Jak sledovat ESPN + v Austrálii (krok za krokem)

Jak sledovat ESPN + v Austrálii (krok za krokem)

Od PrivateVPN, 2019-09-26 09:43:17 in Entertainment


ESPN + je jednou z nejlepších a nejlevnějších možností sledování online sportovních přenosů. 4,99 $ za měsíc pro některé z nejlepších fotbalů, univerzitních sportů, UFC, MLB a mnoha dalších sportů a lig. Problém? Že nemůžete sledovat ESPN + v Austrálii. Alespoň ne, aniž byste podnikli nějaké kroky, kterými se zabýváme v této příručce.

Jaké kroky? Pokud jde o ESPN +, jsou pouze 2.

  1. Vytvořte si účet ESPN + pomocí americké vydané karty.
  2. Blázněte ESPN +, abyste si mysleli, že jste v USA.

Stejně jako Hulu, kterou vlastní Disney, která také vlastní ESPN +, je zde také krok ke změně umístění obchodu s aplikacemi za účelem stažení aplikace, ale aplikace ESPN je k dispozici v obchodech s aplikacemi po celém světě.

Možná si budete myslet, že nebude snadné sledovat ESPN + v Austrálii kvůli prvnímu kroku, a to určitě nebude tak jednoduché, jako je sledovat amerického Netflixe v Austrálii, ale za 4,99 $ měsíčně by to mohlo být přesto stojí za to se dostat a my vás krok za krokem provedeme.

Vytvoření účtu ESPN + pro sledování ESPN + v Austrálii

Bláznění ESPN + v domnění, že jste v USA, je prvním krokem, pokud jde o vytvoření účtu ESPN +. Pokryjeme to v dalším kroku.

Udělat to? Skvělý.

K vytvoření účtu ESPN +, jak jsme již zmínili, potřebujete americkou kartu.

Nemusí to však být tak složité, jak to zní.

Nejprve zkuste s kartou. Některé karty od některých bank nebo služeb jsou vydávány v USA, i když tam nežijete.

Pokud to nefunguje, nejlepší je možná Revolut.

Revolut z nějakého důvodu pracuje jak s ESPN +, tak s Hulu (v tuto chvíli) a je k dispozici jako beta v Austrálii.

Vyzkoušeli jsme jak prémiové karty Revolut, tak virtuální karty, a všechny fungovaly.

Nevíme, jestli to bude vždy fungovat, ani není PrivateVPN spojen s Revolutem, ale v současné době je to důvěryhodná metoda, která funguje a také nejrychlejší..

Nechcete používat Revolut? Zde jsou některé další návrhy:

  1. Zeptejte se přítele v USA, zda vám může vytvořit účet nebo pokud mohou sdílet svůj současný. Nabídka k platbě v případě potřeby.
  2. Získejte předplacenou kartu vydanou v USA.
  3. Získejte virtuální předplacenou kartu vydanou v USA.

Alternativy nemusí být tak rychlé nebo bezpečné jako Revolut, ale s některými výzkumy na Googlu najdete nějaké alternativy, které budou fungovat s ESPN.+.

Sledujte ESPN + v Austrálii tím, že si ESPN myslí, že jste v USA

Jediným způsobem, jak oklamat ESPN +, je fakt, že jsme v USA.

Uděláte to pomocí VPN.

Sítě VPN vám umožňují změnit vaši polohu prakticky a zároveň vás chránit na internetu změnou vaší IP a šifrováním. V tomto případě je to fakt, že vám umožní změnit vaši polohu prakticky na tom záleží.

S výjimkou, VPN sama o sobě nestačí.

Musíte se ujistit, že používaná služba VPN podporuje ESPN+. Existují stovky poskytovatelů VPN a rádi inzerují na tom, kolik serverů mají. A to je chytré. Koneckonců, milujeme množství. Pokud však jde o zábavu, nezáleží na množství. Je to kvalita.

Je tomu tak proto, že platformy jako ESPN + podnikají kroky, aby zabránily fungování služeb VPN. Oni musí. Na lince je spousta peněz a pokud nechají někoho mimo USA sledovat ESPN +, když neplatí za to, že se práva na tento obsah budou zobrazovat někde jinde, porušují smluvní smlouvy. Výsledkem je, že platformy jako ESPN + podnikají kroky proti službám VPN.

PrivateVPN podporuje ESPN + i Hulu mezi mnoha dalšími blokovanými službami v Austrálii.

A nejlepší věc? Můžete si to vyzkoušet sami, bez rizika. Stačí zadat svůj e-mail a heslo a je dobré jít na 7 dní s naší bezplatnou zkušební verzí. Jo, a protože se jedná o sedmidenní zkušební období, můžete mít plnou důvěru v to, že ESPN + bude fungovat, a v nejhorším případě neztratíte nic.

Můžete použít bezplatnou VPN k sledování ESPN + v Austrálii?

Možná o tom přemýšlíte o hledání plně zdarma VPN.

Neexistuje žádný.

Bezplatné služby VPN se neodblokují zábava. Poskytují pouze základní funkce VPN.

A i kdyby podporovali zábavní služby, jako je ESPN +, toto spojení by nebylo dostatečně silné pro streamování, nevadí živé vysílání.

Ve společnosti PrivateVPN chápeme, že ne každý je schopen utratit dvojciferné číslo měsíčně za službu VPN. Chápeme také, že na kvalitě záleží. Kombinovali jsme jak nabídnutí kvality, o kterou se lidé zajímají, a podpora služeb, na nichž opravdu záleží, za neuvěřitelnou hodnotu.

Co byste měli vědět o sledování ESPN + v Austrálii

Kanály ESPN nejsou na ESPN podporovány+.

ESPN + vám poskytne širokou škálu streamů, ale neposkytne vám je všechny, protože malá část z nich je exkluzivní pro kanály ESPN, které nejsou součástí ESPN+. Chcete-li k nim přistupovat online, potřebujete televizní předplatné, které je dodáváno s ESPN, a to pro většinu nestojí za to, protože to bude stát příliš mnoho a je příliš komplikované.

S tím by mělo ESPN + stačit pro většinu, protože celkově nabízí mnohem více obsahu, než jaký je k dispozici na ESPN kanálech, s určitým obsahem chybějícím. A pokud vám ESPN + nestačí, DAZN je Netflix sportů a my jsme se zabývali tím, jak to v Austrálii fungovat.

Před odjezdem, pokud chcete sledovat ESPN + v Austrálii, musíte znát ještě jednu věc...

ESPN + nebude fungovat na Apple TV, Chromecastu, Roku, herních konzolách nebo chytrých televizorech. Tyto platformy prostě nepodporují služby VPN, a proto tato metoda nebude fungovat. Pokud tedy opravdu potřebujete sledovat ESPN + v Austrálii na jednom z těchto zařízení, existuje způsob, jak to udělat ... pokud na router instalujete VPN.

Není to vůbec ideální metoda a není to něco, co důrazně doporučujeme, ale je to možnost, kterou na našem webu zakrýváme. V opačném případě stačí získat Fire TV Stick a připojit ji k televizoru. Je cenově dostupný a podporuje služby VPN, jako je PrivateVPN.

To je, jak sledovat ESPN + v Austrálii

Sledování ESPN + v Austrálii je o něco jednodušší než u Hulu nebo DAZN, ale není to tak jednoduché, jako sledovat americké Netflix v Austrálii..

SoukroméVPN? To vám však umožní sledovat všechny z nich a mnoho dalších, které pokrýváme na našem blogu. Vyzkoušejte si naši 7denní zkušební verzi bez rizika.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me