Jak sledovat ABC na Fire TV Stick (nezáleží na tom, kde žijete)

Jak sledovat ABC na Fire TV Stick (nezáleží na tom, kde žijete)

Od PrivateVPN, 2018-09-16 10:53:08 in Entertainment


Máte Fire TV Stick, ale když se pokusíte sledovat ABC na Fire TV Stick, nezobrazí se v Amazon Appstore? Naši přátelé, váš Fire TV Stick není rozbitý a existuje způsob, jak tento problém vyřešit, abyste mohli sledovat ABC na Fire TV sticku.

Chcete-li tento problém vyřešit, musíte vědět, proč se jedná o problém.

Důvod, proč nemůžete sledovat ABC na Fire TV Stick, je docela zatraceně jednoduchý.

Na Fire TV Stick nelze sledovat ABC, protože obsah není stejný

Důvod, proč nemůžete sledovat ABC na Fire TV Stick? To jde dolů na vaše místo. Na této planetě není mnoho věcí a obsah je jen jedna další věc v této skupině.

Viděli jste někdy kanál dostupný po celém světě? To nedává smysl. Nejen, že většina světa nemluví dostatečně plynule anglicky, aby sledovala obsah v angličtině na úrovni, která se jim může líbit, ale také to nedává finanční smysl..

Učinit z ABC celosvětovou věc je zbytečné. Společnosti inzerující se společností ABC nemohou vydělávat peníze všude. Část obsahu zobrazeného na ABC nelze také zobrazit všude, což znamená, že pro tento obsah existují omezení.

Nejčastěji je také výhodnější prodávat licence na určité pořady jiným platformám nebo často dokonce určitým regionům na Netflixu než mít ABC k dispozici po celém světě.

A díky tomu jsou dostupné pouze ve Spojených státech a nejste ve Spojených státech (nebo nenastavujete Fire TV Stick, pokud tam jsou), protože při hledání ABC nezískáte žádné výsledky.

Není to tak, že ABC je zlé, prostě nedává smysl, aby byli všichni k dispozici po celém světě.

Jaké je řešení?

Bláznění Amazonu sledovat ABC na Fire TV Stick je prvním krokem

Ano, musíte oklamat obra, o kterém si Amazon myslí, že jste ve Spojených státech. A překvapivě je to docela jednoduché, hlavně proto, že Amazon se nejspíš chová jen tak, jak je jim zajímá, ale na základě toho, jak otevřená je jejich platforma, jsou s tím pravděpodobně v pořádku.

Konec konců mají kontrolu nad tím, jaké aplikace jsou v Amazonském Appstore.

Chcete-li sledovat ABC na Fire TV Stick, musíte změnit umístění svého Amazon Appstore, aby se nacházelo ve Spojených státech. Uděláte to tak, že přejdete do svého Správa obsahu a zařízení v účtu Amazon. Poté, co jste tam, musíte kliknout na Nastavení následován Nastavení země. Jakmile se tam dostanete, stiskněte Změna.

A ano, máte pravdu, jakmile jste tam, musíte změnit svou polohu na americkou. A nedávejte jen náhodná jména. Místo toho hledejte na Googlu americký generátor adres, který má také PSČ.

Jakmile to všechno uděláte a zapnete Fire TV Stick, budete muset znovu poskytnout své údaje.

To je první krok.

Druhý krok ke sledování ABC na Fire TV Stick?

Klamat ABC, že jste ve Spojených státech, abyste mohli sledovat ABC na Fire TV Stick

První krok je relativně snadný a nevyžaduje mnoho práce. Druhý vyžaduje trochu více práce.

Chcete-li sledovat ABC na Fire TV Stick, musíte si ABC myslet, že jste ve Spojených státech.

A určitě za to nepojedete do Spojených států. Internet je ale snadné oklamat.

Místo je možné změnit, aniž byste jej kdykoli změnili, pomocí jednoduchého nástroje nazývaného VPN, což je virtuální soukromá síť.

Amazon otevřeně podporuje používání služeb VPN, což znamená, že můžete změnit svou polohu na Fire TV Stick bez větších potíží.

Otázkou je, zda služba VPN, kterou se chystáte použít ke sledování ABC na Fire TV Stick, pracuje s Fire TV Stick.

Pravděpodobně ne.

Zaprvé, zapomeňte na bezplatné služby VPN, protože jsou příliš pomalé na sledování obsahu. Za druhé, většina služeb VPN se zaměřuje na služby Netflix, Amazon Prime a Hulu, ale ne na menší hráče, jako je ABC..

PrivateVPN se zaměřuje na všechny!

Vyhledejte naši aplikaci v Amazon Appstore a poté vytvořte účet na tomto webu. Je to jen 30 sekundová registrace.

Přihlaste se samozřejmě ke svému účtu, ale nepřipojujte se pouze k našemu americkému serveru. ABC pak nebude fungovat. Musíš připojit se k našemu serveru New York 1 nebo k našemu serveru Buffalo!

Takto sledujete ABC na Fire TV Stick bez ohledu na to, kde jste! A mimochodem, ABC a PrivateVPN funguje i na jiných zařízeních!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me