Jak sledovat ESPN online ve Velké Británii (a proč v současné době nemůžete)

Jak sledovat ESPN online ve Velké Británii (a proč v současné době nemůžete)

Od PrivateVPN, 2019-10-10 08:30:03 in Entertainment


Dostali jsme to, jste nemocní z přeplatku za sportovní balíčky s vaším televizním předplatným a raději byste sledovali podobné ESPN online ve Velké Británii, protože to stojí jen 4,99 $ měsíčně. Koneckonců, kdo chce platit 30 liber měsíčně za sledování svého fotbalu?

Odblokovali jsme ESPN + a my vám ukážeme, jak to udělat, abyste si mohli užívat skvělý obsah levněji.

A nejlepší věc? Tato přesně stejná metoda bude také fungovat s Hulu a také vám umožní sledovat American Netflix, což vám umožní odblokovat tisíce dalších pořadů a filmů.

Připraveno?

Co musíte udělat, abyste mohli sledovat ESPN online ve Velké Británii

Pokud chcete sledovat ESPN online ve Velké Británii, ESPN si musí myslet, že jste v USA.

Neexistuje žádný jiný způsob, jak to obejít.

V současné době, kdy je ESPN celkově celosvětový, je ESPN + k dispozici pouze v USA.

Je to pravděpodobně proto, že společnost ESPN + neplatila za práva na zobrazování svého obsahu po celém světě, což je pravděpodobně také důvod, proč je také nízká cena předplatného.

Výsledkem je, že ESPN + nepracuje mimo USA.

K tomu budete muset provést dva kroky:

  1. Budete muset oklamat ESPN +, abyste si mysleli, že jste v USA
  2. Musíte si také vytvořit účet ESPN +.

U většiny služeb byste také museli změnit svou polohu tak, aby se nacházela v USA, aby se aplikace zobrazovala, aplikace ESPN + je však k dispozici po celém světě, takže ji lze snadno stáhnout, protože je dostupná v obchodech s aplikacemi po celém světě.

Možná se na to díváte a domníváte se, že je to docela vpřed, a celkově je to, ale vytvoření účtu ESPN + není tak snadné, jak vypadá, do čehož se dostaneme, když budete číst dál.

Klamat ESPN + a sledovat ESPN online ve Velké Británii

Bláznění ESPN + do myšlení, že jste v USA, je relativně jednoduché.

Musíte se připojit k USA prakticky.

Jak to děláš? Pomocí VPN.

To bude fungovat, pouze pokud se připojíte ke správnému serveru.

Je tomu tak proto, že platformy jako ESPN musí jednat proti službám VPN. Pokud tak neučiní, mohou mít potíže se zobrazováním obsahu v zemích, na které nemají práva.

A to je místo, kde PrivateVPN přichází jako služba, která má servery věnované ESPN, DAZN, Hulu, HBO, Netflixu, mnoho dalších, které si můžete přečíst o našem blogu. Jo, a je to zcela zdarma vyzkoušet. Stačí zadat svůj e-mail a heslo a je dobré jít.

Potřebujete však účet ESPN +, abyste mohli sledovat ESPN online ve Velké Británii, a tam se to trochu komplikuje.

Vytvoření účtu ESPN + pro sledování ESPN online ve Velké Británii

Toto je část, kterou většina průvodců ESPN UK nezmiňuje.

Pokud chcete sledovat ESPN online ve Velké Británii, potřebujete k vytvoření účtu americkou kartu.

To hodně komplikuje život.

Na PrivateVPN jsme však zjistili, že z nějakého důvodu britská společnost Revolut spolupracuje s ESPN stejně jako s Hulu.

Nevíme, jestli tomu tak bude v dlouhodobém horizontu, a nejsme nijak spojeni s Revolutem, ale víme, že jak prémiové, tak virtuální karty Revolut spolupracují s ESPN + v danou chvíli.

A to vám usnadní sledování ESPN online ve Velké Británii, protože přihlášení k účtu PrivateVPN trvá jen několik sekund a vytvoření účtu Revolut je také velmi rychlé.

Nechcete používat Revolut ke sledování ESPN ve Velké Británii?

Žádný problém, zde jsou alternativy:

1. Zeptejte se někoho, kdo má americkou kartu vydanou, pokud vám může vytvořit účet nebo zda s vámi může jeden sdílet.

2. Získejte předplacenou kartu vydanou v USA.

3. Získejte virtuální předplacenou kartu vydanou v USA.

Kroky 2 a 3 budou vyžadovat určitý průzkum na internetu a nemusí být tak bezpečné sázky ani tak rychlé jako používání Revolutu, ale v každém případě, pokud chcete sledovat ESPN online ve Velké Británii, máte spoustu možností.

Co byste měli vědět, než budete sledovat ESPN online ve Velké Británii

ESPN + nabízí spoustu živého obsahu, ať už se jedná o Premier League nebo vysokoškolské sporty, a upřímně řečeno mnohem víc, než se vejde na řadu kanálů, ale chybí skutečné kanály ESPN.

Záleží na tom? Pro většinu ne proto, že ESPN + celkově nabízí mnohem více obsahu než samotné kanály ESPN, ale s tím řekl, že nenabízí všechno.

...Ale to je jen 4,99 $ za měsíc, a se soudem PrivateVPN, můžete rychle zjistit, zda ESPN je pro vás to pravé, a pokud tomu tak není, možná DAZN bude, pokud jste virtuálně připojeni k Kanadě.

DAZN je jako Netflix sportů a je ironií, že i když je britská společnost, není k dispozici ve Velké Británii. O našem blogu si toho můžete hodně přečíst.

Je tu ještě jedna věc...

Tato metoda vám umožní sledovat ESPN online ve Velké Británii, ale ne na každém jednotlivém zařízení.

Proč? Protože ne všechna zařízení podporují služby VPN.

Líbí se mi Apple TV, Chromecast, Roku, PS4, XBOX ONE a většina chytrých televizorů nepodporují služby VPN.

Co můžeš udělat? Můžete buď získat Amazon Fire TV Stick, který podporuje služby VPN, a připojit jej k televizoru a sledovat ESPN online ve Velké Británii na velké obrazovce, nebo si můžete nainstalovat VPN na router, který není něco, co doporučujeme. Je to jen to, že většina směrovačů není dostatečně výkonná, aby zvládla připojení VPN, ale je to možnost, pokud se opravdu chcete dívat na konkrétním zařízení, a my se zabýváme tím, jak to udělat na našem webu..

Pokud je to v pořádku, jste nyní připraveni sledovat ESPN online ve Velké Británii a pokud máte nějaké problémy, ujistěte se, že se na nás můžete obrátit na našich stránkách, na našem Instagramu na adrese @Privatevpn_ nebo jinak nám pošlete e-mail na podporu @ privatevpn .com. A nezapomeňte se podívat na naše další průvodce, abyste mohli plně využít své zábavy a PrivateVPN.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me