Jak sledovat NFL na DAZN

Jak sledovat NFL na DAZN

Autor: Michael Smolski, 2019-08-26 13:51:12 in Entertainment


Chcete sledovat NFL ON DAZN? Upřímně řečeno, NFL bude pracovat na jakémkoli účtu DAZN s několika úpravami. A pokud DAZN v současné době ve vaší zemi není k dispozici, nebojte se. Máme pro vás také něco. A to je, zda chcete sledovat NFL RedZone, NFL Sunday Ticket nebo NFL Network 24/7.

Jak se dívat na NFL na DAZN, pokud jste v USA

Pokud žijete v USA, jste zvyklí mít okamžitě všechny zábavní platformy bez problémů, ať už je to Netflix, Hulu nebo Amazon Prime. DAZN? Je také k dispozici, ale značně omezený a více konkurentem UFC Pass, než platformou, která sleduje všechny sporty, pokud jde o USA.

Pokud chcete sledovat NFL na DAZN v USA, musíte přimět DAZN, aby si myslel, že jste v Kanadě, kde je NFL na DAZN.

Kanadský DAZN? Je dodáván s MLB, Premier League, MLS, Ligou mistrů UEFA, La Liga, Ligue 1, Serie A a samozřejmě NFL, a to je jen vyjmenovat některé z nejpopulárnějších lig. DAZN nabízí mnohem více.

Jak získáte kanadský DAZN v USA?

Virtuální změnou polohy pomocí sítě VPN.

Služby VPN nabízejí mnoho výhod, například šifrování, ale 51% lidí používá služby VPN z důvodů zábavy, jako je sledování NFL na DAZN.

Klíč ke sledování NFL na DAZN s VPN? VPN, která podporuje DAZN. Mnoho lidí se potýká s chybou myšlení, že právě proto, že služba má mnoho serverů, že podporuje většinu služeb.

A to není realita.

Samozřejmě to čtete na našem webu a jsme společnost VPN, ale nebudeme vám říkat, že PrivateVPN je jedinou službou, se kterou můžete sledovat NFL na DAZN. My nejsme. Jsme však jednou z mála služeb, které podporují DAZN, a můžete nás bez rizika vyzkoušet, zda naše služba odpovídá vašim standardům..

Naše recenze jsou skvělé, ale lidé, kteří recenze zanechají, nežijí ve vašem domě, takže je lepší si to vyzkoušet sami. A to bez rizika.

Když zapnete aplikaci PrivateVPN, uvidíte DAZN. Připojte se k kanadskému serveru a jste v. Stačí zapnout DAZN a budete mít přístup k kanadskému DAZN, který vám umožní sledovat NFL na DAZN. V opačném případě se můžete také připojit k našim dalším podporovaným oblastem DAZN, které mají také nějaký jedinečný obsah, který není k dispozici v Kanadě nebo USA.

Jak sledovat NFL na DAZN mimo USA

Pokud jste mimo USA a chcete sledovat NFL na DAZN a jste v zemi, která již DAZN podporuje, platí stejné přesné kroky, jako byste chtěli sledovat NFL na DAZN v USA.

S PrivateVPN se můžete zaregistrovat do bezrizikové zkušební verze a poté se připojit k jednomu ze serverů, které podporují DAZN. Tak jednoduché.

Není to tak jednoduché sledovat NFL na DAZN, pokud jste v zemi, která v současné době DAZN vůbec nepodporuje.

Jak sledovat NFL na DAZN, pokud vaše země vůbec nepodporuje DAZN

Tato metoda vám neukáže, jak sledovat NFL na DAZN. Umožní vám sledovat jakýkoli DAZN, který PrivateVPN podporuje, ať už je to americký, kanadský nebo italský.

Prvním krokem je samozřejmě mít VPN, která je schopna obejít blok DAZN, ale pokud chcete sledovat NFL na DAZN, musíte mít také účet, a na to musíte mít kartu z regionu přihlašujete se.

Ať už se jedná o americkou, kanadskou nebo italskou kartu, nezáleží na tom, dokud tam budete mít jednu. (Jakmile bude přidána další podpora DAZN, budete moci používat více karet.)

Zde je několik našich návrhů na získání karty, která pracuje s DAZN:

  1. Zeptejte se někoho kolem. Pokud již někdo má účet DAZN, možná ho může sdílet. V opačném případě se zeptejte, zda mají kartu vydanou v některém z regionů. Možná nabídnete sdílení účtu za jejich pomoc.
  2. Získejte předplacenou / debetní kartu vydanou v některé z výše uvedených zemí.
  3. Získejte virtuální předplacenou / debetní kartu vydanou v kterékoli z těchto zemí.

