Jak se dívat na Netflix bez chytré televize

Jak se dívat na Netflix bez chytré televize

Autor: Michael Smolski, 2019-03-10 11:21:08 in Entertainment


Chcete sledovat Netflix bez chytré televize? Možná máte chytrou televizi, ale chcete získat přístup k oblíbeným stránkám American Netflix, protože vaše poloha vás omezuje co do obsahu? Tento příspěvek vám umožní sledovat Netflix bez chytré televize, ale nejen to, že v tomto příspěvku se dozvíte, jak můžete sledovat co nejvíce obsahu Netflix v televizi, abyste mohli co nejlépe využít svůj aktuální odběr.

Jaké jsou možnosti, pokud chcete sledovat Netflix bez chytré televize?

  • Nejrychlejší způsob implementace bude spočívat v připojení notebooku k televizoru pomocí kabelu HDMI, který máte více než pravděpodobné. Tato možnost vyžaduje zásuvky pro napájení notebooku pro delší použití, ale v ideálním případě také dlouhý kabel HDMI, takže můžete měnit pořady bez přílišných potíží. Tato možnost vám také umožní přístup k co největšímu obsahu Netflixu, i když to není jediná metoda, která bude. Více k tomu níže.
  • Zakoupením označení Apple TV, Roku nebo Chromecast. Tyto práce a umožní vám snadno přistupovat k oblíbeným platformám, jako je Hulu, ale neumožní vám přístup k nejvíce obsahu Netflix, a nejsou skvělou volbou, pokud cestujete a chcete přistupovat ke svému oblíbenému obsahu jako při druhé změně polohy bude hodně obsahu, ke kterému aktuálně přistupujete, blokováno, protože není ve vaší poloze k dispozici.
  • Získáním Fire TV Stick / Cube. Toto je naše oblíbená možnost kvůli otevřenosti Amazonu. Pokud jde o aplikace, jsou mnohem otevřenější než jakékoli jiné společnosti s podobnými zařízeními, která můžete připojit k televizoru. Po připojení karty Fire TV Stick k televizoru můžete svůj televizor proměnit v inteligentní televizi, ale mnohem chytřejší. Ať už jsou ve vaší zemi zablokovány jakékoli zábavní platformy, můžete s Fire TV Stick do značné míry odemknout.

Jak sledovat nejvhodnější obsah Netflix bez chytré televize

Pokud žijete v Kanadě, automaticky vám chybí více než polovina obsahu, který může American Netflix nabídnout. To se zhoršuje, čím dále se dostanete z USA. 197 televizních pořadů a 548 filmů na Netflixu je to, co dostanete, pokud jste v Indii. Není to přesně za ty peníze, co??

Připojení notebooku k televizoru nebo Fire TV Stick k televizoru vám umožní sledovat co nejvíce obsahu Netflix.

Jak?

Vzhledem k tomu, že normálně byste měli sledovat Netflix bez chytré televize nebo dokonce na chytré televizi, omezili byste se na místo, kde se právě nacházíte, což by mohlo být skvělé nebo ne příliš velké. Pokud cestujete často, budete trpět hodně, zvláště pokud jde o Netflix. Metoda, kterou sdílíme, obchází geobloky Netflix.

Nyní Netflix vidí, že se nacházíte ve vaší aktuální poloze. Pokud můžete přimět Netflix, aby si myslel, že jste na jiném místě, které nabízí více obsahu, budete mít přístup k mnohem více obsahu Netflixu. A mimochodem, při pohledu na to, jak sledovat Netflix bez chytré televize, byste si mohli myslet, že American Netflix je jediný, ke kterému byste měli přistupovat, ale to není pravda. American Netflix může mít největší obsah, ale nemá to všechno. Například, přehlídka Power je ve Velké Británii, zatímco není v USA.

Jak podvádíte Netflix? Pomocí VPN, která vám umožní změnit vaši polohu bez fyzického pohybu.

A nejlepší VPN pro Netflix? SoukroméVPN. A to není něco, co jsme si vymysleli. Comparitech provedl 5 000 ručních testů porovnávajících služby VPN, pokud jde o Netflix, a PrivateVPN podporuje nejširší škálu serverů, což znamená, že s ním můžete přistupovat k nejširší knihovně obsahu Netflix. A ano, funguje to také s Hulu, DAZN, Amazon Prime, HBO a mnoha dalšími platformami, které mají v určitých místech omezení.

Jak se dívat na Netflix bez chytré televize s notebookem, když se pokoušíte sledovat nejvíce obsahu Netflix

Při připojení notebooku k televizoru pomocí rozhraní HDMI by se na obrazovce měla automaticky zobrazit obsah notebooku na televizoru. Pokud tomu tak není, musíte v systému Windows kliknout pravým tlačítkem myši a poté stisknout Nastavení obrazovky. Zde budete moci upravit nastavení tak, aby váš televizor zobrazoval váš obsah.

Až to zjistíte, jde o to dostat se Netflix a SoukroméVPN na vašem zařízení. Velmi snadné. Stačí si ji stáhnout v obchodě, ať už v počítači Mac nebo Windows. Pokud jde o PrivateVPN? Stáhněte si ji z našeho webu. Najdete ji v našem Stažení v dolní části naší stránky. Nainstalujte jej a připojte se k jakémukoli serveru, který pracuje s Netflixem.

A to je vše. Takto sledujete Netflix bez chytré televize pouze s notebookem.

Jak se dívat na Netflix bez chytré televize s Fire TV Stick, když se pokoušíte sledovat nejvíce obsahu Netflix

Na Fire TV Stick musíte jít do Amazon Appstore a tam si stáhnout aplikaci Netflix spolu s aplikací PrivateVPN. Zapněte PrivateVPN, připojte se k americkému serveru s podporou Netflixu nebo jinému, který podporuje Netflix, ukončete PrivateVPN a zapněte Netflix. To vám umožní přístup k dalšímu obsahu Netflixu při sledování Netflixu bez chytré televize.

Takto lze sledovat Netflix bez chytré televize

Možná se zeptáte, proč se vám líbí způsoby Apple TV nebo Chromecastu s touto metodou a odpověď je poměrně jednoduchá. Tyto platformy nepodporují služby VPN a přestože vám umožní sledovat Netflix, omezí vás, pokud jde o přístup k obsahu.

A můžete použít další služby VPN? Tak určitě. S těmi, kteří s Netflixem pracují zdarma, však ty, které s Netflixem pracují, jsou často předražené. PrivateVPN nabízí řešení, které je cenově dostupné a které funguje s nejvíce regiony Netflix. A s naší nově přepracovanou aplikací pro zařízení Android a Amazon Fire TV Stick je PrivateVPN nyní lepší než kdy jindy.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me