Jak sledovat DAZN Box bez ohledu na to, kde jste

Jak sledovat DAZN Box bez ohledu na to, kde jste

Podle PrivateVPN, 2019-06-12 14:23:46 na webových stránkách


Sledování boxu je drahé. Chcete-li sledovat fotbal, potřebujete pouze správné televizní předplatné se správným kanálem. Pokud chcete sledovat box, musíte zaplatit za mnoho akcí individuálně. DAZN? Vylučuje to, přičemž jedinou cenou je měsíční předplatné, které platíte. A proto hledáte, jak sledovat box DAZN.

V této příručce vám ukážeme, jak sledovat box DAZN bez ohledu na to, kde se nacházíte, zda v současné době nemůžete vytvořit účet DAZN nebo zda jej máte, a nemáte na něm žádné události boxu..

Jak sledovat DAZN Box, pokud nemáte účet DAZN

Pokud v současné době nemáte účet DAZN, znamená to více než pravděpodobné, že služba DAZN není ve vaší oblasti podporována..

Prvním krokem potřebným k vytvoření účtu DAZN je přechod na další krok a po dokončení se sem vraťte. Pokud tak neučiníte, bude vám řečeno, že DAZN není ve vaší zemi k dispozici, a proto se nebudete moci zaregistrovat.

Klíčem k vytvoření účtu DAZN je mít kartu z USA, Kanady nebo Itálie. Pokud si zakládáte účet na italské DAZN, musíte mít italskou kartu. Totéž platí pro Kanadu a USA.

A to je to, co ztěžuje sledování boxu DAZN, pokud již nejste v podporované oblasti pro DAZN.

Naše rychlé návrhy?

  1. Zeptejte se někoho, kdo již má účet DAZN, pokud může sdílet, nebo pokud mají kartu, se kterou se můžete zaregistrovat.
  2. Získejte předplacenou kartu na internetu.
  3. Získejte virtuální předplacenou kartu na internetu.

Na Googlu najdete kartu, která bude fungovat s několika rychlými vyhledáváními. Nezapomeňte však, že klíčem je mít na kartě prostředky, které budete používat, jak je to nutné při založení účtu, i když jen jako zkušební, pro účely ověření.

Jak sledovat DAZN Box, pokud se box nezobrazuje ve vaší oblasti

Pokud máte účet DAZN v Itálii nebo dokonce v Kanadě, chybí vám box DAZN. Není to tak, že byste nikdy neměli možnost sledovat zápas v boxu, ale nebudete mít přístup k tolik boxům, kolik jich dokáže DAZN zobrazit.

Řešení? Aby si DAZN myslel, že jste v USA.

Abych vám řekl pravdu, americký DAZN nestojí za to, pokud jde o sport, protože fanoušci kanadské DAZN nabízejí mnohem bohatší balíček s přístupem k mnoha různým sportům a některým z nejlepších lig, jako je Premier League nebo Champions League..

Pokud však jde o box DAZN, americký DAZN nabízí nejlepší nabídku.

Nejlepší věc? Díky této metodě, kterou budeme sdílet, můžete bez problémů přepínat mezi americkým, kanadským a italským DAZN.

Co musíte sledovat DAZN box, ale také abyste si mohli založit účet DAZN, je VPN.

Chcete-li vysvětlit, co VPN dělá v nejjednodušší možné věci, změní vaši polohu, aniž byste se museli pohybovat. Můžete být v USA a sledovat realitu DAZN boxu ve skutečnosti jako ve Velké Británii.

Klíčem je mít VPN, která pracuje s DAZN. To je největší překážka, pokud jde o oklamání DAZN.

Mít 3 000 serverů a reklamu, což je skvělé, ale pokud jde o zábavu, záleží na kvantitě na kvalitě. A to je místo, kde PrivateVPN přichází s podporou mnohem méně serverů, než většina konkurenčních nabídek, ale se servery, které pracují se službami, které lidé chtějí využívat, jako jsou DAZN a Hulu..

Připojením k systému PrivateVPN můžete podle potřeby přepínat mezi americkým, kanadským a italským DAZN, odblokovat DAZN na jeho plné možnosti a v budoucnu přibývat další podpora regionů..

Klíčem ke sledování DAZN boxu je VPN, která podporuje účet DAZN + a DAZN. Ale pokud chcete sledovat DAZN na velké obrazovce nebo na

v telefonu, možná budete muset číst, abyste si mohli stáhnout aplikaci DAZN, pokud to v současné době nemůžete udělat..

Jak sledovat DAZN Box na zařízeních Apple

Pokud se DAZN na vašem zařízení Apple nezobrazí, odhlaste se ze svého účtu iCloud v části nastavení svého zařízení a vytvořte nový účet. Místo bude nastaveno na jednu z těch, která podporuje DAZN, například USA.

To vám umožní stáhnout a sledovat DAZN box na zařízeních Apple.

Je zásadně důležité, abyste pomocí svého aktuálního účtu svou polohu nezměnili. To by mělo za následek ztrátu všeho.

Jak sledovat DAZN Box na zařízeních Android

Pokud jde o zařízení se systémem Android, společnost Google vydala krátkou příručku o změně polohy v obchodě Android Play.

Doporučujeme vám to zkontrolovat. Totéž platí pro zařízení Apple s potřebou změnit vaši polohu tak, aby byla na místě, kde je podporována DAZN.

Můžete však také sledovat box DAZN ve webovém prohlížeči, v systému Android, pokud povolíte režim plochy.

Jak sledovat DAZN Box na Amazon Fire TV Stick

Pro mnohé je toto nejdůležitější, protože sporty se nejlépe sledují na velké obrazovce.

Bohužel, pokud chcete sledovat DAZN box v televizi, nemůžete to udělat pomocí Roku, Chromecast ani Apple TV, protože tyto platformy nepodporují služby VPN.

To je důvod, proč Amazon Fire TV Stick je naše doporučení, pokud jde o sledování DAZN na velké obrazovce, pokud váš televizor není dodáván s Android TV.

  • Chcete-li stáhnout DAZN na Fire TV Stick, přejděte ve webovém prohlížeči na svůj aktuální účet Amazon.
  • Vybrat Účty & Seznamy a pak Spravujte svůj účet a obsah.
  • V tomto případě je změna vaší oblasti v USA nejjednodušší metodou získání DAZN na Fire TV Stick.
  • Přejít na zařízení Amazon Fire TV. Vybrat Nastavení a Můj účet.
  • Zrušit registraci a přihlaste se zpět na svůj účet.

A to vám umožní stáhnout si DAZN na vaši Amazon Fire TV Stick.

Pokud však s tím máte nějaké problémy, obraťte se na náš zákaznický servis a pomůžeme vám!

To je, jak sledovat DAZN Box

Nezáleží na tom, kde jste. S PrivateVPN můžete sledovat americké, kanadské a italské DAZN kdekoli na světě. Proč byste měli platit 24,95 EUR za sledování jednoho boje, pokud můžete platit měsíční poplatek a získat mnoho bojů + další sporty za cenu méně než jednoho boje?

A zatímco si můžete užít skvělé sporty s DAZN, můžete si také s podporou Hulu s PrivateVPN vychutnat nejneobvyklejší místa Netflix po celé planetě. Připraveno ke sledování?

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me