Jak sledovat vše na Netflix bez ohledu na to, kde žijete

Jak sledovat vše na Netflix bez ohledu na to, kde žijete

Autor: Michael Smolski, 2019-01-14 13:01:38 in Entertainment


Možná nebudete žít v zemích s cenzurou, ale bez ohledu na to, kde žijete, žijete s nerovnostmi v obsahu. I když žijete v USA nebo Velké Británii, stále nemůžete sledovat vše na Netflixu bez ohledu na to, kde žijete, dobře, to znamená, dokud nevíte, jak přimět Netflix, aby vám ukázal veškerý dostupný obsah Netflixu.

A to je přesně to, co vám dnes ukážeme.

Pokud žijete v USA, máte největší obsah, ale nemáte všechno. A pokud žijete mimo USA, možná budete mít nějaký exkluzivní obsah, který USA nemají, ale chybí vám velká část knihovny Netflix, přičemž za předplatné pravděpodobně zaplatíte stejně jako lidé v NÁS.

Je docela snadné sledovat vše na Netflixu bez ohledu na to, kde žijete

Není snadné sledovat vše na Netflixu do bodu, kdy nemusíte hledat, jak to udělat, ale je to mnohem jednodušší, než to vypadají u jiných článků. DAZN a Hulu jsou tvrdé platformy, které lze nastavit.

To se musí stát:

  1. Musíte vědět, jakou pořad nebo film chcete sledovat. (Můžete zjistit, na kterém Netflixu je přehlídka nebo film zapnutý jednoduchým vyhledáváním Google na „které Netflix je x“.)
  2. Musíte oklamat Netflix, aby si myslel, že jste v oblasti, kde je tato show nebo film k dispozici.

Pokud chcete sledovat vše na Netflixu bez ohledu na to, kde žijete, ať už je to Saúdská Arábie, Čína, USA, Velká Británie, Španělsko nebo kdekoli jinde, takto to děláte. Pro země s cenzurou však existuje další krok, o kterém se většina průvodců nezmiňuje.

Co musíte udělat, abyste oklamali Netflix, abyste mohli sledovat vše na Netflixu bez ohledu na to, kde žijete?

Musíte být prakticky v oblasti, kde je sledovaný obsah.

VPN je to, jak to děláte.

Ještě neklikejte, jinak nebudete moci sledovat vše na Netflixu bez ohledu na to, kde žijete.

VPN je virtuální soukromá síť. Umožňuje vám připojit se k libovolnému umístění na planetě, pokud tam má služba VPN, kterou používáte, server. Nezapomeňte na to, pokud jde o sledování všeho na Netflixu bez ohledu na to, kde v roce 2019 žijete.

Služba VPN s mnoha servery není na výběr. 200+ umístění serveru nezáleží na sledování Netflixu, protože Netflix tvrdě pracuje na zajištění blokování serverů VPN.

Potřebujete službu s fungujícími servery Netflix, a pokud jde o to, PrivateVPN je nejlepší. Comparitech provedl test 59 hlavních VPN služeb s 5000 manuálními testy a PrivateVPN pracoval s 21 nebo 30 testovanými místy. Většina banda. Rovněž to fungovalo na většině platforem současně, a to jak na platformách Android, Apple, tak na stolních počítačích.

A to neřekneme, takže se k nám připojíte. Tak to je. Připojte se k nám nebo ne, pokud chcete získat přístup ke veškerému obsahu Netflixu, ať se připojuje k serveru v Thajsku, USA, Španělsku, Švédsku, Polsku nebo na jiném místě, PrivateVPN je vaše nejlepší volba. A je to jediná možnost, která překračuje hranici 15 a více pracovních míst.

Zbytek nabídne většinou pouze americký Netflix nebo přesměruje na americký Netflix.

Sledujte vše na Netflixu i v zemích s cenzurou

Místa jako Čína a mnoho Středního východu mají bloky na amerických platformách, ať už se jedná o Netflix, Instagram nebo Facebook. Chcete-li, aby VPN v těchto lokalitách fungovala tak, aby obcházela všechny bloky, které země obsahuje, potřebujete ve své službě VPN tuto věc zvanou Stealth..

Stealth VPN umožňuje, aby se vaše VPN mísila, takže ji nelze detekovat jako VPN. Umožňuje provozu VPN vypadat jako normální provoz. A to je klíčové v zemích, jako je Čína, které detekují využití VPN a blokují fungování všech webů. Pokud nejste připojeni k síti Stealth VPN.

PrivateVPN má tuto funkci. A pokud opravdu chcete sledovat vše na Netflixu bez ohledu na to, kde v roce 2019 žijete, bude pro většinu nutné používat Stealth!

Sledujte vše na Netflixu bez ohledu na to, kde žijete

Zjistěte, kde je pořad nebo film, který chcete sledovat, a připojte se k PrivateVPN. Je to tak snadné. Ať už je to váš telefon, tablet, počítač nebo dokonce Amazon Fire TV Stick. (Bohužel v současné době Chromecast nepodporuje žádné služby VPN.)

PrivateVPN přichází také s podporou DAZN, což je sportovní streamingová platforma pracující v Kanadě a pro Hulu. I když je budete muset zkontrolovat v našich průvodcích, protože tyto platformy jsou mnohem složitější než Netflix, kde vše, co potřebujete, je správná VPN.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me