Stick

Začíná to tím, že na Fire TV Stick vyhledáte aplikaci s názvem Downloader. Downloader je nástroj, který vám umožní stahovat na Fire TV Stick, a ve vašem případě je to způsob, jak stahovat aplikace.

Toto je nejrychlejší metoda bez nesmyslu, takže hned zmíním problém s dalšími průvodci. Často neodkazují na přímý zdroj, což často vede k neplatným odkazům.

Nejrychlejší metoda k útěku z vězení Fire TV Stick až do Kodi?

 1. Jít do kodi.tv.
 2. lis Stažení.
 3. Vybrat Android protože Fire TV funguje na upravené verzi Androidu.
 4. Zkopírujte odkaz do ARMV7A (32 BIT.)
 5. otevřeno Downloader a vložte tento odkaz. Tím se stáhne nejaktuálnější verze Kodi.
 6. Nakonec jej nainstalujte.

Pokud chcete útočit na Fire TV Stick, pokud jde o Kodi, je to ono. Je to tak jednoduché.

Jak nainstalovat jakékoli jiné aplikace na Jailbroken Fire TV Stick

Chcete-li nainstalovat jakoukoli aplikaci Android na Fire TV Stick, musíte si ji stáhnout.

To provedete tak, že nejprve vyhledáte verzi APK, zkopírujete na ni odkaz, vložíte jej do aplikace Downloader a nainstalujete jej

Uvědomte si, že ne všechny nainstalované aplikace budou na Fire TV Stick fungovat dobře, protože ne všechny jsou optimalizovány. Také se ujistěte, že zdroje, ze kterých stahujete, jsou bezpečné.

Je Jailbreaking Fire TV Stick legální?

Na tom není nic nezákonného. Výhody systému Android je svoboda dělat, jak si přejete, a metoda použitá v tomto je metoda, kterou vývojáři používají k testování svých aplikací, než jsou veřejně dostupné. O tom není nic nezákonného.

Je nezákonné, že přistupujete k obsahu, který není k dispozici zdarma, bez placení. Zákonnost toho však závisí na vaší poloze.

Opravdu potřebujete útěk z vězení rozbít Fire TV Stick v roce 2019?

Ty ne.

Fire TV stick je fantastická platforma, která nabízí mnohem více svobody než konkurence tak, jak je. VPN je často potřeba mnohem více, pokud chcete získat přístup ke všem požadovaným službám, ať už je to DAZN pro streamování fotbalu nebo American Netflix..

A pokud to chcete, máme spoustu průvodců, jak odblokovat služby na našem blogu!

Nezapomeňte je zkontrolovat.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me