Získání karty pro nastavení DAZN a sledování NFL na DAZN vyžaduje trpělivost, ale upřímně řečeno, čekání na DAZN stojí za to. Candian DAZN je jen 150 dolarů za první rok. To je jen 100 EUR. Méně než 10 EUR měsíčně za přístup k balíčku, který neposkytují balíčky 30 EUR za měsíc ze standardní kabelové televize.

BONUS TIP: Mějte peníze na předplacené nebo virtuální kartě. Společnosti musí karty ověřit a pokud na nich nejsou vůbec peníze, nemohou to udělat. Nebudete se tedy moci zaregistrovat, i když se zaregistrujete na bezplatný účet.

Použití VPN, která podporuje DAZN + s správnou kartou, vám umožní sledovat NFL na DAZN.

Na některých zařízeních však možná budete potřebovat (nebo budete chtít) aplikaci DAZN které již nebudete mít problémy se stahováním, pokud již v podporovaném regionu, ale to se nezobrazí, pokud regiony, kde DAZN nepracuje. Pokryjeme to níže.

Dále se budeme zabývat tím, jak sledovat NFL na DAZN na platformách jako Apple TV, Roku, PS4, Xbox a Chromecast, které nebudou fungovat, i když DAZN normálně funguje ve vaší zemi, pokud to není kanadský DAZN..

Jak sledovat NFL na DAZN na zařízeních Apple

Odhlaste se ze svého aktuálního účtu iCloud a poté vytvořte nový účet se sídlem v USA nebo jiném podporovaném regionu.

A je to. Váš obchod vám nyní ukáže DAZN.

Nezapomeňte vytvořit nový účet namísto změny nastavení v aktuálním účtu, protože by to vedlo ke ztrátě všech dat.

PrivateVPN samozřejmě funguje na zařízeních Apple stejně jako na jiných platformách, které zmíníme.

Jak sledovat NFL na DAZN na zařízeních Android

Pokud jde o zařízení se systémem Android, vyplatí se podívat na průvodce Googlem, jak změnit umístění vašeho obchodu.

Stejně jako na zařízeních Apple se ujistěte, že jste přepnuli na oblast podporovanou DAZN.

Omezení této metody spočívá v tom, že oblast obchodu můžete přepínat pouze jednou ročně, ale můžete si také vytvořit zcela nový účet nebo přepínat mezi nimi. V opačném případě je v systému Android relativně snadné stáhnout aplikaci z Googlu. Ujistěte se, že to děláte z důvěryhodného zdroje.

Jak sledovat NFL na DAZN na zařízeních Amazon Fire TV

  • Ve webovém prohlížeči přejděte na svůj účet Amazon.
  • Klikněte na Účty & Seznamy, následován Spravujte svůj účet a obsah.
  • Změňte svůj region tak, aby byl v USA nebo v jiném podporovaném regionu.
  • Přejít na zařízení Amazon Fire TV. Vybrat Nastavení a Můj účet.
  • Zrušit registraci a přihlaste se zpět na svůj účet.

Když se pokusíte stáhnout DAZN, můžete být požádáni o poskytnutí nových platebních údajů. Pokud tak učiníte, poskytněte použitou kartu.

Pokud to nefunguje, může být pro vás tou nejlepší volbou stažení aplikace z jiných zdrojů.

Pokryjeme si, jak to udělat částečně, v našem průvodci o jailbreakingu Fire TV Stick. Ujistěte se, že najdete důvěryhodnou verzi DAZN ke stažení.

Jak sledovat NFL na Dazn na všech ostatních zařízeních

Ať už v oblasti podporované DAZN, ale mimo Kanadu, nebo v oblasti, která není DAZN vůbec podporována, budete mít problémy se sledováním NFL na DAZN na zařízeních, jako jsou Roku, Apple TV, Chromecast, PS4, Xbox a mnoho inteligentních televizí.

Řešení? V ideálním případě stačí získat Fire TV Stick.

Samozřejmě, že ne každý chce investovat peníze do Fire TV Stick. Řešení toho?

Použijte VPN s routerem. Tímto způsobem všechno ve vaší síti změní umístění, což je dobré i špatné, ale prozatím jediné řešení. Máme několik základních průvodců, které by vám měly s tímto procesem pomoci. Pracujeme také na uvolnění více z těch, které najdete na našem blogu, jak vyjdou.

To je, jak se dívat na NFL na DAZN

V závislosti na tom, kde žijete a jakou platformu používáte, se proces bude lišit, ale v každém případě byste měli být schopni sledovat NFL na DAZN na konci této příručky.

A pokud se přihlašujete k serveru PrivateVPN, můžete také najít naše průvodce o tom, jak získat přístup k veškerému obsahu Netflixu nebo jak nastavit DAZN jako užitečné. Na našem blogu máme spoustu obsahu o tom, jak odblokovat většinu blokovaných služeb, ať už zmiňovaných, nebo HBO TEĎ, Amazon Prime, Hotstar, Hulu, mnoho dalších.

Koukni na to.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me